Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Düğün Paketi-Vista Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası Takımı

İstikbal, kaliteli ve şık mobilyalarıyla evinizi güzelleştirmek için size birçok seçenek sunuyor. Vista serisi, yemek odası, koltuk takımı ve yatak odası takımlarıyla, model arayışında olanlar içim mükemmel bir tercih. İstikbal Vista düğün paketinde yer alan tüm ürünlerin detaylı incelemesi ve fiyatları yazımızda…

İstikbal Vista Koltuk Takımı

İstikbal Vista koltuk takımı serisi; Gri, Bordo, Lacivert ve Yeşil olmak üzere dört farklı renk  kombinasyon ile karşımıza çıkıyor. İstikbal Vista  düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz.

İstikbal Koltuk Takımı’nın yüksek ayakları sayesinde, robot süpürge ile altını kolayca süpürebilirsiniz. Koltuk takımının bir diğer özelliği de yatak olma fonksiyonudur. Misafirleriniz geldiğinde, koltuğunuzu rahat bir yatağa dönüştürebilirsiniz.

İstikbal Vista Koltuk Takımı-Gri

 

Vista takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern tasarımları ile gözümüzü dolduruyor.

Koltuk ayaklarında yüksek olması ve kullanılan siyah detaylar, salonunuzu oldukça zarif bir görünüm oluşturuyor.

İstikbal Vista Koltuk Takımı fiyatı, 7 Temmuz 2023 tarihi itibari ile; iki adet üçlü koltuk + iki adet berjer olmak üzere  29.396,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bunlara ek olarak İstikbal, Vista Koltuk Takımı için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için İstikbal’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İstikbal Vista Yemek Odası

İstikbal Vista Yemek Odası Takımı, klasik tasarımı ve özelleştirilebilir özellikleriyle evinizin en şık köşesi olmaya aday. Hardal sarısı ve gri tonlarının yer aldığı yumuşak dokulu sandalyeleri ile dikkat çekiyor. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

İstikbal Vista Yemek Odası Takımı, ayrıca ekleye bileceğiniz açılabilir masa mevcuttur. Hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek, açılabilir masa olması geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Konsol, dört kapaklıdır. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahip. Konsol üzerinde yer alan daire biçimdeki ayna dikkat çekici ve şık görünüyor.

Dekoratif ürünler ve daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için İstikbal Vista yemek odası takımına eklenebilecek bir de vitrin mevcut. Konsol ile aynı tasarıma sahip olan vitri, şık ve modern bir görünüm sunuyor.

 İstikbal Vista Yemek Odası Takımı’nın fiyatı, 7 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 29.120,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, masa + altı sandalye + konsol aynası + konsol + vitrin bulunuyor. Bunlara ek olarak İstikbal, Vista yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için İstikbal’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İstikbal Vista Yatak Odası Takımı

İstikbal Vista yatak odası takımı, rengin asaleti ile karşımıza çıkıyor. Hem modern hem şık hem de kullanışlı parçaları ile dikkatimizi üstüne çekiyor.

Takım içeriğinde altı kapaklı ve beş kapaklı olmak üzere iki farklı gardırop çeşidi yer alıyor. Gardıropların ikisinde de boy aynası mevcuttur.

İstikbal Vista yatak odası takımında yer alan gardıroplar, rafları ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

İstikbal Vista yatak odası takımının  Hanımefendiler için en dikkat çekici parçalarından biri de takım içerisinde yer alan makyaj masası, komodinler ve şifonyer ile aynı tasarıma sahip. Ayrıca masa ile üzerinde yer alan daire biçimindeki ayna odaya şıklık ve zariflik katıyor. Dört adet çekmece, makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için geniş saklama alanları sunuyor.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler, iki çekmeceye sahip, yüksek ayakları ile temizliği kolaylaştırıyor.

İstikbal Vista Yatak Odası Takımı’nın fiyatı, 7 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 38.360,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde gardırop + makyaj masası + makyaj masasının üstündeki ayna  + şifonyer + karyola set + iki adet komodin + yatak başlığı  bulunuyor. Bunlara ek olarak İstikbal, Vista yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için İstikbal’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek. Ayrıca kurulum da profesyonel ekipler tarafından yapılacak bu nedenle sizin için hiçbir zahmet olmayacak. Üstelik bu takım 2 yıl garantili olduğu için uzun yıllar güvenle kullanabileceksin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir