Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Palvin Koltuk Takımı, TV Ünitesi, Yatak Odası Takımı

Hayat şartlarının giderek pahalandığı 21. yüzyılda koltuk takımı almakta zorlaşmaya başladı. Bundan 2-3 sene öncesinde en iyi koltuk takımı fiyatları 10.000 TL civarında olurken günümüzde bu fiyatlar 3-4 katına çıktı. Durum böyle olunca müşteriler bu fiyata koltuk takımı alacaksak da iyisinden olsun ve güzel olsun demekte haklılar. Bizler bugün sizlere , TV Ünitesi ve Yatak Odası Takımını tanıtacağız.

BELLONA PALVİN KOLTUK TAKIMI

Bellona Palvin koltuk takımı 2 Adet Üçlü Koltuk + 2 Adet Berjer parçalarından oluşmaktadır. Bu koltuk takımının Kremit ve Vizon rengi mevcuttur.

Bellona Palvin koltuk takımını ayrıca 1 üçlü 1 berjer şeklinde de tercih ederek evinizde oturma grubu olarak kullanabilirsiniz. Tekli berjer rengi vizon olarak gönderilmektedir.

Bellona Palvin koltuk takımı vizon rengi sade koltuk takımı severler için güzel tercih olabilir. Oldukça şık duran vizon rengi, aralıklı çizgi desenleri ile de dikkat çekmektedir.

Palvin koltuk takımı kolay temizlenebilir kumaş özelliğine sahiptir. Milpa Vizon / Koren Vizon Deri kumaş kullanılmıştır.

Bellona Palvin koltuk takımında sağlığa zarar vermeyen sünger ve yumuşak kumaş dokusu kullanıldığı için hem oturmada hem yatmada rahatlık sağlamaktadır.

Ev hanımlarının kolay temizlik yapabilmesi için temizliği kolaylaştıran yüksek ayakların düşünüldüğü görülmektedir. Özellikle kısa ayaklar temizliği zorlaştırdığı için koltuğu kaldırmak zorunda kalabiliyorsunuz. Hatta koltuk ayakları parke zeminde hasara neden olabiliyor.

Minderler ve kırlentler koltuk rengi ile aynı düşünülmüş yazımızın başında da belirtiğimiz gibi sade ve tek renk sevenler için güzel bir tercih olabilir.

Palvin koltuk takımın tek eksiği sandık bölümünün olmamasıdır. Yani bu da eşyalarınızı koltuğun altına koyamayacağınız anlamına gelir.

Palvin koltuk takımın diğer en önemli özelliği ise yatak olarak kullanılabilmesidir. Yani açılabilir olmasıdır.

Bellona Palvin Koltuk Takımı 21 Mayıs 2022 tarihiyle fiyatı 22.366,00₺ olarak belirlenmiştir. Güncel fiyatları öğrenebilmeniz için https://www.bellona.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

BELLONA PALVİN TV ÜNİTESİ

merak edilen ve araştırılan bir TV ünitesiydi. Bunun için yazımızda yer buna da yer verdik.

Palvin TV ünitesi çok sade ve 2 çekmece 2 dolap gözü olan bir ünitedir. Ünitenin arkasında panel bulunmaktadır.

Ayaklarının yüksek olması temizliği kolaylaştırmaktadır. Toplamda 6 ayağı bulunmaktadır.

Palvin TV ünitesi çekmece ve dolap kulpları siyah renkte düşünülmüş olup mobilya rengine uyarlamaya çalışıldığı gözükmektedir.

Ayrıca ünitenin göz alıcı bir detayı da üst kısmında kitaplığın bulunmasıdır. Eğer kitaplarınız için bir yer arıyorsanız bu alanları kullanabilirsiniz.

Bellona bu kitaplık alanı bir ahşap dolap şeklinde bir de camlı dolap şeklinde düşünmüş. Dileyen dekorasyon tercihine göre satın alabilirler.

Eğer oturma odanızda veya salonunuzda kullanacaksanız güzel bir çiçekle dekore edebilirsiniz. Odanız küçükse bu TV ünitesi çok ideal olacaktır.

Ünitesi 5.414,00₺ fiyatı ile de dikkat çekmektedir. 22 Mayıs 2022 itibariyle bu fiyat geçerlidir. Güncel fiyatlar için lütfen Bellona'dan bilgi alınız.

BELLONA PALVİN YATAK ODASI TAKIMI

gri ve meşe renklerinin hakim olduğu bir takımdır. Ayrıca siyah detaylarla görünümü zenginleştirilen konseptler bulunmaktadır.

Son zamanlarda oldukça popüler olan loft ve country stili ile Palvin Yatak Odası Takımı göz dolduruyor.

Sunduğu görsel tatminin yanı sıra fonksiyonel özellikleri ile de beğeni toplayan Palvin Yatak Odası Takımı, beş kapılı, altı kapılı veya sürgülü gardırop opsiyonlarından bir tanesi ile tercih edebilirsiniz.

Palvin Yatak Odası Takımı beş ve altı kapılı gardırop kapaklarında yer verilen baskılı füme cam ve ayna uygulamaları öne çıkıyor.

Ayrıca tüm gardırop modelleri içerisinde bulunan elbise askılıkları, raflı bölmeler ve çekmeceler geniş depolama alanı sunuyor.

Birbirinden işlevsel ve şık öğeleri ile Palvin yatak odası takımı sayesinde ev dekorasyonlarınızda fark yaratabilirsiniz.

Bellona Palvin Yatak Odası takımı içerisinde yer dolaplar oldukça kullanışlı, mevsimlik kıyafetlerinizi rahatlıkla muhafaza edebilen alanlara sahip olduğu görülüyor.

 

Yatak başlığı ise gözden kaçmayacak detaylarla efekt verilmiş. Tarz olabilecek türden başlık olduğunu söyleyebiliriz.

Palvin Yatak Odası Takımı fiyatı 21.169,00₺ olarak belirlenmiştir. Bellona.com.tr üzerinden güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir