Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Loren Düğün Paketi

, yemek odası takımı, TV ünitesi, berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona'dan Anı Durduran Tasarımlar Şimdi Fiyatları da Durduruyor..! Üstelik %40'a varan indirimlere ek tüm ürünlerde % 10 indirim uygulaması yapılmıştır….” sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte Bellona'nın düğün paketi kampanya detayları…

 

 

BELLONA LOREN KOLTUK TAKIMI

Loren Koltuk takımı modelinde 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı ile koleksiyonumuza dâhil edilmiştir. Sizlerin odalarının genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi tercih edebileceklerdir. Modern çizgilerin zarif detaylar ile birlikte yorumlandığı yeni modelimizin üçlü ve ikili koltuk ünitelerin sırt minderlerinin orta kısmında yarma tasarım kullanılmıştır.

 

 

Loren koltuk takımı modelinde şık görselliğinin yanı sıra üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde bulunan Zero Wall makas sistemine sahip yatak fonksiyonu ile de tercih sebebi olacaktır.

 

 

Loren koltuk takımında konsept uyumunu destekleyen kol detayında uygulanan modern formda ki el kapitone dikiş uygulaması ve yüksek ayak kullanılarak şık bir görsellik sunulmuştur.

 

 

Loren üçlü koltuk ünitelerinde ana desen kumaş kırlent ve kombin kumaşa sahip ortopedi kırlenti de kullanılmıştır. Loren koltuk takımı ünitelerinin font kısmında 28 DNS soft sünger üzeri 24 DNS Soft sünger kullanılmış ve rahat bir oturum sağlanmıştır.

 

 

Loren koltuk takımı rahat ve ergonomik bir kullanım sunan modern yapıda berjer ile takımlaştırılmış olup, berjer oval hatlara sahip, dış arka kısmı deri döşeme olup, iç sırt kısmında kullanılan el kapitone uygulaması ile tasarımsal bütünlük sağlanmıştır.

 

 

BELLONA LOREN YEMEK ODASI TAKIMI

Loren Yemek Odasının renk konfigürasyonun da ceviz renk kullanılmıştır. Takımın kulplarında metal kulp tercih edilmiş olup, takım genelinde tasarım çizgisi gereği çapraz desen uygulaması kullanılmıştır.

 

 

Loren Yemek Odası Takımı, Bellona'nın yenilikçi ve modern algısını tam olarak yansıtacak tasarımsal çizgilere sahip olup, fonksiyonel özellikleri sayesinde de kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılayabilecektir.

 

Konsol üst tablasında temper özelliğine sahip siyah renkli cam kullanılarak takıma görsel zenginlik kazandırılmış olup, konsol çekmecesinde yer alan krem renkli karolajlı kaşıklık uygulaması sayesinde üniteye hem görsel bütünlük hem de fonksiyonellik kazandırılmıştır.

 

 

Konsol çekmecesinde bulunan stoplama sistemi sayesinde sizlere rahat bir kullanım imkanı sağlanmıştır. Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır.

 

 

Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Yeni modelde gümüşlük ve vitrin üniteleri de takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmış olup, vitrin ünitesinde camlı ve panel kapaklı alanlar kullanılarak, hem sergileme hem de geniş depolama özelliği kazandırılmıştır.

 

 

Takımın konsol ünite arkalığında ev tekstili desen uygulaması kullanılarak görsel zenginlik desteklenmiştir. Takımın modern tarzına uygun olarak hazırlanan “c” formdaki ergonomik sandalyesi ile görsellik bütünlük sağlanmıştır.

 

 

Takımın kimliğine uygun olarak tasarlanan tv ünitesi ve tv sehpası 120 ekran(47”) tv kullanım alanına sahip olup, ünitede bulunan çekmeceler ve raf modülü sayesinde geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur. Yine tasarım çizgisinin devamı niteliğinde tv ünitelerin üst tablasında temper özelliğine sahip siyah renkli cam kullanılarak tasarımsal bütünlük sağlanmıştır.

 

Takımın modern tasarım çizgisine uygun olarak hazırlanan tv sehpası tüketici tercihine göre yan modül ile birlikte tv ünitesi olarakta kullanılabilecektir. Tv ünitesinin yanı sıra düşük metrajlı kullanım alanların için daha rahat kullanım imkanı sağlamak amacı ile alternatif tv sehpası da dahil edilerek alternatifli olarak sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

 

BELLONA LOREN YATAK ODASI TAKIMI

Loren Yatak Odası takımının renk konfigürasyonun da ceviz renk kullanılmıştır. Takımın kulplarında metal kulp tercih edilmiş olup, tasarım çizgisine uygun olarak çapraz desen uygulamasına yer verilmiştir. Loren Yatak Odası Takımı, Bellona'nın yenilikçi ve modern algısını tam olarak yansıtacak tasarımsal çizgilere sahiptir.

 

 

Loren Yatak Odası Takımı göz dolduran detayları, modern ve estetik görüntüsünün yanı sıra kullanıcı dostu özellikleri ve sizlerin değişen tercih ve beklentilerini tam olarak karşılayabilecek modüler kullanım özelliğine sahiptir.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Yeni ürünün modüler olarak tasarlanan 2 kapılı, 3 kapılı, 4 kapılı, köşe ve sürgülü gardırop olmak üzere 5 farklı gardırop alternatifi ile seriye dahil edilmiş olup, gardırop iç düzeninde iç çekmece, sensörlü led aydınlatmalı elbise askılıkları, aksesuarlık sepeti ve pantolonluk uygulaması kullanılarak takıma fonksiyonel zenginlik kazandırılmıştır.

 

 

4 kapılı gardırop içerisinde yer alan aksesuar sepeti ve aksesuar pantolonluk uygulaması opsiyonel olarak tasarlanmış olup, sizlerin tercihine göre satışa sunulmuştur. Ayrıca 3 ve 4 kapılı gardıroplarda bronz reflekte camlar kullanılmıştır.

 

Yeni modelin komodin ünitesi raflı ve çekmeceli bölümlerden oluşmakta olup, özel tasarıma sahip olması nedeni ile sağ ve sol komodin olarak iki ayrı ünite şeklinde sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

 

Dekoratif makyaj aynaları ve makyaj masası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, makyaj masası üst çekmecesi özel bölmeli aksesuar alanı olarak belirlenmiştir. Ayrıca sizlerin daha rahat kullanım imkânı sağlamak amacı ile makyaj masası kapak ve çekmecelerinde yavaşlatıcı sistem kullanılmıştır.

 

 

Takımın tüm ünite arkalıkları ve çekmece zeminlerin de ev tekstili desen uygulaması kullanılarak görsel zenginlik üst seviye taşınmıştır.   Takıma özel hazırlanan puf ve markiz çalışmasında takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmış olup, bu ünitelerde de yatak başucunda kullanılan kapitone uygulamalarına yer verilerek tasarımsal bütünlük sağlanmıştır.

 

 

BELLONA LOREN DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

 

BELLONA LOREN DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bellona resmi sitesi üzerinden  veya Bellona yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 18 Haziran  2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir