Düğün Paketleri Vivense Düğün Paketi

Vivense İndigo Düğün Paketi

Markalardan Vivense’nin düğün paketlerinden İndigo paketini inceleyeceğiz. Bu pakette Koltuk Takımı, Yemek Odası Takımı ve Yatak Odası Takımı mevcuttur. Vivente Koltuk Takımı 3+3+1, İndigo Yemek Odası Takımı-1 Masa, 4 Sandalye, 1 Konsol ve Aynası, İndigo Yatak odası Takımı-1 adet 5 Kapaklı Gardırop, 2 Komodin, 1 Şifonyer, 1 Karyola şeklindedir. Sizleri daha fazla bekletmeden Vivense İndigo Düğün Paketi incelemesine başlayalım.

VİVENSE KOLTUK TAKIMI

Vivente Koltuk Takımı 3+3+1 takımdan oluşmaktadır. %70 pamuk %30 polyester malzemeden, yumuşak dokulu ithal kumaş kullanıldığını öğrendik.

İskelet malzemesi fırınlanmış gürgen ağacı ve ayaklar ahşap malzemeden oluşmaktadır. Oturum minderinde 32 dansite soft sünger kullanıldığını da bahsedelim. Ayrıca oturum yumuşaklığı orta serttir.


Üçlü koltuk yataklı olması çok idealdir. Yumuşak ve nemli bezle silinebilir veya kuru temizleme yapılabilir olduğunu da söyleyebiliriz. Çamaşır makinasında yıkamayınız ve ağartıcı kimyasal kullanmayınız şeklinde uyarı da yapılmaktadır.

VİVENSE İNDİGO YEMEK ODASI TAKIMI

İndigo yemek odası takımında konsol ve masa tablası suntalam olduğunu söyleyelim.  Masa ayakları masif ağaçtan üretilmiş.


Sandalyeler ahşap malzeme üzerine kumaş döşenerek yapılmış ve konsol ayna ölçüsü 64×64 cm’dir.


Not: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz.

Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

İNDİGO YATAK ODASI TAKIMI

Karyola çerçevesi, komodin, şifonyer ve gardırop 1. kalite suntalam malzemeden üretildiğini ilk baştan söyleyelim.

Zemine sıfır olarak üretimi yapılabilen yatağın ayrıca ayaklı olan şeklini de kullanabilirsiniz. Vivense tarafından bazalı şekilde üretimi de yapılmaktadır. Bunun için ekstra ücret alınmaktadır.

Menteşe kapaklı gardıropta pantolon askısı, raf ve çekmece bulunmaktadır. Yatak ölçüsü 160×200 cm, ayna ölçüsü 78×65 cm’dir.

VİVENSE İNDİGO DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Düğün paketlerinde en çok merak edilen konu elbette ürün fiyatıdır. Vivense internet sitesinde yer alan bilgiye göre bu paketin fiyatı 14.127 TL olarak gözükmektedir. Fiyatlar değişkenlik göstereceği için detaylı bilgiyi vivense.com’dan alabilirsiniz.

Koltuk Takımı 1 x 4.206 TL
Yemek Odası Takımı 1 x 4.141 TL
Yatak Odası Takımı 1 x 5.780 TL

Toplam: 14.127 TL

 

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir