Düğün Paketleri

Mobilya Düğün Paketleri

ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evlenmek isteyen yeni ev kuracak çiftler için düğün paketleri çok uygun ve ideal bir avantajdır. Yeni yuva kurmak isteyen çiftlerin düğün sonrası hayatını geçirecekleri ev için tüm evin mobilyalarını düğünden önce tedarik etmeleri gerekir. Düğün paketleri içinde bulunan salon takımı, yatak odası ve yemek odası her evde ihtiyaç duyulan mobilyalardır. Kendiniz tek tek seçerek almak istediğiniz de  mobilya takımları hem uyumsuz hem de maliyeti fazla çıkacaktır. Bu yüzden 3 takım birlikte olan düğün paketleri evlenecek çiftler için daha uygun ve hesaplıdır.

Düğün paketleri mobilya almayı planlayan çiftler için özel olarak hazırlanan uygun ve kaliteli mobilyalardır. İstediğiniz model ve renge göre tercih edebileceğiniz mobilyalar uzun yıllar kullanacağınız eşyalardır. Düğün yapıp yeni ev kuracaklar için tek tek alınan mobilya takımları daha pahalı olacaktır. Düğün masrafları ile beraber mobilya için fazla harcama yapmak yerine düğün paketi alarak daha uygun maliyetlerle evinizi dizebilirsiniz.

Düğün paketleri içinde barındıran yemek odası yatak odası ve salon takımı her parçası evinizin her ihtiyacını karşılayacaktır. Düğün paketleri mobilya içinde bulunan yatak takımı içinde yatak ve baza ya da karyola tercihinize bağlı olarak ekleme yapılabilir.

Yatak başlığı yatak odası takımına uygun olarak kumaş deri veya ferforje olarak sunulmaktadır. Bu takım içerisinde bulunan gardırop kişisel zevkinize uygun olarak komple aynalı, açılır kapak, sürgülü kapak ve mobilya rengi gibi tüm etkenleri tercihleriniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Şifonyer ve aynası yine sizin seçtiğiniz yatak odası takımının içerisinde bulunmaktadır. 2 adet yatak başucu komidin de dahildir.

Her Şey Dahil Düğün Paketleri

Her şey dahil düğün paketlerinin içerisinde bulunan açılabilir masa, yemek odası vitrin ve altı adet sandalye ile birleştirilmiş olan bir takımdır. Düğün paketleri mobilya içerisinde bulunan salon takımında bir adet ikili koltuk bir adet üçlü koltuk ve iki adet tekli koltuk halinde takım olarak hazırlanmıştır. Bazı takımlarda iki adet tekli koltuk ve iki adet üçlü koltuk olarak farklılık gösterebilmektedir. 

Koltukların şekli, kumaşı ve renk seçimi size uygun zevk ve tercihlerinize bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Düğün paketleri içerisinde bulunan salon takımı, yatak odası ve yemek odası takımları ile üçlü set olarak yeni evinize yerleştirerek rahat bir yaşam sürmek için gayet ideal bir seçim olacaktır.

Mobilya Modelleri

Evinizin modern ve şık görünüme kavuşmasını istiyorsanız bu görünümü destekleyecek eşyaların içerisinde iç dekorasyonunuz göz ardı edilemeyecek bir faktördür. Mobilyalarınız ne kadar şık ve modern olursa ise evinize o kadar zevkli bir izlenim oluşturmuş olursunuz. Seçmiş olduğunuz yemek takımı, koltuk takımı, yatak odası, gibi mobilyalarınızın malzemeleri ve modelleri ulaşacağınız şıklığı tamamlar.

Teknoloji gelişmesi ve zamanın değişmesi ile birlikte her şey de olduğu gibi mobilya modellerinde de farklı model ve çeşitler oluşmaktadır. Bu yüzden her dönem yeni trendlerin doğmasına sebep olmaktadır. Ürünlerin satış fiyatlarının tercih ile orantılı kabul edilmesine neden olur. 

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir