Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Vilza Düğün Paketi

, Yemek Odası Takımı, TV Ünitesi, Berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona Yaz İndirimleriyle Buluşun, Evinizde Anı Durdurun!.. ”  “Bellona'dan 15.900 ₺ ve üzeri ürün alan herkese tüm indirimlere ek anında %10 indirim” Kampanya 1 Haziran 2021 tarihinde başlayacak olup 31 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir. Sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte Bellona'nın düğün paketi kampanya detayları…

 

BELLONA VİLZA KOLTUK TAKIMI

Vilza yemek odası takımınsa konsept olarak çalışılan Vilza Koltuk takımı modeli 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı ile serimize alınmıştır. Odanızın genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi alabilecektir. Modern tasarım çizgilerinin şık detaylar ile birlikte yorumlandığı yeni modelin üçlü ve ikili koltuk ünitelerin sırt minderlerinde yatay biye ve ahşap tonlarında düğme detayları kullanılmıştır.

 

 

Vilza koltuk takımı modeli şık görselliğinin yanı sıra üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde bulunan ZeroWall makas sistemine sahip yatak fonksiyonu ile de tercih sebebi olacaktır. Vilza koltuk takımında konsept uyumunu destekleyen kol detayında uygulanan modern formdaki yatay kapitone dikiş uygulaması ve yüksek ayak kullanılarak şık bir görsellik sunulmuştur.

 

 

Vilza üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde çift kumaş uygulamasına sahip kol kırlenti ve üçlü koltuk ünitesinde kol kırlentine ilave olarak nakışlı ana desen kumaşa sahip ortopedi kırlenti de kullanılmıştır.

 

 

Vilza koltuk takımı rahat ve ergonomik bir kullanım sunan modern yapıda berjer ile takımlaştırılmış olup, berjer sırt orta kısmında yarma uygulması yer almaktadır. Vilza koltuk takımı ünitelerinin font kısmında 28 DNS soft sünger üzeri 24 DNS Soft sünger kullanılmış ve rahat bir oturum sağlanmıştır.

 

 

BELLONA VİLZA YEMEK ODASI TAKIMI

Vilza Yemek Odası Takımı tamamen beyaz ve beyaz-meşe şeklinde iki alternatifli renk konfigürasyonuna sahiptir. Sizlerin tercihlerine göre tamamen beyaz renkli ya da beyaz-meşe renkli tercih edebileceklerdir.

 

 

Modern country tarzında tasarlanan Vilza Yemek Odası Takımının genelinde panjur görünümlü klapalar kullanılmış olup, kulplarında takımın kimliğine uygun metal kulp tercih edilmiştir.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Yeni modelde gümüşlük ve vitrin üniteleri de takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmış olup, camlı ve panel kapaklı alanlar kullanılarak, hem sergileme hem de geniş depolama özelliği kazandırılmıştır.

 

 

Takımın modern tarzına uygun olarak hazırlanan iki alternatifli sandalyeleri ve küçük yaşam alanlarında rahat kullanım imkanı sağlamak amacı ile alternatif olarak kitabeli mini yemek masası dahil edilerek kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.

 

 

Takımın kimliğine uygun olara tasarlanan tv ünitesi ve tv sehpası 120 ekran (47 inch) tv kullanım alanına sahip olup, ünitede bulunan çekmeceler ve raf modülü sayesinde geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur. Tv sehpası tüketicilerimizin tercihine göre yan modül ile birlikte tv ünitesi olarakta kullanılabilecek tarzda tasarlanmıştır. Yan modülde bölmeler, stoplamalı çekmeceler ve kapaklı alanlar sayesinde geniş kullanım alanı oluşturulmuştur.

 

BELLONA VİLZA  YATAK ODASI TAKIMI

Vilza Yatak Odası Takımı tamamen beyaz ve beyaz – meşe şeklinde iki alternatifli renk konfigürasyonuna sahiptir. Szilerin tercihlerine göre tamamen beyaz renkli ya da beyaz – meşe renkli modeli tercih edebileceklerdir.

 

 

Modern country tarzında tasarlanan Vilza Yatak Odası Takımının genelinde panjur görünümlü klapalar kullanılmış olup, kulplarında takımın kimliğine uygun olarak metal kulp tercih edilmiştir.

 

 

Yeni ürünün 4 kapılı,  5 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü gardırop olmak üzere 4 farklı gardırop alternatifi ile seriye dahil edilmiş olup, gardırop iç düzeninde çekmece, elbise askılıkları ve raf uygulaması kullanılarak geniş ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. 4 kapılı, 5 kapılı ve 6 kapılı gardırop çekmecelerinde stoplama özelliği sayesinde tüketicilere rahat kullanım imkanı sağlanmıştır.

 

 

Vilza Yatak Odası Takımı modern ve estetik görüntüsünün yanı sıra fonksiyonel bir çok özelliği sayesinde sizlere rahat bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır.

 

 

Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Dekoratif makyaj aynası ve makyaj masası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, makyaj masası çekmece ve kapaklı bölmeler tercih edilerek sizlere geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur.

 

 

BELLONA VİLZA DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

 

BELLONA VİLZA DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bellona resmi sitesi üzerinden  veya Bellona yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 21 Haziran  2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir