Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Serra Düğün Paketi

İstikbal Serra Koltuk Takımı, Yemek Odası Takımı, TV Ünitesi, Berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı.

Tarzıyla hayran bırakan İstikballer, KDV oranında indirimle sizleri bekliyor. Acele edin, bu fırsatı kaçırmayın.

Evinize çok yakışacak İstikballer şimdi %40’a varan indirimlere ilave KDV oranında indirim avantajıyla!

Üstelik Mavi Noktalı ürünler %60’a varan indirim fırsatı İstikbal Mağazalarında…Sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte İstikbal’in düğün paketi kampanya detayları…

 

 

İSTİKBAL  SERRA KOLTUK TAKIMI

Serra Koltuk Takımı’nın sırt bölümünde yer alan 3 bölmeli sırt detayları, sırt kısmında yer alan aksesuar uygulaması ve kol kenarını saran metal uygulaması ile takıma şık bir görünüm kazandırıyor. Çoklu minderlere ve yatak olabilme özelliğine sahip olan takım tasarımı ile sizi ayrıcalıklı kılıyor. Fonksiyonelliği sayesinde yaşam alanlarınızda ekstra rahatlık sağlıyor.

 

 

Detaylarda yer alan gold rengi, yumuşak form geçişleri ile derinliğe sahip bir tasarım. Ayaklarda ve kollarda kullanılan metalin görsel zenginliği, avangard çizgi ile birleştirilerek ön plana çıkartılmıştır. Ürünün üçlü koltuğunda sırt mekanizması ile yatak özelliği bulunmaktadır. Serra Yemek Odası Takımı ve  TV Ünitesine konsept olarak tasarlanmıştır.

 

 

Konforlu oturum yapısı ile yaşam alanlarına ekstra güzellik katmaktadır. Renk uyumu, tarzı, ince zevklere hitap eden detayları ve estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.  Kasa ve kol yanlarındaki dikey formdaki kapitone detayları ile göz doldurmaktadır.

 

 

İSTİKBAL  SERRA  YEMEK ODASI TAKIMI

Gri ve gold renklerinin göz alıcı ahengiyle Serra Yemek Odası Takımı, her yeni günde modunuzu yeniden yükseltecek. İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.

 

Temperli cam sayesinde, hem cam dayanıklılık kalitesi artırılmış, hem de kırılma anında dağılma özelliği sayesinde doğabilecek zarar minumum seviyeye indirgenmiştir.

 

 

Serra gri renk uyumu, tarzı, ince zevklere hitap eden detayları ve estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Koleksiyonu tamamlayan altın renk ayna tasarımı ile görsel zenginlik arttırılmıştır.

 

 

Depolama alanlarına sahip büfe ünitesi içinde yer alan çekmece çatal bıçak bölmesi sayesinde ürüne ekstra fonksiyonellik kazandırılmıştır. Bu malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı olup, kolay temizlenme özelliğine sahiptir.

 

 

Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenilerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır. Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.

 

 

Renk uyumu, tarzı, ince zevklere hitap eden detayları ve estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Takımın tasarımsal çizgisine uygun tasarlanan, duvar ünitesi ve tv sehpası 140 ekran ( 55 İnch ) tv kullanım alanına sahip olup takımı kimliğine uygun Kapaklı dolap ünitesi tercihe göre duvar monteli kullanılabilecektir.

 

 

İSTİKBAL SERRA YATAK ODASI TAKIMI

Zarif çizgilerin hayat bulduğu Serra Yatak Odası Takımı, sizlere masalsı bir uyku deneyimi sunuyor. Son derece şık ve farklı bir tasarıma sahip olup, hem gri ve gold renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleriyle üst düzey modern bir tasarıma sahiptir.

 

 

İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı olup, kolay temizlenme özelliğine sahiptir.

 

 

Kullanışlı ve depolama alanlarına sahip gardırop üniteleri sayesinde ürüne ekstra fonksiyonellik kazandırılmıştır. Sürgü ve 6 Kapaklı Dolap ünitesinde iç çekmece kullanılmış olup teleskopik ray sistemi mevcuttur. Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.

 

 

Sürgü ve 6 Kapaklı Dolap ledli askılık uygulaması, pantolonluk uygulaması, depolama alanlarına sahip dolapları ile Serra Yatak Odası Takımı tarzı ve hayatı kolaylaştıran fonksiyonelliği ile yaşamınıza renk katacaktır.

 

 

Makyaj masa ve komodin üzerindeki mermer efektli desen uygulaması ile takım tasarım noktasında göz alıcı bir noktaya ulaşmaktadır. Komodinde aydınlatma uygulaması ile kullanım kolaylığı sağlanmıştır. Aksesuar bölmeli boy aynası ünitesi yer almaktadır.

 

 

Ünite kapaklarına yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır. Kullanılan metal ayaklarındaki altın detaylar takımın kulpları ve tasarımı ile bütünlük oluşturmaktadır.

 

 

İSTİKBAL  SERRA DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ
 

 

İSTİKBAL  SERRA DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

İstikbal resmi sitesi üzerinden  veya İstikbal yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 24 Haziran  2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir