Düğün Paketleri Modalife Düğün Paketi

Modalife Anfora Midi Düğün Paketi

Bugün sizlere Modalife Anfora Midi incelemesi yapacağız. Çoğumuz biliyoruz ki konusunda piyasada tanıntmış bir marka. Özellikle uygun fiyat politikasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Neredeyse her ilde bir şubesi olan Modalife, teknik servis ve mağazadan teslim alma özelliği ile de esktra avantajlı. Her neyse gelelim biz düğün paketimize. içerisinde Koltuk Takımı + Yatak Odası Takımı + Yemek Odası Takımı olduğunu belirtelim. Garanti süresi 24 ay olup Ürün Fiyatı 26 Nisan 2023 tarihindeki güncel şekilde 66.924,00 TL olarak gözükmektedir.

MODALİFE ANFORA MİDİ DÜĞÜN PAKETİ

Anfora midi düğün paketi koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımı ile şıklığın bütün detaylarını evinin her köşesinde görebilirsin.

 

MODALİFE ANFORA KOLTUK TAKIMI

Şıklığımdan asla taviz vermem ama koltuk dediğinde rahat olsun diyenlerin doğru adresi Anfora Midi koltuk takımı. Ayak ve kırlentler de yer alan bakır kaplama ile kumaşın ve bakırın eşsiz uyumunu evinize getiriyor.

Anfora midi koltuk takımının vaatleri bununla da sınırlı değil! Kalın süngeri ile daha rahat bir oturum sağlamakla kalmıyor, yatak olabilmesi ile de şıklığına konfor ekliyor.

MODALİFE ANFORA YEMEK ODASI TAKIMI

Yemek ve yatak odası takımlarıyla da aynı konforu evinin her köşesine taşımak senin elinde. 6 kişilik sandalye ve açılır kapanır masa ile evinizde rahat misafir ağırlayabilirsiniz. Ayrıca sizde günlük yemeğinizi masada rahatlıkla yiyebilirsiniz. Masa takımları krem rengi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Konsol ayaklarının naturel görüntüde olması ayrı bir hava katmış. Özellikle doğal ahşap severler için güzel bir seçenek diyebiliriz. İki dekoratif şifonyer ayna görüyoruz. Bunu yanında güçüş renkte kulplar ilgi çekiyor.

 

 

Modalife konsolu TV ünitesi olarak kullanabileceğimizi de resimde göstermiş. Eğer konsolu TV üniitesi olarak değerlendirmek isterseniz hem odanızdaki alan genişler hem de TV ünitesine ek masraf etmemiş olursunuz. Bu tamamen sizin odanızın genişliğine ve sizin zevkinize göre değerlenbirebileceğiniz bir durum diyebiliriz.

 

 

MODALİFE ANFORA YATAK ODASI TAKIMI

Geniş gardırop ve tamamlayıcı ürünler, mobilyalarda çizilme ve yanmalara dayanıklı malzeme kullanımı ile kalite ve şıklığa aynı anda ulaşmak Anfora düğün paketi ile artık mümkün. Anfora yatak odası takımında en dikkat çekici özellik ise yatak başlığı. Midye görünümlü başlık ile odanıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Modalife Anfora midi düğün paketinde hangi parçalar yer alıyor ve bunların ölçü bilgilerini merak ediyorsanız sizler için bu görüntüyü de bulduk. Aşağıdaki fotoğraftan tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir