Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Solven Düğün Paketi

, yemek odası takımı, TV ünitesi, berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona'dan Anı Durduran Tasarımlar Şimdi Fiyatları da Durduruyor..! Üstelik %40'a varan indirimlere ek tüm ürünlerde % 10 indirim uygulaması yapılmıştır….” sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte Bellona'nın düğün paketi kampanya detayları…

 

BELLONA SOLVEN KOLTUK TAKIMI

Solven Koltuk takımı modelinde 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı ile seriye kazandırılmıştır. Sizlerin kullanım alanının genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi tercih edebilecektir.

 

 

Solven koltuk takımı modeli Solven yemek odasına konsept olarak tasarlanmış olup, şık görselliği ve trend uygulamalar barındıran tasarımı ile gerek konsept olarak gerekse tekil olarak kullanıcılarının beğenisini kazanacaktır.

 

 

Ürünün üçlü ve ikili koltuk sırt kısmı eğimli formda tasarlanmış olup, uygulanan dikey desenli kapitone dikişler ile şık bir görünüm kazandırılmıştır. Aynı zamanda ikili ve üçlü koltukların dış kollarında ve berjer sırt kısmında da dikey desenli kapitone dikiş uygulaması yapılarak görsellik desteklenmiştir.

 

 

Solven koltuk takımı modeliminde ünitelerin baza altlarında ahşap klapa kullanılmış olup, altın sarısı detaylara sahip lükens formlu yüksek ayaklarla görsel bütünlük sağlanmıştır.Üçlü koltuk ünitesinde kullanılan ortopedi kırlentinde takımın genel havasına uygun tarzda altın sarısı renkte toka kullanımına yer verilmiştir.

 

 

Başarılı tasarım çizgisinin yanısıra Solven koltuk takımı modelimiz üçlü ve ikili ünitesinde yer alan sırttan çalışan yatak mekanizması ile sizlerin fonksiyonel beklentilerini de karşılayacaktır.

 

 

Sırt ve kol kısımlarında uygulanan kapitone dikişlerin her iki yanında altın sarısı renkli deri biye uygulaması yapılarak ürüne zarif bir detay kazandırılmıştır. Rahat ve keyifli bir oturum konforu sunan ürünümüzün font kısmında 28 Dns Soft sünger üzerine 24 Dns soft sünger kullanılmıştır.

 

 

BELLONA SOLVEN YEMEK ODASI TAKIMI

Solven Yemek Odası takımının renk konfigürasyonunda krem renk tercih edilmiş olup, lükens ayaklar, metal sarkaç kulplar, takımın genelinde kullanılan derzli ve eskitme altın renkli “c” profil uygulaması ile hem takımın görsel zenginliği üst seviyelere taşınmış hem de avangard yapısı desteklenmiştir.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmış olup, kapak önlerinde takımın kimliğini yansıtan altın renk baskılı bronz aynalara ve metal sarkaç kulplara yer verilmiştir.

 

 

Konsol iç çekmecesinde yer alan karolajlı kaşıklık uygulaması sayesinde üniteye hem görsel bütünlük hem de fonksiyonellik kazandırılmıştır. Kaşıklık çekmecesi teleskopik ray sistemini kullanılarak tüketicilerimize rahat bir kullanım imkanı sağlanmıştır.

 

 

Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Yeni modelde, gümüşlük ve vitrin üniteleri takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmış olup, camlı ve panel kapaklı alanlar kullanılarak, hem sergileme hem de geniş depolama özelliği kazandırılmıştır.

 

 

Takımın kimliğine uygun olarak tasarlanan dekoratif konsol aynası takımın genelinde kullanılan bronz ayna renginde tasarlanmıştır. Takımın genelinde kullanılan lükens ayak yapısı, masa ayaklarına ve sandalye ön ayaklarına da taşınarak tasarımsal bütünlük sağlanmıştır.

 

 

Takımın tasarımsal çizgisine uygun tasarlanan, tv ünitesi ve tv sehpası 140 ekran(55 inch) tv kullanım alanına sahip olup, ünite de bulunan stoplamalı kapaklar, amortisörlü dolaplı bölüm ve raflı alanlar sayesinde geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur.

 

 

BELLONA SOLVEN YATAK ODASI TAKIMI

Solven Yatak Odası Takımı'nın renk konfigürasyonun da krem renk tercih edilmiş olup, lükens ayaklar, metal sarkaç kulplar kullanılmıştır. Tüm ünite köşelerinde kullanılan derzli ve eskitme altın renkli “c” profil uygulaması ile hem takımın görsel zenginliği üst seviyelere taşınmış hem de avangarde yapısı desteklenmiştir.

 

 

Yeni ürününde 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü gardırop olmak üzere 3 farklı gardırop alternatifi ile serimize dahil edilmiş olup, gardırop kapaklarının ön kısımlarında takımın kimliğini yansıtan altın renk baskılı bronz aynalar ve metal sarkaç kulplara yer verilmiş olup, gardırop iç düzeninde elbise askılıkları, raf uygulaması ve iç çekmece kullanılarak kullanışlı ve fonksiyonel bir alan oluşturulmuştur.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Makyaj masası ve dekoratif Makyaj aynası takımın kimliğine uygun olarak takımın genelinde yer alan altın renk baskılı bronz aynalar ve ünite köşelerinde yer alan derzli “c” profil uygulanmış olup, makyaj masası çekmeceli ve kapaklı alanlar sayesinde tüketicilere geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur.

 

 

Modern avangarde tarzında tasarlanan Solven Yatak Odası Takımı trend uygulamalar ve zarif detaylarının yanı sıra fonksiyonel birçok uygulaması ile sizlere rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır.

 

 

BELLONA SOLVEN DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

BELLONA SOLVEN DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bellona resmi sitesi üzerinden  veya Bellona yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 17 Haziran  2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir