Düğün Paketleri Vivense Düğün Paketi

Vivense Düğün Paketi – Antrasit Mobilyalar

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Vivense de. Bu paket de  Antrasit renkleri ile evinizin her köşesini şık ve konforlu bir şekilde döşeyebilir, yeni hayatınıza mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Vivense  Düğün Paketi ile evliliğinize veya yeni evinize güzel bir başlangıç yapın.

Vivense Enoa koltuk takımı serisi; Antrasit, Hardal ve Beyaz renkler ile karşımıza çıkıyor. Berjer rahat ve minimal alanları kolayca tamamlayan bir parça. Evinizde sadelik ve şıklık istiyorsanız bu düğün paketi tam size göre. Ayrıca  koltuklar nemli bez ile silinebilir.

Vivense Enoa Koltuk Takımı – Antrasit Vivense Enoa Koltuk Takımı – Hardal Vivense Enoa Koltuk Takımı – Beyaz

Vivense  Enoa Koltuk Takımı serisi, farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 14 Temmuz 2023 fiyatı 16.548 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Vivense resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sofralarınıza renk katacak bir zarafet… Son zamanların moda olan Antrasit  beğeninize sunulan Mars yemek odası serisi, modern tasarımıyla göz kamaştırıyor.

Yemek odanızın vazgeçilmez masa ve sandalyeleri ile zarif bir dizayna imza atan bu seriyi kaçırmak istemezsiniz. Hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek, masanın köşelerinin oval olması çocuklu evler için mükemmel bir tercih olacaktır. Açılabilir masa olması geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Konsol, dört kapak mevcuttur. Geniş hacme sahiptir.

Vivense Mars Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 14 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 24.159 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, açılır yemek masası + 2 sandalye + konsol + bench bulunuyor. Bunlara ek olarak Vivense, Mars  yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Vivense resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modern tasarımın, trend  Peru yatak odası serisi ile evinizin en özel bölümüne estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Zarif tasarım bir modeldir. Çekmeceler ve kapaklı kısımlarda yavaşlatıcı bulunmaktadır.

Vivense Peru Yatak Odası Takımı – Antrasit Vivense Peru Yatak Odası Takımı – Aytaşı

Peru Yatak Odası Takımı; gardırop 6 kapaklı raf, çekmece ve askılıklardan oluşmaktadır.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile hanımefendilerin gönülleri fetheden makyaj masası ve aynası şık bir hava katmış. Makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor.

Vivense Peru Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 14 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 52.489 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde 6kapaklı gardırop + şifonyer + şifonyer aynası + iki adet komodin +  karyola bulunuyor. Bunlara ek olarak Vivense Peru yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Vivense resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz nakliye ve montaj edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir