Doğtaş Düğün Paketi Düğün Paketleri

Doğtaş Gıft Düğün Paketi 2023

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Doğtaş Düğün Paketi – Gıft sizleri bekliyor. Doğtaş Gıft düğün paketleri 2023 koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımları fiyatları ve özellikleri…

Lüks ve elegan görünümü ile ön plana çıkan Gift koltuk takımı, şık ve konforlu bir yaşam alanı oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri bir araya getiriyor. Modern formları zarif tasarım çizgileriyle buluşturan Gıft koltuk takımı, odanızda etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor. 

Ürün Özellikleri
-Yatak olabilme özelliği
-Temizliği kolaylaştıran yüksek ayak yapısı
-Kolay temizlenebilir kumaş özelliği

Doğtaş Gıft Koltuk Takımı serisi, 1 adet üçlü koltuk + 1 adet berjer koltuk ile farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 21 Temmuz 2023 tarihi 31.260 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğtaş Düğün Paketi – Gıft sersisi; her bir parçası ile modern, elegan ve minimal bir tarz sunan Gift yemek odası takımı ile tanışın. Metal, cam ve ahşap malzemelerin bir arada kullanıldığı hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunmayı başarıyor. Evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

Doğtaş Gıft Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 21 Temmuz 2023 tarihi 32.190 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, yemek masası(100X200) + 4 sandalye + konsol  bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Her bir parçası ile modern, elegan ve minimal bir tarz sunan Gift yatak odası takımı ile tanışın. Yalınlığın zarafetini ve doğallığın sıcaklığını yatak odanıza taşımak için Gıft yatak odası takımı sizi bekliyor! Ayrıca rahat bir uyku ve huzur deneyimi sunan bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar.

Doğtaş Gıft Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 21 Temmuz 2023 tarihi 55.545 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde 5 kapaklı gardırop + geniş şifonyer + 2 adet komodin + başlık (160 cm) + karyola kasa (160X200) bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir