Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona İmpera Düğün Paketi

Bellona İmpera koltuk takımı, yemek odası takımı, TV ünitesi, berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona’dan Anı Durduran Tasarımlar Şimdi Fiyatları da Durduruyor..! Üstelik %40’a varan indirimlere ek tüm ürünlerde % 10 indirim uygulaması yapılmıştır….” sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte Bellona’nın düğün paketi kampanya detayları…

 

 

BELLONA İMPERA KOLTUK TAKIMI

İmpera Koltuk takımı 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı ile koleksiyonumuza dahil edilmiştir. Siz değerli okurlarımızın odalarının genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi tercih edebileceklerdir..Modern çizgilerin zarif detaylar ile birlikte yorumlandığı yeni modelde sırt kırlentlerinde ve dış kol kısımlarında dikey desenli kapitone dikiş uygulaması yapılmıştır.

 

 

Üçlü ve ikili koltuk ünitelerinin dış kol kısmında İmpera serisinde ön planda olan bakır renk tonunda aksesuar metali kullanılmış ve şık bir detay kazandırılmıştır. İmpera koltuk takımı modelinde şık görselliğinin yanı sıra üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde bulunan yatak fonksiyonu ile de tercih sebebi olacaktır. Üründe sırttan çalışan yatak mekanizması kullanılmıştır.

 

 

İmpera koltuk takımında konsept uyumunu destekleyen açılı ve modern formda bakır renkli ayak kullanılarak şık bir görsellik sunulmuştur.İmpera üçlü koltuk ünitelerinde ana desenli kol kırlentlerine ilave olarak bakır renkli düğmelerin kullanıldığı ortopedi kırlenti de kullanılmıştır.

 

İmpera koltuk takımı rahat ve ergonomik bir kullanım sunan modern yapıda berjer ile takımlaştırılmış olup, berjer sırt kısmında kullanılan dikey kapitone uygulaması ile takım kimliği yansıtılmıştır.İmpera koltuk takımı ünitelerinin font kısmında 32 DNS soft sünger üzeri 24 DNS Soft sünger kullanılmış ve rahat bir oturum sağlanmıştır.

 

BELLONA İMPERA YEMEK ODASI TAKIMI

Ürünün renk konfigürasyonunda metalik lacivert ve meşe renk kullanılmıştır. İmpera Yemek Odası Takımı Bellona’nın yenilikçi ve modern algısını tam olarak yansıtacak tasarımsal çizgilere sahiptir.

 

 

Takıma ait sandalyelerde alternatif olarak düz çizgilerle kombin edilerek siz değerli kullanıcaların tercihine bırakılmıştır.

 

 

Takımın genelinde yer alan metal bakır renkli kulplar, yine bakır renkte yüksek ayak uygulaması, alt, üst ve yan tablalarda kullanılan açılır yapı, takımın kimliğine katkı sağlamasının yanı sıra ürünün modern algısını üst düzeye taşımıştır.

 

 

Konsol ünitesinde karolajlı kaşıklık uygulaması kullanılarak fonksiyonellik artırılmıştır. Kaşıklık iç çekmecesinde yer alan teleskopik ray sistemi sayesinde çekmeceye tam açılabilme özelliği kazandırılarak sizlere rahat bir kullanım imkanı sağlanmıştır.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Takımın kimliğine uygun olarak tasarlanan tv ünitesi ve  tv sehpası 140 ekran (55inch) tv kullanım alanına sahip olup, dvd, uydu alıcı gibi cihazların konulabileceği alanlar yer almaktadır. Ünitede bulunan aydınlatmalı cam kapaklı bölüm, raf ve stoplama özellikli çekmeceler ile fonksiyonellik üst düzeye taşınmıştır.

 

BELLONA İMPERA YATAK ODASI TAKIMI

Ürünün renk konfigürasyonunda, metalik lacivert ve meşe renk kullanılmıştır. İmpera Yatak Odası Takımı Bellona’nın yenilikçi ve modern algısını tam olarak yansıtacak tasarımsal çizgilere sahiptir.

 

 

Yeni ürünün 5 kapılı,6 kapılı ve sürgülü gardırop olmak üzere üç farklı gardırop alternatifi ile koleksiyonumuza dahil edilmiş olup, gardırop iç düzeninde çekmece, 5 ve 6 kapılı gardıropların taç kısmında dokunmatik led aydınlatma, sensörlü led aydınlatmalı elbise askılıkları ve pantolonluk kullanılarak takıma fonksiyonel zenginlik kazandırılmıştır.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. İmpera Yatak Odası takımında temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır.

 

 

Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Takımın genelinde yer alan metal, bakır renkli kulplar, yine bakır renkte yüksek ayak uygulaması, üst ve yan tablalarda kullanılan açılı yapı takımın kimliğine katkı sağlamasının yanı sıra ürünün modern algısını üst düzeye taşımıştır.

 

 

Dekoratif makyaj aynası ve makyaj masası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, makyaj masası üst çekmecesi özel bölmeli aksesuar alanı olarak belirlenmiştir. Ayrıca çekmecelerinde yer alan stoplama özelliği sayesinde kullanıcılarına rahat bir kullanım imkanı sağlanmıştır.

 

BELLONA İMPERA DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

BELLONA İMPERA DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bellona resmi sitesi üzerinden  veya Bellona yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 17 Haziran  2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir