Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Düğün Paketi-Misty Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası Takımı

İstikbal düğün paketi arayışında olan yeni evlenecekler ve evlerini yenileyecekler için bu yazımızda İstikbal Misty düğün paketini inceleyeceğiz. İstikbal Misty serisinde, koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımı yer alıyor. İstikbal düğün paketinde yer alan tüm ürünlerin detaylı incelemesi ve fiyatları…

İstikbal Misty Koltuk Takımı

İstikbal Koltuk takımı, üç farklı renk kombinasyonu ile karşımıza çıkıyor. Kiremit-Antrasit, Mavi-Krem ve Gül Kurusu-Krem. Modern ve spor şık bir tarza sahip olan takım, renkleri ve modeli ile görenleri kendine hayran bırakıyor.

Mavi ve Krem rengi ile İstikbal Misty Koltuk Takımı.

Gül Kurusu ve Krem rengin kullanıldığı koltuk takımında diğerlerinden farklı olarak, koltuk ayaklarında kahverengi ahşap malzeme kullanılmış.

Kiremit ve antrasit rengi ile Misty Koltuk Takımı. Zevkinize ve tarzınıza uygun olan rengi seçebilir ve evlerinizde enerjiyi yükseltebilirsiniz. Yüksek ayakları ile dikkat çeken koltuk takımı, koltuk kenarlarında yer alan kabartma detaylarıyla oldukça farklı bir tarz sunuyor.

Ayrıca yüksek koltuk ayakları, robot süpürge ve diğer süpürge başlıkları için yeterli yükseklik sunarak temizliği kolaylaştırıyor.

İstikbal koltuk takımında, koltuklar üzerinde yer alan kırlentler, koltuk renkleri ile uyumlu püskül detayları ile oldukça şık bir görünüm sunuyor.

İstikbal koltuk takımı, açılabilir özelliği sayesinde yatılı misafirler için de oldukça işlevsel bir kullanım sunuyor. Yatak olabilen koltuklar, misafirler için ekstra konfor sağlıyor.

Sağlığa zarar vermeyen süngerlerden üretilmiş İstikbal Misty koltuk takımı, silinebilir kumaş yapısı ile kolay bir kullanım sunuyor. Salonlarında sade ve modern bir görünüm isteyenler için İstikbal Misty koltuk takımı ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal koltuk takımı fiyatı, haziran 2023 tarihi itibari ile; iki adet adet üçlü koltuk ve iki adet berjer ile toplam 36.760,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İstikbal Misty Yemek Odası Takımı

İstikbal yemek odası takımı, ahşap ve antrasit renkleri ile karşımıza çıkıyor. Modern ve şık bir görünüme sahip olan yemek odası takımı, detayları ile dikkat çekiyor.

Takım içeriğinde ahşap malzemelerden üretilmiş iki farklı yemek masası bulunuyor. Sabit masa üzerinde yer alan siyah cam detay, oldukça şık bir görünüm sunuyor.

Açılabilir masa ise, geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

İstikbal yemek odası takımında yer alan konsol, antrasit yüzeyi, ahşap çerçeve detayları ve üst zemininde kullanılan siyah camı ile dikkat çekiyor.

Konsol, temizliğin kolaylaşmasını sağlayan siyah yüksek ayaklara sahip. Konsol üzerinde yer alan daire biçimdeki ayna, üzerinde yer alan dalgalı ve ışıklı tasarımı ile dikkat çekici ve şık görünüyor.

İstikbal yemek takımında yer alan konsol, iki kapaklı yapısı ile yemek takımları ve diğer ürünler için geniş saklama alanları sunuyor. Ayrıca çatal kaşık bıçak takımları için içerisinde özel bir çekmece yer alıyor.

Takım içeriğinde yer alan sandalyeler, iki farklı renkten oluşuyor. Kiremit ve Antrasit. Dilerseniz tek renk ya da çift renk olarak kullanabilirsiniz. Siyah ayaklara sahip sandalyeler, silinebilir kumaştan ve doğa dostu süngerlerden üretilmiş. Sizler ve sevdikleriniz için ekstra konfor sunmak amacıyla takım içeriğine eklenmiş.

Evlerinde tam bir uyum yakalamak isteyenler için, takım içeriğine eklenebilecek bir de TV sehpası mevcut. Konsol ile aynı tasarıma sahip TV sehpası, siyah yuvarlak kulpları ve cam detay yüzeyi ile dikkat çekiyor.

Yemek odalarında modern bir görünüm isteyenler ve koyu renklerin asilliğinden hoşlananlar için İstikbal Misty yemek odası takımı, ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yemek odası takımı fiyatı, haziran 2023 tarihi itibari ile bir adet açılır masa, altı adet sandalye, bir adet konsol ve bir adet konsol aynası olmak üzere toplam 36.660,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İstikbal Misty Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımı, antrasit rengin asaleti ile karşımıza çıkıyor. Ahşap detaylar ile işlenmiş takım, hem modern hem de kullanışlı parçaları ile dikkat çekiyor.

Takım içeriğinde altı kapaklı ve sürgülü olmak üzere iki farklı gardırop çeşidi yer alıyor. Gardıropların her ikisinde de boy aynası bulunuyor.

İstikbal yatak odası takımında yer alan gardıroplar, çekmeceleri, rafları ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları sunuyor.

Antrasit yatak başlığı, aydınlatma özelliği ile takımın dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor. Çizgili tasarımı ile modern bir görünüm sunan başlık, silinebilir kumaş yapısı ile kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler ve makyaj aynası, aynı tasarıma sahip. Antrasit renk komodinler, iki adet çekmecesi ve yüksek ayakları ile kolay bir kullanım sunuyor.

İstikbal yatak odası takımında yer alan makyaj masasının, iki adet geniş ve bir adet aksesuarlar için özel bölmeli olmak üzere toplamda üç adet çekmecesi mevcut. Makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için geniş saklama alanları sunan masa, üzerinde yer alan daire biçimindeki aydınlatmalı aynası ile oldukça dikkat çekiyor. Daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyanlar için, takım içeriğine eklenebilecek bir de şifonyeri mevcut. Şifonyer, beş adet çekmecesi ile oldukça fazla saklama alanı sunuyor.

İstikbal yatak odası takımı fiyatı, haziran 2023 tarihi itibari ile; bir adet altı kapaklı gardırop, bir adet yatak başlığı, iki adet komodin, bir adet makyaj masası ve bir adet makyaj aynası ile toplam 42.740,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklik için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir