İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Rolf Düğün Paketi

Düğün paketleri serimize ile devam edeceğiz. Sizler için her hafta birbirinden farklı düğün paketlerini sunmaya çalışıyoruz. İstikbal Rolf Düğün Paketi özellikleri, fiyatları gibi detaylaraberaber göz atmaya ne dersiniz. Hadi başlayalım…

İSTİKBAL ROLF KOLTUK TAKIMI

İstikbal Rolf koltuk takımı avangart çizgilerin zarif ve şık detaylarla buluştuğu bir takımdır.  Rolf Koltuk takımı şıklığı ile göz kamaştıracağına benziyor. Sırt kırlentlerdeki dikey kapitone uygulamaları, kare kırlentleri ve dikdörtgen pelüş kırlent ile tasarımın ön plana çıktığını da belirtelim.


Koltuk takımının kollarında kullanılan altın sarısı fitil uygulaması ile son dönemin Luxury tarzından ilham alınmış. Bu oldukça şık bir tasarım özelliğidir. İstikbal Rolf Koltuk Takımı Luxe Yemek Odası ürünümüzün konsept koltuk takımı olarak tasarlandığını da söyleyebiliriz.


Ayrıca üçlü koltuğunda sırt mekanizması ile yatak özelliği var. Kumaş yapısı modern yaşantıya uygundur. Luxe Yemek odası ile uyumlu ayak tasarımı ile bütünlük oluşturulmuştur. Bir de ünitelerde yerden yüksek ayak kullanılması temizliği kolaylaştırmaktadır.

Koltuk takımı ölçüleri şu şekildedir:

İstikbal Rolf koltuk takımı fiyatı aşağıdadır. Güncel fiyatlar değişiklik gösterebileceğiz için İstikbal'in internet sitesi üzerinden güncel fiyatları bulabilirsiniz.

Rolf 3+2+B Tk. (1) 10.257,00
Rolf Deluxe Tk. (3+3+B+B) (2) 12.596,00
Rolf Koltuk Tk. (3+2+B+B) (3) 12.056,00
Rolf Berjer 1.799,00
Rolf İkili 3.959,00
Rolf Üçlü 4.499,00

Bu pakette sadece koltuk takımı mevcuttur. Dilerseniz diğer modellerle kombin yapabilirsiniz.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir