Boya Renkleri 2024 Duvar Dekorasyon Fikirleri 2024 Salon Dekorasyonu 2024

Lüle Taşı Rengi Filli Boya, Marshall, Polisan

boya, son dönemlerin popüler renklerinden biri olarak tercih edilmekte. Mekanları aydınlık ve geniş gösteren , aynı zamanda ortamın daha geniş görünmesini sağlıyor. , küçük evler için de oldukça tercih edilen bir renk olarak karşımıza çıkıyor. Rengin verdiği sakinlik, salonlar, yatak odaları veya çocuk odaları, kısacası her oda ile uyumlu olmaktadır. Lüle taşı rengi, Filli Boya, Marshall, Polisan, DYO gibi markalarda yer almaktadır. Sizler için bu yazımızda her markadan Lüle Taşı rengi kataloğunu ve Lüle Taşı rengi dekorasyonlarını inceleyeceğiz..

Filli Boya Lüle Taşı rengi, Yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiştir. Lüle Taşı rengi boya, su bazlı olduğu için kokusu rahatsız etmez ve çevre dostudur.

Silinebilir ve yıkanabilir özelliği ile kullanımı oldukça kolaydır. Yüzeylerde oluşabilecek her türlü kire karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Lüle taşı Filli Boya, ne kadar çok silinse ya da yıkansa dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur.

 

Yüzeye yayılan özelliği ile kolay uygulanır ve işçilik tasarrufu sağlar. Uygulandığı yüzey ile bütünleşerek yüksek örtücülük sağlar. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz.

 

Kendine özgü soft mat dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandıran Filli Boya Lüle Taşı rengi, her odada rahatlıkla tercih edilebilir. Ferah, aydınlık ve yalın bir renk isteyenler için ideal bir tercih olacaktır.

Lüle Taşı Rengi Marshall

Marshall Lüle Taşı rengi, çok fazla tercih edilen renklerden biridir. Boyandığı ortamı oldukça geniş gösteren bir yapıya sahip olan Lüle Taşı rengi, iç cephe boyalarında yer almaktadır. Evlerde ya da ofislerde her odada tercih edilebilecek Marshall Lüle Taşı rengi boya, dayanıklı ve uzun ömürlü yapısı ile dikkat çekiyor.

 

Hızlı kuruyan, silinebilme kabiliyeti yüksek, yüzey hatalarını gizleyen Lüle Taşı rengi Marshall boyanın kokusu rahatsız etmez. Lekeye karşı dayanıklıdır.

Marshall Lüle Taşı boya ; su bazlı, silikonlu , özel mat, silinebilir, rahatsız edici kokusu olmayan, zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, mükemmel kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip olan, uygulaması kolay yüksek kaliteli iç mekan duvar boyasıdır. Mükemmel silinebilme özelliği ve mükemmel matlık seviyesi ile üstün kaliteye sahiptir.

Lüle Taşı Rengi Polisan

Polisan Lüle Taşı rengi, Beyaz Düşler kategorisi altında yer alan tüm açık renklerden seçilebilmektedir. Lüle Taşı Rengi Polisan Boya satın almak isteyenler, Polisan satış noktalarında evlerine ve kendilerine özel bir renk elde edebilmektedir. Lüle Taşı Rengi'ne en yakın tonların, Yalın Beyaz, Sakız Beyazı, Olgun Beyaz ve Yeni Kuğu olarak söyleyebiliriz. Sizler yine de Polisan satış noktalarında, uzmana danışarak size en uygun rengi elde edebilirsiniz.

Lüle Taşı Rengi DYO

Lüle Taşı Rengi DYO markası da son dönemlerde oldukça tercih edilen boyalar arasında yer almaktadır. DYO boya markası e-kartelasında Lüle Taşı rengi bulunmamaktadır. Ancak tam beyaz olmayan, hafif sarımsı ve grimsi olan Lüle Taşı rengini, ona yakın renkler ile kendinize uygun kişiselleştirebilirsiniz.

                                                                                                                                   

Silikon katkısı sayesinde yüksek su itici özelliğe sahip olup yüzeyde oluşan ketçap, kurşun kalem, suluboya vb. lekelerin kolaylıkla temizlenmesine imkan verir. Bu sebeple evin her odasında kullanılabilmektedir. Uygulandığı yüzeylerin nefes almasına izin veren DYO Lüle Taşı rengi boya; kokusuz, insan ve çevre dostudur. Kolay uygulanır, kolay silinir, yüksek örtücülüğe sahiptir. Binaların iç kısımlarında her türlü duvar yüzeylerde kullanılır.

Önerileri

Lüle Taşı ülkemizde Eskişehir'de yer alan işlenen belirli değerlere sahip taşlardan biridir. Lüle Taşı, dekoratif birçok ürüne hammadde olmakta ve onlara estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Yapısının ve renginin güzelliği ile de dikkatleri çekmektedir. Lüle Taşı rengi, beyaza yakın sarımtırak bir tondur. Son dönemlerde evlerin iç dekorasyonlarında boya rengi olarak tercih edilmektedir. Çok tercih edilmesinin sebepleri arasında, ortamı ferah, aydınlık ve bir o kadar geniş göstermesi yer almaktadır.

Lüle Taşı rengi dekorasyon önerileri arasında yer alan duvar boyaları, her oda ile uyum sağlayan bir renk tonudur. Koyu ya da açık renkli mobilyalar ile oldukça modern ve şık bir görünüm oluşturulabilir. Özellikle , Lüle taşı rengi ile oldukça uyum sağlayacaktır. Salonlar ve yatak odalarında kullanılan Lüle Taşı rengi, beyaza yakın tonu ile dinlendirici bir özelliğe sahiptir. Ayrıca eşyalarda da beyaza yakın tonlar kullanılarak oldukça modern ve yalın bir ortam oluşturabilirsiniz. Beyaz ya da kırık beyaz tonlarda bir mobilya, son dönemlerde popülerleşen ahşap detaylar ile oldukça şık bir görünüm sağlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca salonlarda ferah ve temiz bir görünüm sunacaktır.

Lüle Taşı rengini, beyaz, ahşap, siyah ve kahverengi tonlar ile kombinleyebilirsiniz. Salonlarda kullanıldığında bol yeşilli bir bitki ise, o kombini tamamlayıcı noktalardan biri olacaktır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir