Düğün Paketleri Mondi Düğün Paketi

Mondi Home Armada Düğün Paketi

Hayalinizdeki evi tasarlamanız için Mondi Home Düğün Paketi – Armada sizleri bekliyor. Bu paket ile evinizin her köşesini şık ve konforlu bir şekilde döşeyebilir, yeni hayatınıza mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Mondi Home Düğün Paketi ile evliliğinize veya yeni evinize güzel bir başlangıç yapın.

Mondi Home Armada koltuk takımı serisi; Yeşil, Bordo ve Krem olmak üzere üç farklı renk ile karşımıza çıkıyor. Mondi Home düğün paketi tam size göre.

Mondi Home Armada Koltuk Takımı – Bej ve Krem

  Mondi Home Armada Koltuk Takımı – Yeşil ve Siyah

  Mondi Home Armada Koltuk Takımı – Gri ve Bordo


 Mondi Home Koltuk Takımı siyah ayakları ve yüksek olması sayesinde, altını kolayca temizliye bilirsiniz. Armada takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü kamaştırıyor.

Armada berjer rahat ve minimal alanları kolayca tamamlayan bir parça.

Mondi Home Armada Koltuk Takımı serisi, iki adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk gibi farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 13 Temmuz 2023 fiyatı 25.411,00 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sofralarınıza renk katacak bir zarafet… Son zamanların moda rengi olan ceviz ve siyah tonlarıyla beğeninize sunulan Armada yemek odası serisi, modern avangard tasarımıyla göz kamaştırıyor. Dış kaplamasında ceviz renginin hakim olduğu bu seri, özel altın renkli halka kulp ve mermer desen uygulamasıyla parçalar arasında şık bir kombinasyon oluşturuyor.

Mondi Home Armada Yemek Odası – Ceviz ve Siyah

 

Mondi Home Armada Yemek Odası – Yeşil ve Siyah

 

Yemek odanızın vazgeçilmez parçası olan açılır masa ve sandalyeleri ile zarif bir dizayna imza atan bu seriyi kaçırmak istemezsiniz. Hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek,  geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Masanın köşelerinin oval olması çocuklu evler için mükemmel bir tercih olacaktır.

Konsol, dört kapaklı. Kapakların üzerindeki Altın renk detaylar farklı bir hava katmış. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahiptir. Altı ayak mevcuttur. Kapaklarda bulunan stoplama sistemiyle, tüm ünitelerde güvenilir kullanıma önem veriliyor.

Mondi Home Armada Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 13 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 20.872,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, açılır yemek masası + dört sandalye + konsol bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home, Armada yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modern avangard tasarımın, trend ceviz, siyah ve yeşil renkleriyle buluştuğu Armada yatak odası serisi ile evinizin en özel bölümüne estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Takım içeriğinde  beş kapaklı gardırop bulmaktadır. Takıma ekstra gardırop eklemek isterseniz sürgülü ve altı kapaklı gardırobumuz da  mevcuttur. Şık gardırop üzerinde yer alan boy aynası odaya ferahlık sağlıyor. Gardırop içerisinde yer alan askılık ve raflarla yerden tasarruf ediliyor.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile hanımefendilerin gönülleri fetheden makyaj masası ve aynası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Kapaklı bölmesi ve üç çekmece ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor. Ayrıca takılarınızın birbirine karışmaması için özel bölüm mevcuttur.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler yer alan Altın rengi ve siyah renk detayları ile  şıklık katmıştır. Komodin iki çekmeceye sahiptir.

Mondi Home Armada Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 13 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 20.872,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde beş kapaklı gardırop + makyaj masası + makyaj masası aynası + iki adet komodin + yatak başlığı bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home Armada yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz nakliye ve montaj edilecek. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir