Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Düğün Paketi-Retro Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası Takımı

İstikbal, kaliteli ve şık mobilyalarıyla evinizi güzelleştirmek için size birçok seçenek sunuyor. Retro serisi, yemek odası, koltuk takımı ve yatak odası takımlarıyla, model arayışında olanlar içim mükemmel bir tercih. İstikbal Retro düğün paketinde yer alan tüm ürünlerin detaylı incelemesi ve fiyatları yazımızda…

İstikbal Retro Koltuk Takımı

İstikbal Retro koltuk takımı serisi; Gri, Mavi, Pudra ve Vizon olmak üzere dört farklı renk  kombinasyon ile karşımıza çıkıyor. İstikbal Retro  düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, doğayla dost sünger malzeme kullanılarak üretilmiştir. Kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz.

İstikbal Koltuk Takımı’nın yüksek ayakları sayesinde, robot süpürge ile altını kolayca süpürebilirsiniz. Koltuk takımının bir diğer özelliği de yatak olma fonksiyonudur. Misafirleriniz geldiğinde, koltuğunuzu rahat bir yatağa dönüştürebilirsiniz.

İstikbal Retro Koltuk Takımı-Gri

 

Retro takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü dolduruyor.

Koltuk ayaklarında yüksek olması ve kullanılan krem detaylar, salonunuzu oldukça şık ve zarif bir görünüm oluşturuyor.

İstikbal Retro Koltuk Takımı fiyatı, 7 Temmuz 2023 tarihi itibari ile; iki adet üçlü koltuk + iki adet berjer olmak üzere  49.796,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bunlara ek olarak İstikbal, Retro Koltuk Takımı için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için İstikbal’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İstikbal Retro Yemek Odası

İstikbal Retro Yemek Odası Takımı, klasik tasarımı ve özelleştirilebilir özellikleriyle evinizin en şık köşesi olmaya aday. Mavi ve gri tonlarının yer aldığı yumuşak dokulu sandalyeleri ile dikkat çekiyor. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

İstikbal Retro Yemek Odası Takımı, ayrıca ekleye bileceğiniz açılabilir masa mevcuttur. Hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek, açılabilir masa olması geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Konsol, üç kapaklıdır. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahip. Konsol üzerinde yer alan daire biçimdeki aynalar dikkat çekici ve şık görünüyor.

Dekoratif ürünler ve daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için İstikbal Retro yemek odası takımına eklenebilecek bir de vitrin mevcut. Konsol ile aynı tasarıma sahip olan vitrin, cam bölmesi ile zarif ve şık  bir görünüm sunuyor.

İstikbal Retro Yemek Odası Takımı, hem ailenizle hem de misafirlerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bir ortam yaratmanıza yardımcı bir model olacak.

İstikbal Retro Yemek Odası Takımı’nın fiyatı, 7 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 57.630,000 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, açılır masa + altı sandalye + konsol aynası + konsol + vitrin bulunuyor. Bunlara ek olarak İstikbal, Retro yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için İstikbal’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İstikbal Retro Yatak Odası Takımı

İstikbal Retro yatak odası takımı, rengin asaleti ile karşımıza çıkıyor. Hem modern hem şık hem de kullanışlı parçaları ile dikkatimizi üstüne çekiyor.

Takım içeriğinde altı kapaklı, beş kapaklı ve sürgülü olmak üzere üç farklı gardırop çeşidi yer alıyor.

İstikbal Retro Yatak Odası Takımı- Sürgülü gardırop da raf ve askılık bulunmaktadır. Ayrıca askılık kısmında led ile ışıklandırma mevcuttur. İstikbal Retro Yatak Odası Takımı- Beş kapaklı gardırop da iki çekmece, raf ve askılık bulunmaktadır. İstikbal Retro Yatak Odası Takımı- Altı kapaklı gardırop da iki çekmece, raf ve askılık bulunmaktadır.

 

İstikbal Retro yatak odası takımında yer alan gardıroplar, rafları, çekmeceli ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile gönülleri fetheden makyaj masası ve aynası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Kapaklı bölmesi ve üç adet çekmecesi ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için oldukça geniş saklama alanları sunuyor. Ayrıca takılarınızın birbirlerine karışmaması için onlara ait bir bölüm mevcuttur.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler, iki çekmeceye sahip , yüksek ayakları ile temizliği kolaylaştırıyor.

İstikbal Retro Yatak Odası Takımı, hem konforlu hem de estetik bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olacak. Bu takım ile yatak odanızda huzur ve mutluluk bulacaksınız. Bu fırsatı kaçırmayın, hemen sipariş verin ve yatak odanızı yenileyin

İstikbal Retro Yatak Odası Takımı’nın fiyatı, 7 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 49.020,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde gardırop + makyaj masası + makyaj masası üzeri ayna + karyola set + iki adet komodin bulunuyor. Bunlara ek olarak İstikbal, Retro yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için İstikbal’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek. Ayrıca kurulum da profesyonel ekipler tarafından yapılacak bu nedenle sizin için hiçbir zahmet olmayacak. Üstelik bu takım 2 yıl garantili olduğu için uzun yıllar güvenle kullanabileceksiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir