Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Düğün Paketi- Aren Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası Takımı

Düğün paketi arayışında olanlar için, İstikbal Aren serisi modern ve şık görünümü ile dikkatleri çekiyor. Renkleri ile göz dolduran Aren serisi, İstikbal koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımından oluşuyor. Düğün paketi mobilyalarının tüm detayları ve fiyatları yazımızda..

İstikbal Aren Koltuk Takımı

İstikbal koltuk takımı, mavi ve krem renkleri ile karşımıza çıkıyor. Sağlığa zarar vermeyen süngerleri, yumuşak dokulu kumaşları ile Aren koltuk takımı, görenleri kendine hayran bırakıyor.

Turkuaz tonları ile Aren koltuk takımı, rose gold metal detayları ile göz kamaştırıcı bir şıklığa sahip. İki adet üçlü ve iki adet berjerin yer aldığı takım, silinebilir kumaş yapısı ile temizliği kolaylaştırıyor.

Takım içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen İstikbal koltuk takımı, modern tasarımları ile göz dolduruyor.

Koltuk ayaklarında kullanılan rose gold metaller, salonları oldukça şık bir görünüme kavuşturuyor.

İstikbal koltuk takımında yer alan üçlü koltuklar, genişleyebilen yapısı ile yatılı misafirler için de oldukça işlevsel bir kullanım sunuyor.

İstikbal koltuk takımı fiyatı, temmuz 2023 tarihi itibari ile iki adet üçlü koltuk ve iki adet berjer ile toplam 44.838,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İstikbal Aren Yemek Odası Takımı

İstikbal yemek odası takımı, farklı renkleri ve tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Mavi ve krem tonlarının yer aldığı yumuşak dokulu sandalyeleri ile dikkat çeken Aren yemek odası takımı, yemek odalarında misafirlerin gözlerini kamaştırmak için tasarlanmış.

İstikbal Aren yemek odası takımında yer alan iki farklı boyuttaki yemek masaları, kalabalık aileler için de oldukça ideal görünüyor.

Siyah ve beyaz renklerin kombinlendiği yemek masası, rose gold metal detaylar ile farklı bir tasarım sunuyor.

İstikbal yemek odası takımında yer alan konsol, farklı tasarımı ile dikkatleri çekiyor.

Konsol üzerinde yer alan iki adet ayna, detayları ile konsol ile aynı tasarıma sahip. Modern dokunuşların yer aldığı beyaz konsol, rose gold detayları ile şık bir görünüm sunuyor.

Üzerinde yatay ve dikey çizgilerin yer aldığı konsol, dört kapaklı bölmesi ile yemek takımları ve diğer ürünler için geniş depolama alanları sunuyor.

Ayrıca içerisinde çatal kaşık bıçak takımları için özel bir çekmece bulunuyor.

Dekoratif ürünler ve daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için İstikbal Aren yemek odası takımına eklenebilecek bir de vitrin mevcut. Konsol ile aynı tasarıma sahip olan vitrin, cam bölmesi ile farklı bir görünüm sunuyor.

Evlerinde tam bir uyum yakalamak isteyenler için TV sehpası da takım içeriğine eklenebilecek ürünler arasında yer alıyor. Yatay ve dikey çizgili tasarıma sahip TV sehpası, iki kapaklı bölmesi ve orta bölümde yer alan rafları ile geniş saklama alanları sunuyor.

Renkleri ve tasarımları ile dikkat çeken İstikbal Aren yemek odası takımı, şık ve modern bir görünüm isteyenler için ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yemek odası takımı, temmuz 2023 tarihi itibari ile; bir adet yemek masası, altı adet sandalye, bir adet konsol ve bir adet konsol aynası ile toplam 49.090,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İstikbal Aren Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımında gösterişli , şık ve modern bir tasarım isteyenler için Aren serisi mavi ve krem renkleri ile karşımıza çıkıyor.

İstikbal yatak odası takım içeriğinde; sürgülü, beş ve altı kapaklı olmak üzere üç farklı gardırop modeli bulunuyor. Her modelinde de boy aynası yer alan gardıroplar, oldukça kullanışlı görünüyor. Ayrıca sürgülü gardırop da led aydınlatma mevcut.

Gardıroplar, içerisinde yer alan raflar ve askılıklar ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş depolama alanları sunuyor.

İstikbal yatak odası takımında yer alan makyaj masası, krem ve rose gold renklerin uyumu ile karşımıza çıkıyor. Sade bir tasarıma sahip olan makyaj masası, rose gold kulpları ile dikkat çekiyor.

İstikbal Aren yatak odası takımında yer alan yatak başlığı, krem rengi ile karşımıza çıkıyor. Üzerinde simetrik çizgilerin yer aldığı yatak başlığı, silinebilir kumaşı ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için takım içeriğine eklenebilecek bir de şifonyer mevcut. Beş adet çekmecesi bulunan şifonyer, takımda yer alan diğer ürünler ile oldukça uyum içerisinde.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler, krem renkli ve üstü kısmı siyah renklerin birleşiminden oluşuyor. İki adet çekmeceye sahip komodinler, yüksek ayakları ile dikkat çekiyor.

İstikbal yatak odası takımı fiyatı, temmuz 2023 tarihi itibari ile; bir adet sürgülü gardırop, bir adet yatak başlığı, iki adet komodin, bir adet makyaj masası ve bir adet makyaj aynası ile toplam 56.520,00 ₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin, güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir