Bellona Düğün Paketi

Bellona Marsilya Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası Takımı

Mobilya markalarının öncülerinden olan Bellona, 2022 yılına yepyeni bir koltuk takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımıyla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Biz bu paketi olarak adlandırdık. Düğün sezonunun açılması ile beraber koltuk takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımı arayanlar için mükemmel bir önerimiz olacak. Sadece yeni evlenecek olanlar için değil eviniz yenileyecek olanlar için de güzel bir tavsiye olacağını düşünüyoruz. İşte karşısınız , yemek odası takımı ve yatak odası takımı…

BELLONA MARSİLYA KOLTUK TAKIMI

Televizyon izlerken, kitap veya gazete okurken, dinlenirken, misafir ağırlarken veya kahve keyfi yaparken günün uzun saatlerini içerisinde geçirdiğimiz oturma odaları, en önemli ve dekorasyonuna en çok özenilen yaşam alanlarından bir tanesi olarak öne çıkıyor. Sehpalar, duvar modülleri, kitaplıklar ve TV üniteleri gibi eşyalar ile döşenen bu iç mekanlara karakterini kazandıran ve odanın tarzını belirleyen en önemli öğelerden biri olan koltuk takımlarının birbirinden şık örneklerini bu kategori altında inceleyerek estetik zevkinize hitap eden modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Koltuk Takımı evinde şıklık arayanlar için tasarlanmış. Renklerin mükemmel uyumu ile sadeliğe önem verilmiş. Ayrıca koltukların ayakları o kadar şık tasarlanmış ki canlı canlı görünce daha çok hak vereceksiniz. Koltuklardaki minder detayları da unutulmamış ve bizim gözümüzden de kaçmadı.

2 tane ikili bir tane ya da iki tane berjer ile evinizi baştan tasarlayabilirsiniz ama biz her zaman olduğu gibi evinizdeki alanı göz önünde bulundurarak berjer almanızı tavsiye ederiz. Bu takımda diğer göz önündeki detaylar ahşap desene yer vermeleri. Ortaya konan sehpa ve koltukların ayakları ahşap boya ve altın rengi şekillerle süslenmiş. Farklı bir görünüm kazandırılmış.

Doğallık ve ahşap tasarımı sevenler için bizce farklı bir konsept ortaya çıkmış. Petrol yeşilinin ahşap desene uyumlu olduğunu pek söyleyemeyiz ama sizin tarzınıza uyuyorsa evinizde deneyebilirsiniz.

Bu arada birazda ürünün özelliklerinden bahsedelim.

Maksimim Teslimat Süresi : 35
Ürün Grubu : Koltuk Takımı
Renk Seçenekleri : Mevcut
Ürün Cinsi : Özelleştirilmiş Ürün

Kolay Temizlenebilir Kumaş, Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger, Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak, Yatak Olma Özelliği, Yumuşak Kumaş Dokusu gibi birçok farklı özelliği bulunuyor.

Koltuk altlarında bulunan çizgi aralıklı tasarım koltuğa farklı bir doku sağlamış. Koltuğun yan taraflarında bulunan yumuşak dizlikler ise bizden olumlu not aldı. Özellikle TV izlerden büyük rahatlık sağlayacağını düşünüyoruz.

Bellona Marsilya Koltuk Takımı ürün ölçüleri şu şekildedir:

Bellona Marsilya Koltuk Takımı ürün fiyatı şu şekildedir: (1 Mayıs 2020'den itibaren geçerli olan fiyattır.)

Takımı

Şüphesiz günün en keyifli saatlerini geçirdiğimiz yaşam alanlarından biri olan yemek odaları, aynı zamanda dekorasyonu için en çok özenilen iç mekanlardan bir tanesi olarak öne çıkıyor. Hem aile ile hem zaman zaman ağırlanan misafirlerle geçirilen hoş vakitlerin ve tatlı sohbetlerin eşlikçisi olan yemek odası mobilyaları, hem fonksiyonel hem de estetik anlamda büyük önem arz ediyor. Konsol, konsol aynası, yemek masası, sandalyeler veya markizler gibi öğelerin bir araya gelerek oluşturduğu yemek odaları, tercih edilecek renkler ve tasarımlar ile evin ruhunu yansıtan önemli mekanlardan biri olarak kendini gösteriyor.

Ebat : Yemek Odası Takımı
Max Teslimat Süresi : 45
Product Group Type : Yemek Odası Takımı
Renk : Ceviz
Tasarım : Modern
Ürün Cinsi : Özelleştirilmiş Ürün

Takım içeriği

Masa-Açılır 1 x
Masa-Açılır 1 x
Konsol Aynası 1 x
Konsol 1 x
Tv Sehpası 1 x
Tv Ünitesi-Arka Ünite 1 x
Vitrin 1 x
Sandalye 1 x

Açılır Masa, Kapak Stoplama Sistemi, Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak özellikleri bulunuyor.

Marsilya Açılır Yemek Masası, Marsilya Konsol, Marsilya Konsol Aynası, Marsilya Tv Sehpası, Marsilya Tv Ünitesi Arka Pano ve Marsilya Vitrin ürünlerinden oluşmaktadır.

Marsilya yemek odası takımında sadelik ön planda tutulmuş olup yine ahşap görüntüsü verilmiştir.

Konsoldaki ayna detayları dikkat çekmektedir. Normalde tek ve büyük bir ayna kullanılırken burada iki adet uzunlamasına aynalar seçilmiştir.

Konsoldaki kulp detayları da gözden kaçmıyor. Halka şeklinde altın desenli kulplar farklı görünüm kazandırmış. Ayrıca ahşap deseniyle beraber krom şeklinde şeritler kullanılarak tasarıma farklılık katmışlardır.

Yemek odası takımındaki sandalyeler zarif durduğu kadar basit görünüyorlar. Sadelik severler için güzel bir seçenek olabilir ama daha şık ve gösteriş bekleyenler için aynı şeyi dememiz mümkün değil.

Marsilya Yemek Odası Takımı ölçüleri şu şekildedir:

Marsilya Yemek Odası Takımı fiyatı şu şekildedir: (1 Mayıs 2022'den itibaren geçerli olan fiyattır. Güncel fiyatlar için lütfen Bellona'nın resmi sitesini ziyaret ediniz.)

Takımı

Günün büyük kısmını içerisinde geçirdiğimiz, dinlendiğimiz, enerji depoladığımız yaşam alanlarından biri olan yatak odaları, aynı zamanda dekorasyonları için büyük emek sarf edilen, ince elenip sık dokunarak oluşturulan mekanlar olarak da karşımıza çıkıyor. Güne merhaba denilen ve aynı zamanda günün noktalandığı bu iç mekanın atmosferi, ruh hali üzerinde doğrudan etkili olması ile de önemini ortaya koyuyor. Huzur dolu bir ortam ve konforlu bir uykuyu, yatak odalarınız için seçeceğiniz doğru mobilyalar ile sağlayabilirsiniz. Birbirinden kaliteli parçaların bir araya gelerek oluşturduğu Bellona yatak odası takımları, tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek ürünleri sizlere bir arada sunmayı hedefliyor.

2022 yılında yatak odası modellerinin trend olduğunu söyleyebiliriz. Birçok farklı marka çıkardığı yeni yatak odası takımları ile beraber müşterilerine farklı alternatifler sunmuş oldu. Aslında bu durum bizler için iyi oldu. Çünkü model konusunda farklı tasarımları da gözlemleyebildik.

Bellona Marsilya Yatak Odası takımının içeriğine göz atalım:

Gardırop-5 Kapılı 1 x
Gardırop-6 Kapılı 1 x
Makyaj Masası 1 x
Şifonyer 1 x
Komodin 2 x
Başlık 1 x
Başlık 1 x
Başlık 1 x
Gardırop Sürgülü 1 x
Sandalye 1 x

Ebat : Yatak Odası Takımı
Max Teslimat Süresi : 45
Product Group Type : Yatak Odası Takımı
Renk : Bej
Tasarım : Modern
Ürün Cinsi : Özelleştirilmiş Ürün

Gardırop İçi Çekmece, Kapak Stoplama Sistemi, Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak gibi dikkat çeken özellikleri var.

Dolapların içi farklı tasarlanarak daha çok askılık yeri ve daha uzun askılık sistemleri getirilmiş. Çekmece sayısı oldukça azaltılmış ve 2 çekmece bırakılmış.

Marsilya koltuk takımı ve yemek odası takımındaki ahşap görüntü burada yok oluyor. Burada krem rengine ağırlık verilmiş, ahşap rengi neredeyse hiç yok. Baza yerine karyola tercih edilmiştir.

Yatak odası dar olanlar için iyi bir tercih olabileceğini düşünmekteyiz.

Yemek odasındaki halka kulplar yatak odasında da karşımıza geliyor. Ayna konsepti farklı olarak çekmece üstüne yerleştirilmiş.

Takılarınız veya süs eşyalarınız için askılık sistemi düşünülmüş. Bu da kadınlar için iyi bir seçenek olmuş.

Marsilya Yatak Odası Takımı ölçüleri şu şekildedir:

Marsilya Yatak Odası Takımı fiyatları şu şekildedir: (1 Mayıs 2022'den itibaren bu fiyatları geçerlidir. Güncel fiyat listesi için lütfen Bellona'nın resmi sitesini ziyaret edin.)

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir