Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Lofty Düğün Paketi

, Yemek Odası Takımı, TV Ünitesi, Berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona Yaz İndirimleriyle Buluşun, Evinizde Anı Durdurun!.. ”  “Bellona'dan 15.900 ₺ ve üzeri ürün alan herkese tüm indirimlere ek anında %10 indirim” Kampanya 1 Haziran 2021 tarihinde başlayacak olup 31 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir. Sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte Bellona'nın düğün paketi kampanya detayları…

 

 

BELLONA LOFTY KOLTUK TAKIMI

 

Lofty Koltuk Takımı modelinde 3-3-B-B takım yapısı ile seriye alınmıştır. Lofty koltuk takımı modern hatları ve farklı tasarım çizgisi ile ön plana çıkmaktadır.

 

 

Yeni modelde son zamanlarda trend olan siyah metal ayaklı yapısı, sırt kısmında ve kol yanında bulunan çizgisel kapitone desenleri ile oldukça şık bir görselliğe sahiptir.

 

 

Yeni modelin berjer ünitesi de oldukça spor hatlarda tasarlanmış olup, rahat oturumu ve sırt kısmındaki kapitone dikiş uygulaması ile konsept uyumu sağlanmıştır. Ayrıca berjer sırt kısmında ürünün modern algısını destekleyen yarma uygulaması da yapılmıştır.

 

 

Lofty üçlü koltuk ünitelerinde sırttan yatan mekanizma ile yatak olma özelliği bulunmaktadır.

 

 

Üçlü koltuklarda sırt kısmında kapitone dikiş uygulaması yapılmış olup, iki adet ana desenli kırlente ilave olarak ikişer adet ortopedik kırlent te kullanılmış ve oldukça zengin bir görsellik sunulmuştur.

 

 

Şık çizgileri ile göz dolduran yeni modelimizin font kısmında 28 Dns Soft sünger üzerine 24 Dns Soft sünger kullanılmış olup, oldukça konforlu bir oturum elde edilmiştir.

 

 

BELLONA LOFTY YEMEK ODASI TAKIMI

 

Ürünün renk konfigürasyonunda meşe ve siyah granit renk kullanılmıştır. Konsol ünitesinin üst tablası takımın genelinde kullanılan siyah granit desenli high gloss özellikli panellerden tasarlanmış olup, konsol iç kısmında yer alan karalojlı kaşıklık uygulaması ile ürüne fonksiyonellik kazandırılmıştır.

 

 

Masa üst tablası tamamı siyah granit renkte tasarlanarak hem takımın geneli ile uyumlu hale getirilmiş hem de takımın kimliğine katkı sağlanmıştır.

 

 

Yemek masası sabit oval tarzda tasarlanmış olup, masa ayakları siyah masif özelliklidir. Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır.

 

 

Konsol aynası, vitrin ve gümüşlük üniteleri takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, vitrin ve gümüşlük ünitesinde yer alan spot gün ışığı uygulaması ile fonksiyonellik üst seviyeye taşınmıştır.

 

 

Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Takımın tasarımsal çizgisine uygun olarak tasarlanan tv ünitesi ve tv sehpası 120 ekran (47 inch) tv kullanım alanına sahip olup, ünite üzerinde yer alan stoplamalı çekmece ve kapaklı alanlar sayesinde fonksiyonellik artırılarak geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur. Ayrıca tv ünitesi demonte tarzda tasarlanmış olup, tüketici istek ve tercihine göre satın alınabilecektir.

 

 

BELLONA LOFTY  YATAK ODASI TAKIMI

Ürünün renk konfigürasyonun da meşe ve siyah granit renk kullanılmıştır. Lofty yatak odası takımı Bellona'nın yenilikçi ve modern algısını tam olarak yansıtacak tasarımsal çizgilere sahiptir.

 

 

Lofty yatak odası takımı 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü gardırop olmak üzere üç farklı gardırop alternatifi ile koleksiyona dahil edilmiş olup, 5 ve 6 kapılı gardıroplarda dış çekmece, sürgülü gardıropta iç çekmece uygulaması kullanılmıştır.

 

 

5 ve 6 kapılı gardırop çekmecelerinde stoplama özelliği sahiptir. Ayrıca takımın kimliğine uygun olarak 5 ve 6 kapılı gardırop çekmecelerinde siyah granit desenli high gloss özellikte paneller kullanılmıştır. Gardırop iç düzeninde raflı bölmeler ve aydınlatmalı askılık uygulamaları kullanılarak fonksiyonellik üst seviyelere taşınmıştır.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Takımın tüm ünitelerinde temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Takımın yatak başucu, makyaj aynası ve makyaj masası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, makyaj masası üst tabla üzerinde yer alan üst çekmeceli alan da siyah granit desenli high gloss özellikte paneller kullanılmıştır. Aynı zaman da üst çekmece karolajlı aksesuar alanı olarak belirlenmiştir.

 

 

Yine takımın tarzına ve kimliğine uygun olarak hazırlanan kendine özgü puf sayesinde takıma hem fonksiyonellik,  hem de görsel zenginlik kazandırılmıştır.

 

 

BELLONA LOFTY DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

 

BELLONA LOFTY DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bellona resmi sitesi üzerinden  veya Bellona yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 21 Haziran  2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir