Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Alegro Düğün Paketi

, Yemek Odası Takımı, TV Ünitesi, Berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona Yaz İndirimleriyle Buluşun, Evinizde Anı Durdurun!.. ”  “Bellona'dan 15.900 ₺ ve üzeri ürün alan herkese tüm indirimlere ek anında %10 indirim” Kampanya 1 Haziran 2021 tarihinde başlayacak olup 31 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir. Sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte Bellona'nın düğün paketi kampanya detayları…

 

BELLONA ALEGRO KOLTUK TAKIMI

Alegro yemek odası takımına konsept olarak çalışılan Alegro koltuk takımı modelimiz 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı ile seriye alınmıştır. Odalarınızın genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi alabilecektir. Alegro Koltuk Takımı son yıllarda yoğun talep gören Chester tarzda tasarlanmış olup, ürüne özgü detaylar ve uygulamalar ile son derece şık bir koltuk takımı olarak sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

 

Yeni modelin sırt kısmında yer alan makrome dikiş ve düğme çektirme uygulamaları üçlü ve ikili koltuk kollarında da devam ettirilerek zengin ve gösterişli bir çizgi oluşturulmuştur. Şık detaylar ile bezeli yeni modelin tüm ünitelerinde doğal ahşap malzemeden yapılmış klapalar, modern formlu ahşap ayaklar ile birleşerek ürüne estetik bir hava kazandırmıştır.

 

 

Ürünün Chester tarzına uygun biçimde tasarlanan P kol yapısı alt bazadan başlayan ve kol yanında devam eden ahşap klapa ile bütünleşerek son derece asil bir duruş sergilemektedir. Alegro üçlü koltuk ünitesinde ana desenli kol kırlentlerine ilave olarak son dönemlerde oldukça trend olan peluş kırlentler de kullanılmış olup, ürünümüzün modern salon takımı algısı desteklenmiştir.

 

 

Yeni modelimizde üçlü yataklı ve üçlü sabit olmak üzere iki adet üçlü ünite alternatifi bulunmaktadır. Yataklı üçlü koltuk ünitesinde iki parçalı çalışan tek-yat mekanizması ile tüketicilerimize yatak fonksiyonu da sunulmuştur. Ürünün font kısmında kullanılan 32 DNS soft sünger ile rahat ve konforlu bir oturum sunulmuştur.

 

 

BELLONA ALEGRO YEMEK ODASI TAKIMI

Ürünün renk konfigürasyonunda, ceviz ve antrasit renkte paneller kullanılmıştır. Kullanıcıları tarafından oldukça beğeni göreceğine inandığımız Alegro Yemek Odası Takımı, Bellona'nın yenilikçi ve modern algısını tam olarak yansıtacak tasarımsal çizgilere sahiptir.

 

Takımın kimliğine katkı sağlayan, gövde birleşim yerlerinin açılı formda tasarlanması ürünün modern algısını üst düzeye taşımıştır.

 

 

Konsol ünitesinde, görselliğin yanı sıra karolajlı kaşıklık uygulaması kullanılarak fonksiyonellik artırılmıştır. Kaşıklık iç çekmecesinde yer alan teleskopik ray sistemi sayesinde çekmeceye tam açılabilme özelliği kazandırılarak sizlere rahat bir kullanım imkanı sağlanmıştır.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

Alegro tv ünitesi ve tv sehpası 140 ekran(55 inch) tv kullanım alanına sahip olup dvd, vcd gibi cihazların konulabileceği alanlar yer almaktadır. Ünite de bulunan dolap modülü, raf modülü ve çekmece bölmeler ile fonksiyonellik artırılmıştır. Ayrıca dolap modülü sizlerin tercihine göre duvar monteli kullanılabilecektir.
BELLONA ALEGRO  YATAK ODASI TAKIMI
Ürünün renk konfigürasyonunda ceviz ve antrasit renkte paneller kullanılmıştır. Alegro Yatak Odası Takımı Bellona'nın yenilikçi ve modern algısını tam olarak yansıtacak tasarımsal çizgilere sahiptir.

 

Yeni ürünün kapılı ve sürgülü gardırop olmak üzere 3 farklı gardırop alternatifi ile seriye dahil edilmiş olup, gardırop iç düzeninde elbise askılıkları ve raf uygulaması kullanılarak geniş ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur.

 

 

Takımın kimliğine katkı sağlayan gövde birleşim yerlerinin açılı formda tasarlanması, ürünün modern algısını üst düzeye taşımıştır.

 

 

Ayrıca takımın genelinde yer alan metal kulp ve fitil uygulamaları sayesinde görsel zenginlik artırılmıştır.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır.

 

 

Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Makyaj aynası ve makyaj masası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, makyaj masası üst çekmecesi özel bölmeli aksesuar alanı olarak belirlenmiştir. Ayrıca çekmecelerinde yer stoplama özelliği sayesinde tüketicilere rahat bir kullanım imkanı sağlanmıştır.

 

 

BELLONA ALEGRO DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

BELLONA PERLİNO DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bellona resmi sitesi üzerinden  veya Bellona yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 21 Haziran  2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir