Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Perlino Düğün Paketi

, yemek odası takımı, TV ünitesi, berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona'dan Anı Durduran Tasarımlar Şimdi Fiyatları da Durduruyor..! Üstelik %40'a varan indirimlere ek tüm ürünlerde % 10 indirim uygulaması yapılmıştır….” sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte Bellona'nın düğün paketi kampanya detayları…

 

 

BELLONA PERLİNO KOLTUK TAKIMI

Perlino Koltuk takımı 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı ile serimize alınmıştır. Tüketicilerimiz odalarının genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi tercih edebileceklerdir. Perlino Koltuk Takımı üçlü ve ikili koltuk ünitelerin sırt ve kol orta kısmında dikey kapitone uygulaması yapılarak ürünün görselliği üst düzeye taşınmıştır.

 

 

Perlino koltuk takımı modelimiz şık görselliğinin yanı sıra sunmuş olduğu fonksiyonellik ile de sizlerin beklentilerine en iyi şekilde karşılayacak nitelikte tasarlanmıştır. Üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde sırt kısımlarında bulunan mekanizma sayesinde döner hareket ile ürün yatak konumuna getirilebilmektedir.

 

 

Perlino koltuk takımında konsept uyumunu destekleyen kol ön kısmında kullanılan klapa ve klapa etrafında uygulanan altın renge sahip deri fitil detayı ve lükens ayak kullanılarak şık bir görsellik sunulmuştur.

 

 

Perlino üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde ana desen, kumaş kırlent yer almaktadır. Üçlü koltuk ünitesinde kol kirlentine ilave olarak kombin kumaşa sahip ortopedi kırlentte kullanılmış olup, ortopedi kırlentin iki kenarında püskül detayına yer verilerek ürüne görsel bütünlük kazandırılmıştır.

 

 

 

Perlino koltuk takımı rahat ve ergonomik bir kullanım sunan berjer ile takımlaştırılmış olup, berjer sırt ve kol üzerinde dikey kapitone uygulaması ile tasarımsal bütünlük sağlanmıştır. Perlino koltuk takımı ünitelerinin font kısmında 32 DNS soft sünger üzeri 24 DNS Soft sünger kullanılmış ve rahat bir oturum sağlanmıştır.

 

BELLONA PERLİNO YEMEK ODASI TAKIMI

Perlino Yemek Odası takımının renk konfigürasyonunda beyaz renk tercih edilmiş olup, lukens ayaklar, metal kulplar, püskül detayları, trend hasır deri kullanımı ve takımın rengi ile bütünlük sağlayan eskitme altın renkli figür kullanımı ile hem takımın görsel zenginliği üst seviyelere taşınmış hem de takımın kimliğine katkı sağlanmıştır.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Yeni modelde gümüşlük ve vitrin üniteleri de takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmış olup, camlı ve panel kapaklı alanlar kullanılarak, hem sergileme hem de geniş depolama özelliği kazandırılmıştır.

 

 

Takımın kimliğine uygun olarak tasarlanan dekoratif konsol aynası takımın genelinde kullanılan radius detayına uygun tarzda tasarlanmıştır.

 

 

Takımın kimliğine uygun olarak tasarlanan, tv ünitesi ve tv sehpası 120 ekran(47 inch) tv kullanım alanına sahip olup, ünite de bulunan stoplamalı çekmeceler ve raflı bölüm sayesinde geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur. Tv ünitesi sizlerin tercihine göre gümüşlük ünitesi ile birlikte duvar ünitesi olarak kullanılabilecek tarzda tasarlanmıştır.

 

BELLONA PERLİNO  YATAK ODASI TAKIMI

Perlino Yatak Odası Takımı'nın renk konfigürasyonunda beyaz renk tercih edilmiş olup, lukens ayaklar, metal kulplar, püskül detayları, trend hasır deri uygulaması, takımın renk ve tarzı ile tasarımla bütünlük sağlayan eskitme altın renkli figür kullanımı ile hem takımın görsel zenginliği üst seviyelere taşınmış hem de takımın kimliğine katkı sağlanmıştır.

 

 

Yeni ürünün 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü gardırop olmak üzere 3 farklı gardırop alternatifi ile seriye dahil edilmiş olup, gardırop alt kısımlarında takımın kimliğine uygun olarak radius ve figür detayına yer verilmiş olup, gardırop iç düzeninde elbise askılıkları ve raf uygulaması kullanılarak geniş ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır.

 

 

Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Dekoratif makyaj aynası ve makyaj masası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, makyaj masasının üst çekmece önünde takımın genelinde yer alan hasır deri uygulamasına ve geniş çekmeceli alanlara yer verilerek hem görsellik desteklenmiş hem de sizlere geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur.

 

 

Çekmecelerde kendinde stoplamalı yavaşlatıcı sistem kullanılarak ürüne fonksiyonellik kazandırılmıştır.Modern avangarde tarzında tasarlanan Perlino Yatak Odası Takımı trend uygulamalar ve zarif detaylarının yanı sıra fonksiyonel birçok uygulaması ile sizlere rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır.

 

 

BELLONA PERLİNO DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

 

BELLONA PERLİNO DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bellona resmi sitesi üzerinden  veya Bellona yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 18 Haziran  2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir