Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Düğün Paketi- Serez Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası Takımı

İstikbal düğün paketi, yaz sezonunun başlaması ile yeni evlenecek çiftler ve evlerini yenilemek isteyenler için Serez serisi ile karşımıza çıkıyor. İstikbal düğün paketi içerisinde Serez koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımı yer alıyor. İstikbal düğün paketinin tüm detayları ve fiyatları…

İstikbal Serez Koltuk Takımı

İstikbal serez koltuk takımı, antrasit ve bej renklerin hakim olduğu, spor şık bir model ile karşımıza çıkıyor. Desenli kırlentler ile hareketlendirilen koltuk takımı, gösteriş sevmeyenler için oldukça ideal görünüyor.

Üçlü ve ikili olmak üzere iki farklı ebatta üretilen antrasit koltuklar, yumuşak kumaş dokusu ile dikkat çekiyor. Kolay silinebilir özelliği ile oldukça kullanışlı görünüyor.

Bej renk berjerler, takım içeriğinde aydınlık bir görünüm sunuyor. Ayrıca siyah yüksek koltuk ayakları ile temizliğin kolaylaşmasını sağlıyor.

İstikbal koltuk takımı, açılabilir özelliği ile yatılı misafirler için de oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

İstikbal koltuk takımı, sağlığa zarar vermeyen süngeri, yüksek oturum yapısı ve sırt dolguları ile sizler ve sevdikleriniz için ekstra konfor sağlıyor. Sadeliğin şıklığını yansıtan İstikbal Serez Koltuk Takımı, yalın ve modern tarzı ile evlerin atmosferini değiştirmek için tasarlanmış.

İstikbal koltuk takımı fiyatı, haziran 2023 tarihi itibari ile; bir adet üçlü, bir adet ikili koltuk ve iki adet berjer ile toplam 38.260,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

İstikbal Serez Yemek Odası Takımı

İstikbal yemek odası takımı, siyah, beyaz ve ahşap renkler ile karşımıza çıkıyor. Sade ve modern bir tasarıma sahip olan İstikbal Serez yemek odası takımı, yemek odalarına aydınlık bir görünüm sunuyor.

İstikbal yemek odası takımında yer alan masa, açılabilir özelliği ile geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı görünüyor.

Takım içeriğinde yer alan antrasit ve bej renk sandalyeler, yumuşak süngeri ile konforlu bir oturum sunarken, silinebilir özelliğe sahip kumaşı ise temizlikte kolaylık sağlıyor.

Takım içeriğinde yer alan beyaz konsol, siyah kulplar ve ayaklara sahip. Ayrıca üst zemininde kullanılan ahşap ile konsola oldukça doğal bir görünüm kazandırılmış. Konsol üzerinde yer alan daire biçimindeki ayna ise, farklı tasarımı ile dikkat çekiyor.

Dört kapaklı bölmesi ile yemek takımları ve diğer ürünler için geniş saklama alanları sunan konsol, içerisinde yer alan rafları ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

İstikbal yemek odası takım içeriğine eklenebilecek bir de vitrini mevcut. Konsol ile aynı tasarıma sahip olan vitrin, dekoratif ürünlerin sergilenmesi için de kullanışlı görünüyor.

Takım içeriğine ekstra eklenebilecek vitrin, daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için sekiz adet rafı ile geniş depolama alanları sunuyor.

Sade, modern ve bir o kadar da şık bir yemek odası takımı arayışında olanlar için, İstikbal Serez yemek odası takımı, siyah beyaz renkleri ve ahşap detayları ile ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yemek odası takımı fiyatı, haziran 2023 tarihi itibari ile; bir adet açılır masa, altı adet sandalye, bir adet konsol ve bir adet konsol aynası ile toplam 27.040,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

İstikbal Serez Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımında gösterişsiz, sade ve modern bir tasarım isteyenler için Serez serisi doğal renkleri ile karşımıza çıkıyor.

İstikbal yatak odası takım içeriğinde; sürgülü, beş ve altı kapaklı olmak üzere üç farklı gardırop modeli bulunuyor. Her modelinde de boy aynası yer alan gardıroplar, oldukça kullanışlı görünüyor.

Gardıroplar, içerisinde yer alan raflar ve askılıklar ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş depolama alanları sunuyor.

İstikbal yatak odası takımında yer alan makyaj masası, krem ve siyah renklerin uyumu ile karşımıza çıkıyor. Sade bir tasarıma sahip olan makyaj masası, siyah kulpları ile dikkat çekiyor.

Makyaj masası üzerinde yer alan daire biçimindeki ayna, üzerindeki çizgili detayları ile dikkat çekiyor.

İstikbal yatak odası takımında yer alan makyaj masası, iki kapaklı bölmesi ile geniş saklama alanları sunarken, üst çekmecesinde yer alan aksesuarlara özel bölmesi ile oldukça kullanışlı görünüyor.

İstikbal Serez yatak odası takımında yer alan ahşap çerçeveli yatak başlığı, vizon rengi ile karşımıza çıkıyor. Üzerinde simetrik çizgilerin yer aldığı yatak başlığı, silinebilir kumaşı ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler, ahşap ve bej renklerin birleşiminden oluşuyor. İki adet çekmeceye sahip komodinler, yüksek ayakları ile dikkat çekiyor.

Daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için takım içeriğine eklenebilecek bir de şifonyer mevcut. Beş adet çekmecesi bulunan şifonyer, takımda yer alan diğer ürünler ile oldukça uyum içerisinde görünüyor.

İstikbal yatak odası takımı fiyatı, haziran 2023 tarihi itibari ile; bir adet sürgülü gardrıop, bir adet yatak başlığı, iki adet komodin, bir adet makyaj masası ve bir adet makyaj aynası ile toplam 34.740,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin, güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir