Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Armony Düğün Paketi

İstikbal Armony Koltuk Takımı, Yemek Odası Takımı, TV Ünitesi, Berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı.

Tarzıyla hayran bırakan İstikballer, KDV oranında indirimle sizleri bekliyor. Acele edin, bu fırsatı kaçırmayın.

Evinize çok yakışacak İstikballer şimdi %40’a varan indirimlere ilave KDV oranında indirim avantajıyla!

Üstelik Mavi Noktalı ürünler %60’a varan indirim fırsatı İstikbal Mağazalarında…Sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte İstikbal’in düğün paketi kampanya detayları…

 

 

İSTİKBAL  ARMONY KOLTUK TAKIMI

Modern anlayışın zarif ve ince çizgilerle, metal detaylarla yansıtıldığı Armony Koltuk Takımı şıklığı ile göz kamaştıracaktır. Sırt kırlentlerdeki dikey kapitone ve kare kırlentlerdeki nakış işlemesi ile tasarımın detaylarla birleştiği bir modeldir.

 

 

Ürünün üçlü koltuğunda ZEROWALL mekanizması ile yatak özelliği bulunmaktadır. Ürüne özel kare kırlent ve bel desteği için dikdörtgen kırlent uygulaması bulunmaktadır. Güncel tarzda kumaş uygulamaları ile Armoni koltuk takımı modern bir havaya sahiptir.

 

 

Armony Koltuk Takımı ürünü; Armony Yemek Odası ürünün konsept koltuk takımı olarak tasarlanmıştır. Armony Koltuk Takımı metal uygulamaları ile son derece şık ve son dönemin Luxury tarzına uyumludur. Armony Koltuk Takımımızın modern görünümüne katkı sağlaması amacıyla, yüksek yapılı ayak kullanılmıştır.

 

 

Modelin kollarında kullanılan metal çizgi son dönemin Luxury tarzına hitabı ile oldukça şık bir tasarım olup, ayaklarla metaller bütünlük içindedir. Takımda tekli ve berjer alternatifi olarak iki farklı tekli bulunmaktadır.

 

 

İSTİKBAL  ARMONY  YEMEK ODASI TAKIMI

Modern çizgilerin zarif ve ince detaylar ile taçlandırıldığı Armony Yemek Odası, luxury tarzında üst düzey bir tasarıma sahiptir. İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı olup, kolay temizlenme özelliğine sahiptir.

 

 

Temperli cam sayesinde hem cam dayanıklılık kalitesi arttırılmış hem de kırılma anında dağılma özelliği sayesinde doğabilecek zarar minimum seviyeye indirgenmiştir. Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenilerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.

 

 

Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Açılır masa özelliği sayesinde masa, kapalı iken 6 kişilik, açıldıktan sonra ise 8 kişilik olabilmektedir.

 

 

Farklı çizgisi ve şık tasarımı ile büfe aynası görsel bir zenginlik oluşturmaktadır. Konsol içerisinde kaşık, çatal ve bıçaklar için karolaj uygulaması kullanılarak fonksiyonellik arttırılmıştır.

 

 

Birbirini tamamlayan altın renk uygulamaları, farklı tasarıma sahip büfe aynası, ünite kapakları üzerinde yer alan şık kulp detayları ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Takımda TV Ünitesi ve TV Sehpası yer almaktadır. Sizlerin tercihine göre iki farklı sandalye alternatifi bulunmaktadır.

 

 

Birbirini tamamlayan altın renk uygulamaları, farklı tasarıma sahip büfe aynası, ünite kapakları üzerinde yer alan şık kulp detayları ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Takımın tasarımsal çizgisine uygun tasarlanan, duvar ünitesi ve tv sehpası 140 ekran ( 55 İnch ) tv kullanım alanına sahip olup takımı kimliğine uygun Kapaklı dolap ünitesi tüketici tercihine göre duvar monteli kullanılabilecektir.

 

 

İSTİKBAL  ARMONY YATAK ODASI TAKIMI

Modern çizgilerin zarif ve ince detaylar ile taçlandırıldığı Armony Yatak Odası, luxury tarzında üst düzey bir tasarıma sahiptir.İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı olup, kolay temizlenme özelliğine sahiptir.

 

 

5 Kapaklı, 6 Kapaklı ve Sürgü Kapaklı olmak üzere alternatif dolapları bulunmaktadır.Sürgü Kapaklı Dolap ünitesinde iç çekmece kullanılmış olup, fonksiyonellik artırılmıştır. 6 Kapaklı Dolap dış kısımlarında çekmece uygulaması kullanılmış olup, oluşturulan depolama ile fonksiyonellik artırılmıştır.

 

 

Sürgülü ve 6 Kapaklı Dolapta ledli askılık uygulaması, depolama alanlarına sahip gardıropları ile Armony Yatak Odası Takımı tarzı ve hayatı kolaylaştıran fonksiyonelliği ile yaşamınıza renk katacaktır. Sürgülü ve 6 Kapaklı Dolapta pantolonluk uygulaması ile fonksiyonellik artırılmıştır.

 

 

Makyaj masası ve komodin üzerindeki mermer efektli desen uygulaması ile takım tasarım noktasında göz alıcı bir noktaya ulaşmaktadır..Kullanışlı ve depolama alanlarına sahip gardırop üniteleri sayesinde ürüne ekstra fonksiyonellik kazandırılmıştır.

 

 

Ünite ayaklarındaki altın detaylar takımın kulpları ve tasarımı ile bütünlük oluşturmaktadır.  Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.

 

 

Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.Ünitelerde kullanılan göz alıcı kulplar, komodin ve dolap çekmecelerinde kullanılan nokta kulplar, komodindeki aydınlatma sistemi ve dış yüzey kapaklardaki strüktürlü panel uygulaması ile takımda fonksiyonellik, şıklık ve zarafet bir arada sunulmaktadır.

 

İSTİKBAL  ARMONY DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

İSTİKBAL  ARMONY DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

İstikbal resmi sitesi üzerinden  veya İstikbal yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 24 Haziran  2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir