Modalife Düğün Paketi

Modalife Düğün Paketi Modelleri ve Fiyatları 2022

Yaz aylarının gelmesi ve havaların ısınması ile çiftlerin aşkları resmiyete dökülerek, sevdikleri ile birlikte kutlamalar yapılmaya başlamıştır. Düğün öncesi çiftlerin zevklerine ve bütçelerine uygun ev eşyaları arama ve alma telaşı bulunmaktadır. Birbirinden farklı model ve renklere sahip olan eşyaları tek bir firma üzerinden almak ve ekonomik fiyatlarla sahip olmak için Modalife mağazalarını tercih etmeniz yeterli olacaktır. Yeni evlenen çiftlere özel olarak tasarlanan 3’lü düğün paketleri içerisinden sizlere hitap eden ürünü alabilirsiniz.

3’lü düğün paketi yatak odası, koltuk takımı ve yemek odasını kapsamaktadır. Her sezona uygun olarak bir araya getirilen bu ürünler yaşam alanınızı şıklaştırarak  dekorasyonunuza yenilik katabilirsiniz.

Modalife müşterilerinin her zevkine uygun ürünler ile özel kombinler yapmakta olduğu söyleyebiliriz. Gösterişli ve asaletli bir takım arıyorsanız Hürrem Düğün Paketini %15 indirim fiyatı ile 51.274.35 TL ile alabilirsiniz.

Modern ve zarif çizgiler taşıyan bir ürün için Vanesa 67.519,35 TL,

Gümüş ve krom uyumlu ürünler için Veyron 52.984,35 TL,

Klasik ve spor çizgiler taşıyan ürün için Milano 47.854,35 TL,

Asil duruş ve ihtişam için Asil Düğün Paketini 41.014,35 TL fiyatı ile alabilirsiniz. Üstelik aldığınız ürünlere baza ve yatak hediyeleri eklenmektedir.

Ekonomik fiyatlar sunan Modalife daha uygun fiyatlarla düğün paketi almak isteyen çiftlere midi düğün paketi seçeneği ile de hizmet vermektedir. %10 indirim uygulanan midi düğün paketi içerisinde zarif ve şık tasarımı ile dikkat çeken Bianco midi düğün paketini 26.990,00 TL ile,

Sade ve şık ürün için Alize 32.990,00 TL,

Gold ve metal uyumu bir arada taşıyan ürün arıyorsanız Lexus düğün paketini 46.990,00 TL gibi fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Ahşap ürünlerden Gold detaylara, spor ürünlerden sık ve tasarım ürünlerine kadar bir çok ürün yelpazesi olan Modalife düğün paketleri içerisinden tarzına uygun ürün bulmak oldukça kolay olacaktır. Aldığınız ürünlerin stokta bulunması halinde bir gün içinde teslimatını gerçekleştirilir. Bu sayede düğün öncesinde eşya alanında hiçbir stres ve sıkıntı yaşamadan kolay ve sorunsuz eşya almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir