Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Marcony Koltuk Takımı Mor, Berjer, Üçlü, İkili

Bellona markasının yepyeni bir modeli ile karşınızdayız. Bellona 2022 koltuk takımı konseptine yeni bir model ekleyerek müşterilerine alternatif sunmuş oldu.  Bellona'nın yeni koltuk takımı modelinin ismi Marcony. Mor renk olarak tanıtılan bu koltuk takımının detaylarını sizlerle paylaşacağız. Mor, Berjer, Üçlü, İkili ürünlerini tanıtacağız. İşte karşınızda Bellona Marcony Koltuk Takımı..

BELLONA MARCONY KOLTUK TAKIMI

Bellona Marcony Koltuk takımı

Bellona düğün paketleri serisini sizlerle sürekli olarak paylaşıyoruz. Yeni evlenecek olanlar, evini yenileyecek olanlar ya da dekorasyon yapacak olanlar için yepyeni konseptleri sergilemeye devam edeceğiz. Bugünkü yazımızda Bellona Marcony koltuk takımı modeli var. Özellikle mor renk tutkunları bu koltuk takımının rengine bayılacaktır. Mor ile kum beji rengi uyum sağlamış gibi gözüküyor. Bellona Marcony koltuk takımı fiyatı 28.590,00 olarak Bellona mağazalarında satılmaktadır.

BELLONA MARCONY ÜÇLÜ

Bellona Marcony Koltuk takımı

Üçlü koltuğu mor veya kum beji renginden alabilirsiniz. Koltuk ayaklarının boyu oldukça yüksek duruyor. Ayrıca klasik koltuk ayaklarından farklı olarak tasarlanmış olduğu göze çarpıyor. Bellona Marcony Üçlü fiyatı 9.724,00 TL olarak satışa sunulmuştur.

Bellona Marcony Koltuk takımı ölçüleri

Üçlü koltuk takımının ürün ölçüleri görseldeki gibidir.

Bellona Marcony Koltuk takımı ölçüleri

Üçlü koltuk takımının açılır haldeki ürün ölçüleri görseldeki gibidir.

 

Berjer modellerinin ayakları olsun yan taraftaki zarifliği olsun güzel tasarlanmış. Ayrıca patron koltuklarındaki gibi çizgili kare desenleri kullanılmış. Evininin en modern köşesinde değerlendirebilirsiniz.

Bellona Marcony berjer

Bellona Marcony Berjer Mor fiyatı 4.571,00 TL olarak satışa sunulmuştur.

Bellona Marcony berjer ölçüleri

Bellona Marcony Berjer ölçüleri görseldeki gibidir.

 

BELLONA MARCONY İKİLİ

Bellona Marcony koltuk ikili ürünü kum beji rengi ile tasarlanmıştır. Kırlentlerde siyah beyaz bir desen göze çarpıyor.

Bellona Marcony koltuk ikili

Bellona Marcony İkili Bej fiyatı 7.689,00 TL olarak satışa sunulmuştur.

Bellona Marcony ikili ölçüleri

koltuğun ölçüsü görsellerdeki gibidir.

Bellona Marcony ikili ölçüleri

Bellona Marcony koltuk takımı daha taze bir ürün olduğunu gözlemledik. İlerleyen süreçlerde bu ürünün farklı renklerinin satışa sunulacağını tahmin ediyoruz. Ayrıca yemek odası, yatak odası takımı gibi farklı konseptleri de satışa sunulacak gibi duruyor. Bu ürünü yakından takip ediyor olacağız. Fiyat olarak da 28 bin bandında satışa sunulduğu görülüyor. Belki fiyatı uzun vadede daha da yükselebilir. Diğer Bellona Düğün Paketleri için tıklayınız…

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir