Düğün Paketleri Modalife Düğün Paketi

Modalife Milano Midi Düğün Paketi

Hep birlikte Modalife Milano Midi Düğün Paketinin incelemesini yapacağız. Bilindiği gibi Modalife gibi konseptlerde oldukça önemli bir marka olarak karışımıza çıkar. Türkiye'nin her yerinden bu güzel takımları barındıran Modalife düğün paketlerine ulaşmanız mümkün. Aynı zamanda Modalife fiyat performans gösteren markalar arasında da yer almakta. Satın almış olduğunuz düğün paketinde bir sorun yaşamanız halinde Modalife teknik desteğiyle sorununuzu hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı oluyor. içerisinde koltuk takımı + yatak odası takımı + yemek odası takımı bulunduğunu belirtmemizde fayda var. Bununla birlikte 24 ay garanti güvencesiyle de sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Modalife Milano Midi Düğün Paketi

Spor ve klasik bir görünüm arasında seçim yapamıyorsanız, Modalife'ın bu düğün paketi tam size göre! Modalife Milano Midi Düğün Paketi oldukça şık ve kullanışlı koltuk takımı, yatak odası takımı ve yemek odası takımlarıyla istediğiniz rahatlığa sizi kavuşturuyor.

 

Modalife Milano Midi Koltuk Takımı

Rahat ve kullanışlı bir koltuk takımı istiyorsanız, Modalife Milano Midi Koltuk Takımı sizin için hazırlandığını söyleyebiliriz.

Geniş bir oturma kapasitesi ve yüksek ayaklarıyla bu koltuk takımı sizin için oldukça ideal.

Bu koltuk takımındaki üçlü koltuk ekose kumaş ile size sunuluyor.

Milano Midi Koltuk Takımı kolay temizlenme özelliği ve 5 farklı renk seçeneğiyle sizlerin karşınıza çıkmakta. Aynı zamanda özgür ruhları temsil eden Milano Midi konseptiyle de ilginizi çekebilir.

Koltuğum hem klasik olsun hem de spor olsun! Yok, yok! İkisinin arasında bir tasarım olsa… Klasik gibi keskin sınırları olmasın, ama spor diye de çok salaş olmasın… Kafam çok karışık, yok mu beni yansıtan bir koltuk takımı diyenleri buraya alalım.

Senin için hem geniş oturumlu hem chester detayları ile klasik görünüme de sahip olan hem de ekose kumaş ile döşenmiş üçlü koltuk ile spor ve özgür ruhları yansıtan Milano midi koltuk takımı seni bekliyor.

 

Milano midi koltuk takımının imkanları bununla da sınırlı değil! Yüksek ayak ile kolay temizlik imkanı sağlaması, üçlü koltuklardan bir tanesinin yatak olarak kullanılabiliyor olması ve beş farklı renk seçeneği ile daha ne olsun diyor.

Modalife Milano Midi Yemek Odası Takımı

Modalife özgür ruhları temsil eden ve oldukça fazla renk seçeneğine sahip olan, spor ve klasik tarzların ikisini de sevenler için mükemmel bir yemek odası takımı sunmakta. Modalife Milano Midi Yemek Odası Takımı aynı zamanda bu düğün paketi içerisinde yer alan oturma takımıyla birlikte oldukça güzel görünmekte.

Aynı zamanda bu yemek odası takımında 4 sandalye ve 1 sabit masa bulunmakta. Eğer  siz de spor ve klasik bir tasarım arıyorsanız Modalife Milano Midi Yemek Odası Takımı tam size göre!

Modalife Milano Midi Yatak Odası Takımı

Modelife bu yatak odası takımında kullanım rahatlığı ve şıklığı sizler için birleştiriyor. Yatak odası takımım hem klasik olsun hem de spor olsun! Yok, yok!

İkisinin arasında bir tasarım olsa… Klasik gibi keskin sınırları olmasın, ama spor diye de çok salaş olmasın…

Kafam çok karışık yok mu beni yansıtan bir yatak odası takımı diyenleri buraya alalım.

Milano yatak odası takımının her parçası fonksiyonelliğiyle rahat bir kullanım sağlıyor.

Yüksek ayak ile kolay temizlik imkanı sağlaması yüzleri güldürüyor. Yatak odası takımının gardırobunun camlı ve aynalı seçenekleri mevcut.

Modalife Milano Midi Yatak Odası Takımı en önemli özelliklerinden biri, gardırop için cam ve ayna kapak olarak iki farklı seçenek sunmasıdır.

Bu sayede istediğiniz kullanım rahatlığı ve tasarıma rahatlıkla Modalife Milano Midi Yatak Odası Takımı sayesinde ulaşmanız mümkün.

27 Nisan 2023 tarihi ile güncel bir şekilde 70.398,00 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Modalife Milano Midi Düğün Paketi hakkındaki bilgileri detaylı bir şekilde merak ediyor olabilirsiniz. Sizler için bu düğün paketi içerisindeki eşyaların boyutlarına kadar öğrenebileceğiniz tabloyu paylaşıyoruz:

 

 

 

 

Düğünpaketleri.net içerik editörüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir