Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Düğün Paketi- Elite Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası Takımı

İstikbal, kaliteli ve şık mobilyalarıyla evinizi güzelleştirmek için size birçok seçenek sunuyor. Elite serisi, yemek odası, koltuk takımı ve yatak odası takımlarıyla modern, şık ve avangard model arayışında olanlar içim mükemmel bir tercih. İstikbal Elite düğün paketinde yer alan tüm ürünlerin detaylı incelemesi ve fiyatları yazımızda…

İstikbal Elite Koltuk Takımı

İstikbal Elite koltuk takımı serisi; Mavi ve bej olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Farklı renk kombinasyonları ile salonlarınızın atmosferini değiştiren Elite koltuk takımı,  Avangard model sevenler için mükemmel bir tercih.

İstikbal koltuk takımı modelleri arasında Elite serisi, işlevsel oluşu ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Elite koltuk takımları, silinebilir kumaş yapısı ile oldukça kolay bir kullanım sunmaktadır.

Elite takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık  tasarımları ile göz dolduruyor.

Koltuk ayaklarında kullanılan gold detaylar, salonları oldukça şık bir görünüme kavuşturuyor.

İstikbal Elit Koltuk Takımı fiyatı, 6 Temmuz 2023 tarihi itibari ile; iki adet üçlü koltuk + iki adet berjer olmak üzere 88.538,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bunlara ek olarak İstikbal, Elite Koltuk Takımı için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için İstikbal’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek. Ayrıca kurulum da profesyonel ekipler tarafından yapılacak bu nedenle sizin için hiçbir zahmet olmayacak.

İstikbal Elite Yemek Odası

İstikbal yemek odası takımı, renkleri ve tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Pudra ve Ekru tonlarının yer aldığı yumuşak dokulu sandalyeleri ile dikkat çeken Elite  yemek odası takımı, modern, şık ve avangard detayları ile dikkat çekiyor.

Pudra ve Ekru renklerinin  kombinlendiği yemek masası, gold metal detaylar ile farklı bir tasarım sunuyor.

İstikbal Elite Yemek Odası-Pudra

 

Açılabilir masa ise, geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Konsol, temizliğin kolaylaşmasını sağlayan  yüksek ayaklara sahip. Konsol üzerinde yer alan daire biçimdeki aynalar dikkat çekici ve şık görünüyor.

Konsol modern ve avangard dokunuşların yer aldığı ekru konsol, Gold detayları ile şık bir görünüm sunuyor. Malzeme olarak suntalama kullanılmıştır. Suntalam yüzeylerin suya, toza ve neme karşı dayanıklılık kazanması için kullanılır.

Dekoratif ürünler ve daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için İstikbal Elite yemek odası takımına eklenebilecek bir de vitrin mevcut. Konsol ile aynı tasarıma sahip olan vitrin, cam bölmesi ile zarif ve şık  bir görünüm sunuyor.

 

İstikbal Elite yemek odası takımına eklenebilecek bir de gümüşlük mevcut. Konsol ile aynı tasarıma sahip olan gümüşlük , cam bölmesi ile zarif ve şık ürünlerinizi göstermek isteyenler için mükemmel bir parça.

 

 

 

İstikbal Elite Yemek Odası Takımı’nın fiyatı, 6 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 77.580,000 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde açılır masa + altı sandalye + konsol aynası + konsol + vitrin + gümüşlük bulunuyor. Bunlara ek olarak İstikbal, Elite yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için İstikbal’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek. Ayrıca kurulum da profesyonel ekipler tarafından yapılacak bu nedenle sizin için hiçbir zahmet olmayacak.

İstikbal Elite Yatak Odası Takımı

İstikbal Elite yatak odası takımı, rengin asaleti ile karşımıza çıkıyor. Hem modern hem de kullanışlı parçaları ile dikkatimizi üstüne çekiyor.

Takım içeriğinde altı kapaklı  beş kapaklı ve sürgülü olmak üzere üç farklı gardırop çeşidi yer alıyor. Gardıropların her üçünde de boy aynası mevcuttur. Ayna yatak odasına ferahlık katar.

İstikbal elite yatak odası takımında yer alan gardıroplar, rafları, çekmeceli ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ve kolaylık sağlıyor.

İstikbal yatak odası takımının  Hanımefendiler için en dikkat çekici parçalarından biri de takım içerisinde yer alan makyaj masası, komodinler ve şifonyer ile aynı tasarıma sahip. Ayrıca masa ile üzerinde yer alan daire biçimindeki ayna odaya şıklık ve zariflik katıyor. Üç adet çekmece, makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için geniş saklama alanları sunuyor.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler, ekru rengi ve gold rengi  birleşiminden oluşuyor. İki  çekmeceye sahip komodinler, yüksek ayakları ile  temizliği kolaylaştırıyor.

Yatak odalarında modern, şık ve avangard bir görünüm isteyenler için İstikbal Elite yatak odası takımı ve kullanışlı ürünleri ile sizlere ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal Elite Yatak Odası Takımı’nın fiyatı, 6 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 53.510,00  TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde gardrop + şifonyer + karyola set + iki adet komodin bulunuyor. Bunlara ek olarak İstikbal, Elite yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için İstikbal’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek. Ayrıca kurulum da profesyonel ekipler tarafından yapılacak bu nedenle sizin için hiçbir zahmet olmayacak. Üstelik bu takım 2 yıl garantili olduğu için uzun yıllar güvenle kullanabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir