Düğün Paketleri Vivense Düğün Paketi

Vivense Gabon Düğün Paketi

Hayalinizdeki evi tasarlamanız için Vivense Düğün Paketi – Gabon sizleri bekliyor. Bu paket ile evinizin her köşesini şık ve konforlu bir şekilde döşeyebilir, yeni hayatınıza mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Vivense  Düğün Paketi ile evliliğinize veya yeni evinize güzel bir başlangıç yapın.

Vivense Gabon koltuk takımı serisi; Turuncu ve Krem olmak üzere iki farklı renk ile karşımıza çıkıyor. Vivense düğün paketi tam size göre.

Vivense Koltuk Takımı  ahşap ayakları ile yüksek olması sayesinde, altını kolayca temizliye bilirsiniz. Gabon takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü kamaştırıyor. Gabon koltuk takımının  berjeri rahat ve minimal alanları kolayca tamamlayan bir parça.

Vivense Gabon Koltuk Takımı serisi, bir adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk gibi farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 13 Temmuz 2023 fiyatı 18.499 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Vivense resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sofralarınıza renk katacak bir zarafet… Son zamanların moda rengi olan Bej ve Turuncu tonlarıyla beğeninize sunulan Gabon yemek odası serisi, modern tasarımıyla göz kamaştırıyor.

Yemek odanızın vazgeçilmez masa ve sandalyeleri ile zarif bir dizayna imza atan bu seriyi kaçırmak istemezsiniz. Hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek, masanın köşelerinin oval olması çocuklu evler için mükemmel bir tercih olacaktır. Açılabilir masa olması geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Konsol, dört kapak mevcuttur. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahiptir.

Vivense Gabon Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 13 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 26.776 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, yemek masası + dört sandalye + konsol + ayna bulunuyor. Bunlara ek olarak Vivense, Gabon yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Vivense resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modern tasarımın, trend  Gabon yatak odası serisi ile evinizin en özel bölümüne estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Takım içeriğinde  iki ve üç kapaklı gardırop bulmaktadır.

 

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile hanımefendilerin gönülleri fetheden makyaj masası ve aynası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Üç çekmece ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor. Yatak başuçlarında yer alan komodinler ahşap renk detayları ile  şıklık katmıştır. Komodin iki çekmeceye sahiptir.

Vivense Gabon Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 13 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 40.849 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde iki kapaklı gardırop + üç kapaklı gardırop + şifonyer + şifonyer aynası + iki adet komodin + karyola bulunuyor. Bunlara ek olarak Vivense Gabon yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Vivense resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz nakliye ve montaj edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir