Düğün Paketleri

Modalife Cross Midi Düğün Paketi

Modalife Türkiye'nin düğün paketçisi her geçen gün düğü paketi konseptini geliştirmektedir. En son çıkan 2023 düğün paketlerinde yenilikçi bir tarz karşımıza çıkmaktadır. Bugün sizlere “Modalife ” konseptini tanıtacağız. Modalife Cross Midi Düğün Paketi içerisinde Koltuk Takımı + Yatak Odası Takımı + Yemek Odası Takımı yer almaktadır. Ürün fotoğraflarını ve ürün fiyatını gelin beraber inceleyelim.

MODALİFE CROSS MİDİ KOLTUK TAKIMI

Cross midi düğün paketi keskin sınırlardan uzak yalın tasarımı ile sadeliği ve şıklığı bir araya getirdi. Rahatlık mottosundan yola çıkılarak tasarlanan Cross midi Koltuk takımının genişleyen sırt bölgesi ile film keyfinizi konforlu hale getirdik.

 

Yine minimal eşya kullanımını destekleyen koltuk takımımız yatak olma özelliğiyle misafirlerimizi nerede ağırlayacağız sorununu ortadan kaldırıyor. Cross yatak odası takımı da geniş gardırop ve diğer tamamlayıcı ürünleriyle bir yatak odasından beklentine cevap veriyor.

MODALİFE CROSS MİDİ YEMEK ODASI

Bununla birlikte kullanılan kaliteli malzeme sayesinde çizilme gibi sorunlar ile seni yormayacak. Cross midi düğün paketindeki ürünlerin yüksek ayak özelliği ve kolay temizlenebilir kumaşları ile temizlik yapmak keyifli hale geliyor.

MODALİFE CROSS MİDİ YATAK ODASI TAKIMI

Cross midi düğün paketinin rahatlığına ve zarafetine Modalife mağazalarından ve Modalife internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Cross midi düğün paketinin Ürün Fiyatı : 60.390,00 TL (14 Nisan 2023 itibariyle geçerli olan fiyattır. Güncel fiyat bilgisini modalife.com üzerinden ulaşabilirsiniz.)

 

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir