Modalife Düğün Paketi

Modalife Bianco Düğün Paketi

Bugünkü yazımızda müşterilerin oldukça çok tercih ettiği Modalife düğün paketlerinden “”ni inceleyeceğiz. Yatak ve baza hediyeli bu paket uygun fiyatı ile ön plana çıkıyor. Modalife, düğün paketlerinde oldukça uygun fiyat politikası uyguladığını belirtmek isteriz. Modalife Bianco Düğün Paketi fiyatı ve paket içeriği hakkında sizleri daha fazla bekletmeden hemen bilgi verelim…

MODALİFE BİANCO KOLTUK TAKIMI

Modalife Bianco Düğün Paketi yatak odası, yemek odası ve koltuk takımından oluşmaktadır. Koltuk takımı ise 3+3+1 şeklinde olup, yataklı ve sandıklı olduğunu belirtelim.  Koltuk Takım renk konfigürasyonunda genel itibariyle Moda beyaz renk kullanılmış olması müşterinin göz zevkine göre farklı çağrışımlar uyandırabilir.

Modalife Bianco TV ünitesinde yerden yüksek ayaklık düşünülmüş olup, ev hanımlar için  kolay temizlik sağlanmıştır. Ayrıca üniteler TSE ve kalite güvence belgelerine sahip olduğu Modalife tarafından belirtilmiştir.  Estetik kulp özelliği de estetik açıdan güzel durmaktadır.

MODALİFE BİANCO TV ÜNİTESİ, YEMEK MASASI, KONSOL


TV ünitesinin çekmecenin üst kısmında DVD, uydu alıcısı konulabilmesi için boş alan düşünülmüş. Gelelim konsola… Konsolun aynası iki adet ve modül üzerine montaj yapılabilir özelliktedir. Aynı zamanda duvara asılabilir olarak tasarlanması da güzel bir olanaktır. Ünite kapakları yüzeyindeki süsler diğer ünitelerle kombinlenerek uyum sağlanmış.


Bir diğer ürün de yemek masası.  Bu ürün ortadan açıp 40 cm kadar ekstradan uzatılarak geniş alan oluşturulması sağlanmıştır. Masa 6 sandalye ile kullanılacak şekilde dizayn edilmesi de ayrıca detay olarak düşünülebilir. Renk olarak yine Moda beyaz renk ön plandadır.

MODALİFE BİANCO YATAK ODASI

Merak edilen Modalife düğün paketinde yatak odası takımı.  Yatak odasında gardırop, içerisinde elbiselerin depolanabilmesine olanak sağlayan, raflı bölmeler pantolonluk, geniş depolama alanı ve elbise askılıkları kullanılarak fonksiyonellik arttırıldığı gözlenmektedir.

Yatak odası altı kapaklı olup kapak yüzeyini çevreleyen ve ortasındaki süsler estetikliğini artırıldığını söyleyebiliriz.
Ayrıca ünitelerde bazalı sistem kullanılması avantajdır. Bir de estetik açıdan ünite kapakları üzerinde yer alan ayna ile desen bütünleştirilerek kapak sistemi kombine edildiği görülmektedir.


Tuvalet ayna ve masası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, tuvalet masası üst çekmecesi aksesuar alanı olarak belirlenmiş, bu da iyi bir özelliktir. Ünite aynası diğer üniteler ile bütünlük sağlayacak şekilde kombine edilmiştir.


Yatak odası akla gelince komodin olmazsa olmazlardan. Komidinde 2 adet çekmece kullanılmış ve kapak yüzeyindeki süsler diğer ürünlere kombine edilmiştir. Yatak odasının bir diğer estetik güzelliği ise karyola baslığıdır. Bu pakette ürün rengine uyum sağlaması için Leopar 02 kumaşı ve Bu kumaştan yapılma düğmeler tercih edilmiş. Yatak Başlığı Travers, 150lik baza, 160lık baza ve kendinden baza sistemine uyumlu olarak tasarlanmıştır.

MODALİFE BİANCO DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Modalife Bianco Düğün Paketi fiyatı 13.990,00 TL olarak belirlenmiştir. Web sitede yer alan bilgiye göre 17.520,00 TL üzerinden indirim uygulanmış ve yatak-baza hediye eklenmiştir. Garanti Süresi 24 Ay olup Modalife tarafından servis hizmeti sağlanmaktadır.

[/tatsu_text][/tatsu_column][/tatsu_row][/tatsu_section]

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir