Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Düğün Paketi- İstikbal Platin Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası Takımı

İstikbal düğün paketi arayışında olan yeni evlenecekler ya da evlerini tamamen yenilemek isteyenler için, bu yazımızda İstikbal Platin Düğün Paketi’ni inceleyeceğiz. İstikbal mobilya set içeriğinde, Platin koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımı yer almaktadır. Düğün paketleri 2023 yılına damga vuracak ürünlerin tüm detayları ve fiyatları…

İstikbal Platin Koltuk Takımı

İstikbal koltuk takımı, antrasit ve gri rengi ile karşımıza çıkıyor. Rengi, modeli ve tüm detayları ile modern bir görünüm sunan koltuk takımı, salonlara şıklık katmak için tasarlanmış.

Oval tasarımı ve gümüş detayları ile dikkat çeken İstikbal koltuk takımı, yumuşak kumaş dokusu ile de kendine hayran bırakıyor. Desenli parlak gri kırlentler, takıma oldukça şık bir görünüm kazandırmış.

İstikbal Platin Koltuk Takımı’nda en dikkat çekici unsurlardan biri de koltuk ayakları. Özel tasarım gümüş renk ayaklar, takımın kırlent ve koltuk kenarlarında yer alan detayları ile oldukça uyumlu ve şık görünüyor.

Takım içeriğinde, antrasit koltuklar ile uyumlu açık gri berjerler yer alıyor. İstikbal koltuk takımında kullanılan kumaşlar, yumuşak dokuya ve silinebilir özelliği ile oldukça kullanışlı görünüyor. Ayrıca yüksek ayaklara sahip İstikbal koltuk takımı, temizliğin daha da kolaylaşmasını sağlıyor.

Platin koltuk takımında yer alan üçlü ve ikili koltuklar, genişleyebilen özelliği ile yatılı misafirleriniz için de oldukça kullanışlı olacaktır.

İstikbal oturma grubuna ekleyebileceğiniz bir orta sehpa ve zigon sehpası mevcut. Takım ile oldukça uyumlu olan beyaz renk sehpalar, gümüş kulplu birer adet çekmece sunuyor.

Tasarımları ile göz kamaştıran beyaz sehpalar, İstikbal koltuk takımı ile bir arada oldukça modern ve şık bir görünüm sunuyor. Oldukça sade ve bir o kadar gösterişli bir takım arayışında olanlar için, İstikbal Platin Koltuk Takımı ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal koltuk takımı fiyatı, 2023 mayıs ayı itibari ile; bir adet üçlü, bir adet ikili koltuk ve iki adet berjer olmak üzere toplam 50.475,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İstikbal Platin Yemek Odası Takımı

İstikbal yemek odası takımı, renkleri ve modern görünümü ile tüm misafirlerin gözlerini kamaştıracak nitelikte görünüyor. Antrasit ve gri renkten oluşan takım, beyaz mobilyalar ile kombinlenmiş.

Açılabilen yemek masası, geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Diğer mobilyalar ve sandalye ayakları ile uyumlu olan beyaz renk masa, ahşabı ve tasarımı ile göz dolduruyor.

Antrasit ve açık gri olmak üzere iki farklı renge sahip sandalyeler, yumuşak dokulu  ve kolay temizlenebilir kumaşları ile ekstra konfor sunuyor. İstikbal yemek odası takımında yer alan sandalyeleri, zevkinize ve kullanımınıza uygun olarak tek renk de tercih edebilirsiniz.

İstikbal yemek odası takımında yer alan konsol, özel tasarım gümüş renk ayakları ve aynalı kapaklı bölmeleri ile dikkatleri üzerine topluyor. Konsolun hemen üzerinde yer alan daire biçimindeki ayna ise, yemek odalarında şık bir görünüm sunuyor.

Yemek takımları ve diğer ürünler için oldukça geniş saklama alanları sunan konsol, kaşık çatal bıçak takımları için de içerisinde özel bir çekmece bulundurmakta.

İstikbal düğün paketi içeriğinde tüm ürünlerin uyumlu olmasını isteyenler için, takım içeriğine eklenebilecek bir de TV sehpası mevcut. Konsol ile aynı tasarıma sahip olan beyaz renk TV sehpası, aynalı kapakları ile salonlarda oldukça çık bir görünüm sunacaktır.

İstikbal yemek odası takımı fiyatı, 2023 yılı mayıs ayı itibari ile; bir adet açılır masa, altı adet sandalye, bir adet konsol ve bir adet konsol aynası olmak üzere toplam 38.940,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

İstikbal Platin Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımı, parlak gümüş renk detayları ile dikkat çeken bir tasarıma sahip. Takım içeriğinde; sürgülü, mini sürgülü, dört, beş ve altı kapaklı olmak üzere beş farklı gardırop modeli yer alıyor.

Üzerinde boy aynalarının yer aldığı beyaz renk gardıroplar, kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için bolca raf, askılık ve çekmece sunmaktadır. Yatak başlığında kullanılan gri kumaş, yumuşak dokusu ile kolay temizlenebilir özelliği ile oldukça kullanışlı görünüyor.

Yatak başucunda kullanılan komodinler, gümüş kulpları ve ayakları ile dikkat çekiyor. Şık görünümünün yanı sıra iki adet çekmecesi ile saklama alanları sunuyor.

İstikbal yatak odası takımı içerisinde yer alan makyaj masası ve aynası, oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Gümüş kulplar ve aynalı kapaklı bölmesi ile oldukça ihtişamlı görünen masa, saklama alanları ile de yeterli bir kullanım sağlıyor.

Kapaklı bölmesi hariç üç adet çekmecesi bulunan makyaj masasında, en üst çekmece takılar ve aksesuarlara özel ayrılmış bir bölüm içeriyor.

Daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için, takım içeriğine eklenebilecek bir de şifonyeri mevcut. Makyaj masası ile aynı tasarıma sahip olan şifonyer, beş adet çekmecesi ile geniş saklama alanları sunuyor.

İstikbal yatak odası takımı fiyatı, mayıs 2023 tarihi itibari ile; bir adet beş kapaklı gardırop, bir adet yatak başlığı, iki adet komodin, bir adet makyaj masası ve biradet makyaj aynası ile toplam 42.840,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir