Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Mariana Düğün Paketi

, yemek odası takımı, TV ünitesi, berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona'dan Anı Durduran Tasarımlar Şimdi Fiyatları da Durduruyor..! Üstelik %40'a varan indirimlere ek tüm ürünlerde % 10 indirim uygulaması yapılmıştır….” sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte Bellona'nın düğün paketi kampanya detayları…

 

BELLONA MARİANA KOLTUK TAKIMI

Mariana yemek odası takımına konsept olarak çalışılan Mariana Koltuk takımı modeli 3-3-B-B takım yapısı ile seriye alınmıştır. Premium ürün serisine özel çalışılan yeni modelde avangarde çizgileri ve şık detayları ile göz dolduracak ve kullanıcılarının beğenisini kazanacaktır.

 

 

Mariana koltuk takımı ürününde sırt kısmında ve kolda el kapitonesi ve düğme çektirme uygulaması yapılarak zengin bir görsellik kazandırılmıştır. Eğimli formda tasarlanan üçlü koltuk sırtında, kol önlerinde ve alt baza da ahşap klapa uygulaması yapılarak ürünün klasik tarzı öne çıkarılmıştır.

 

 

Üründe yemek odası ile konsept bütünlüğünü destekleyen lükens formda ahşap ayaklar kullanılmıştır Mariana koltuk takımı ünitelerinde taç, baza, ayak ve klapa gibi ahşap kısımlarda derz üzerine altın sarısı boya uygulaması yapılmış olup, ürünün avangarde tarzı öne çıkarılmıştır.

 

 

Üçlü koltuk ünitelerinde ürün tarzına uygun olarak ana desenli, kombin ve yollu desenli kırlentler birllikte kullanılmış olup, püskül kullanımına da yer verilmiştir.Mariana koltuk takımı başarılı tasarım çizgisinin yanısıra font kısmında kullanılan 32 DNS soft sünger ile oldukça konforlu bir oturuma sahiptir.

 

 

BELLONA MARİANA YEMEK ODASI TAKIMI

Ürün renk konfigürasyonun da fildişi renk kullanılmıştır. Mariana Yemek Odası Takımı alışılagelmiş olan ağır klasik tarz yerine, tasarımında modern avangarde detayları barındıran Bellona tarzı klasikliğe sahiptir. Takımın genelinde high gloss özelliğine sahip paneller kullanılmıştır.

 

 

Mariana Yemek Odası Takımı göz dolduran detayları, şık ve estetik görüntüsünün yanı sıra fonksiyonel birçok uygulaması ile kullanıcılarına rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır.

 

 

Yeni modelde kütlesel kenarlara doğru açılı tasarımsal çizgi kullanımı ile birlikte, ünitelerin genelinde uygulanan oymalı taç tasarımı, hacimli dekoratif konsol aynası ve lukens ayak yapısı ile ürüne ihtişamlı bir kimlik kazandırılmıştır.

 

 

Takımın genelinde yar alan kanal uygulamalı ayna ve camların yanı sıra metal özelliğe sahip antik eskitme görüntülü püsküllü anahtar kulp seçimi ile ürünün avangarde yapısı desteklenmiştir.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Yeni ürünün vitrin ve gümüşlük ünitesi cam raflı bölmelerinde gün ışığı renginde led aydınlatma kullanılmıştır. Led aydınlatma açma/kapama sistemine sahip olup, hem kullanım kolaylığı sağlanmış hem de fonksiyonellik artırılmıştır.

 

 

Konsol ve dekoratif konsol aynası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, büfe iç çekmecesinde yer alan karolajlı kaşıklık uygulaması sayesinde fonksiyonellik üst seviyeye taşınmıştır. Konsol iç çekmece de bulunan teleskopik ray sistemi sayesinde çekmeceye tam açılabilme özelliği kazandırılarak sizlere rahat bir kullanım imkânı sağlanmıştır.

 

Yine takımın kimliğine uygun olarak tasarlanan tv ünitesi ve tv sehpası 120 ekran(47 inch) tv kullanım alanına sahip olup, ünitede bulunan rafların yanı sıra çekmece ve kapaklı bölmelerde yavaşlatıcı özellikte geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur.

 

BELLONA MARİANA  YATAK ODASI TAKIMI
Ürünün renk konfigürasyonun da fildişi renk kullanılmıştır. Mariana serisi Premium klasik model arayan sizlerin tüm beklentilerini karşılamak amacı ile tasarlanmıştır. Mariana Yatak Odası Takımı alışıla gelmiş olan ağır klasik tarzı yerine içerisinde modern avangarde detayları barındıran Bellona tarzı klasikliğe sahiptir. Takımın genelinde high gloss özelliğine sahip paneller kullanılmıştır.

 

Yeni üründe  5, 6 ve sürgülü gardırop olmak üzere 3 farklı gardırop alternatifi ile serimize dahil edilmiş olup, gardırop iç düzeninde iç çekmece, sensörlü led aydınlatmalı elbise askılıkları ve pantolonluk askılıkları kullanılarak takıma fonksiyonel zenginlik kazandırılmıştır. Sürgülü Gardırop ünitesinde hem sürgü hem de menteşe bağlantı sistemine sahip kapaklı bölmeler yer almaktadır.

 

 

Yeni modelin başlık ve bazalı karyolası takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Takımın genelinde yer alan figürlü taç uygulaması yatak başucunda, lükens ayak uygulaması hem bazalı karyola ünitesi hem de markiz ünitesinde kullanılarak görsel bütünlük sağlanmıştır.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Yeni modelde kütlesel kenarlara doğru açılı tasarımsal çizgi kullanımı ile birlikte, ünitelerin genelinde uygulanan oymalı taç, lükens ayak yapısı ve avangarde tarzda hazırlanan makyaj aynası ile ürüne ihtişamlık kazandırılmıştır. Mariana Yatak Odası Takımı göz dolduran detaylar, şık ve estetik görüntüsünün yanı sıra fonksiyonel bir çok uygulaması ile sizlere rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır.

 

 

Takımın makyaj aynası ve makyaj masası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, makyaj masası çekmecesi özel bölmeli aksesuar alanı olarak belirlenmiştir. Takıma özel hazırlanan puf çalışmasında takımın genelinde kullanılan lükens ayak uygulaması tercih edilerek, tasarımsal bütünlük sağlanmıştır.

 

 

BELLONA MARİANA DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

 

BELLONA MARİANA DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bellona resmi sitesi üzerinden  veya Bellona yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 18 Haziran  2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir