Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Düğün Paketi-Mitra Koltuk Takımı, Yemek Odası ve Yatak Odası Takımı

İstikbal düğün paketi arayışında olan çiftler için bu yazımızda İstikbal Mitra serisini inceleyeceğiz. Mitra serisi, koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımından oluşmakta. İstikbal düğün paketi kampanyası, 2023 yaz sezonuna damga vurmayı hedefliyor. Yeni evlenecek ya da evini yenilemek isteyenler için oldukça şık ve modern bir seriden oluşan İstikbal düğün paketinin tüm detayları ve fiyatları…

İstikbal Mitra Koltuk Takımı

İstikbal koltuk takımı, bej ve vizon renkleri ile karşımıza çıkıyor. Dingin renkleri ile ortamı aydınlık ve ferah gösteren koltuklar, sadelikten hoşlananlar için ideal bir tercih olacaktır.

Üçlü ve ikili koltuklarda bej renk, berjerlerde ise vizon renk kullanılarak şık bir uyum yakalanmış. Ayrıca koltuk sırtlarında ve yanlarında kullanılan kapitone, takıma bir hareket getirmiş.

Yumuşak dokulu kumaşı, sağlığa zarar vermeyen çevre dostu süngeri ile İstikbal koltuk takımı oldukça konforlu görünüyor.

İstikbal koltuk takımında kullanılan ahşap ayaklar, doğal ve modern görünümünün yanı sıra, yükseklikleri ile temizliği kolaylaştırıyor. Ayrıca kırlentlerde kullanılan kahve ve vizon renkler ile oldukça uyumlu görünüyor.

Sade ve şık görünümlü İstikbal koltuk takımı, yatak olma özelliği ile yatılı misafirler için de oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Evlerinde ahşap detaylar ile kombinlenebilecek doğal ve sade bir görünüm isteyenler için, İstikbal Mitra koltuk takımı ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal koltuk takımı fiyatı, mayıs 2023 tarihi itibari ile; bir adet üçlü, bir adet ikili koltuk ve iki adet berjeri ile toplam 42.468,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 Ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

İstikbal Mitra Yemek Odası Takımı

İstikbal yemek odası takımı, ahşap ve krem tonlarıyla doğal ve modern bir görünüm isteyenler için tasarlanmış. Sıcak tonları ile yemek odalarında farklı bir tarz yakalanmış.

İstikbal mitra yemek odası takımında yer alan sandalyeler, yumuşak dokulu kumaşları ile iki farklı modelden oluşuyor. Düz renk krem ve ahşap çerçeveli kare sandalyelerden zevkinize ve tarzınıza uygun olanı seçebilir ve takım içerisine ekleyebilirsiniz.

Takım içerisinde yer alan yemek masası, ahşap malzemesi ile oldukça sağlam bir yapıya sahip. Aynı zamanda doğal ve şık bir görünüm sunan yemek masası, açılabilir özelliği ile geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

İstikbal yemek odası takımında yer alan konsol, takım ile uyumlu ahşap ve krem renkleri ile karşımıza çıkıyor. Yüksek ayaklara sahip konsol, temizliğin de kolaylaşmasını sağlıyor. Konsol üzerinde yer alan ayna, hasır ip detaylı farklı tasarımı ile dikkatleri çekiyor.

Dört kapaklı bölmesi ile yemek takımları ve diğer ürünler için geniş saklama alanları sunan konsol, kaşık çatal bıçak takımları için de özel bir bölmeye sahip.

İstikbal Mitra serisinde, yemek odası takımına ekleyebileceğiniz bir de vitrini mevcut. Daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için vitrin, 8 ahşap rafı ile hem dekoratif hem de diğer ürünler için saklama alanları sunuyor.

Son dönemde popülerleşen Pinterest evlerini andıran İstikbal Mitra serisi, ahşap yapısı ile her renk ile uyumlu, doğal ve sakin bir görünüm sunuyor. Yemek odalarında sıcak ve modern bir görünüm yakalamak isteyenler için İstikbal Mitra yemek odası takımı oldukça ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yemek odası takımı fiyatı, haziran 2023 tarihi itibari ile; altı adet düz renk sandalye, bir adet açılır masa, bir adet konsol ve bir adet konsol aynası ile toplam 37.940,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

İstikbal Mitra Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımı, doğal görünümü ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Sade ve bir o kadar modern görünüme sahip olan takım, gösterişten uzak, minimal bir tasarıma sahip.

Ahşap ve krem renklerin hakim olduğu İstikbal yatak odası takımında; sürgülü, mini sürgülü, dört, beş ve altı kapaklı olmak üzere beş farklı gardırop modeli yer alıyor.

İstikbal yatak odası takımında yer alan gardıropların hepsinde boy aynası mevcut. Ayrıca gardıroplar içerisinde kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için bol bol askılık ve raflar bulunuyor. Geniş saklama alanları sunan gardıroplar, oldukça kullanışlı görünüyor.

Dokusu ile kendine hayran bırakan yatak başlığı, vizon çerçeveye sahip krem rengi ile karşımıza çıkıyor. Silinebilir özelliği ile kolay temizlenebilir bir yapıya sahip.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler, minimal bir tasarıma sahip. Ahşap malzemeye sahip yüksek ayaklı komodinler, hasır ve gold kulp detayları ile dikkat çekiyor.

İstikbal yatak odası takımında yer alan makyaj masası, komodinler ile aynı tasarıma sahip. Modern ahşap yapısı, hasır detayı ve gold kulplar ile oldukça şık bir görünüm sunuyor. Ayrıca makyaj masası üzerinde yer alan daire şeklinde ayna, takımla uyumlu hasır detayları ile dikkat çekiyor.

Makyaj masasında makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için üç adet çekmeceli saklama alanı mevcut. İlk çekmecede yer alan özel bölme, aksesuarlar için oldukça kullanışlı görünüyor.

Daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için, İstikbal yatak odası takım içeriğine eklenebilecek bir de şifonyeri bulunuyor. Takım ile uyumlu tasarıma sahip olan şifonyer, beş adet çekmecesi ile geniş depolama alanları sunuyor.

Doğal, gösterişsiz ancak bir o kadar modern bir takım arayışında olanlar için İstikbal mitra yatak odası takımı, sıcak tonları ile ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yatak odası takımı fiyatı, haziran 2023 tarihi itibari ile; bir adet beş kapaklı gardırop, bir adet yatak başlığı, iki adet komodin, bir adet makyaj masası ve bir adet makyaj aynası ile toplam 41.240,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir