Doğtaş Düğün Paketi Düğün Paketleri

Doğtaş Frame Düğün Paketi 2023

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Doğtaş Düğün Paketi – Frame sizleri bekliyor. Doğtaş Frame düğün paketleri 2023 koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımları fiyatları ve özellikleri…

Modern formları zarif tasarım çizgileriyle buluşturan Frame koltuk takımı, odanızda etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor. Grubun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

Ürün Özellikleri
-Yatak olabilme özelliği
-Temizliği kolaylaştıran yüksek ayak yapısı
-Kolay temizlenebilir kumaş özelliği
-Farklı ayak alternatifi

Doğtaş Frame Koltuk Takımı serisi, 1 adet üçlü koltuk + 1 adet berjer koltuk ile farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 21 Temmuz 2023 tarihi 18.825 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Frame yemek odası, hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunmayı başarıyor. Evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

Doğtaş Frame Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 21 Temmuz 2023 tarihi 20.810 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde,  sabit yemek masası + 2 sandalye + konsol + ayakucu puf-bank bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yalınlığın zarafetini ve doğallığın sıcaklığını yatak odanıza taşımak için Frame yatak odası takımı sizi bekliyor! Ayrıca rahat bir uyku ve huzur deneyimi sunan bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar.

Doğtaş Frame Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 21 Temmuz 2023 tarihi 33.985 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde 5 kapaklı gardırop + şifonyer + 2 adet komodin + karyola başlık  bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir