İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Venon Düğün Paketi

İstikbal Venon düğün paketi tarzını sizler için hazırladık. Yeni evlenecek olan çiftler ya da evini baştan yenileyecekler için İstikbal Venon takımı ile evinize tarz katabilirsiniz. Tasarıma özel kumaş kombinasyonları ve çarpıcı renk kullanımlarıyla İstikbal Venon düğün paketi konseptini inceleyelim.

İSTİKBAL VENON KOLTUK TAKIMI

İstikbal Venon koltuk takımı özel tasarımı ve renk seçenekleri ile göz dolduruyor. Müşterilerin rahatlığı için kol üstü ped uygulamaları, sırt ve kollardaki özel kapitone detayları düşünülmüş. Metal ayak tasarımı ile de yeni bir dizayn ortaya konulmuş.

Üçlü koltuğunda sırt mekanizması ile yatak özelliği var. Ayrıca özel çektirme kapitone ve dikiş detayları dikkat çekmektedir.

Yeni nesil kumaş uygulamaları ile İstikbal Venon Koltuk takımınde değişime gidilmiştir.
Kumaş kombinasyonları tasarıma özel yapılarak, sırt ve oturum kısmındaki yarma ve ped uygulamaları buraya da eklenmiştir.


Metal ve Ahşap görünüme sahip iki farklı ayak seçenekleri vardır. Ayrıca yemek odası ile uyumlu ayak tasarımı yapılmıştır.

İSTİKBAL VENON YEMEK ODASI TAKIMI

İstikbal Venon yemek odası takımı modeli tasarım olarak altın desenler ön plana çıkarılmıştır. Seriye kulp ve metal ayak tasarımı dikkat çekmektedir. Ayrıca antrasit renk ve sıcak meşe tonlarının kombinasyonu dikkatlerden kaçmamaktadır.

İstikbal’den aldığımız bilgiye göre; bu malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı olup, kolay temizlenme özelliğine sahip olduğunu öğrendik.  Bu arada temperli cam sayesinde de hem cam dayanıklılık kalitesi artırılmış, hem de kırılma anında dağılmayı önlemek için düşünülmüş.

Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış bu özellik temizliği kolaylaştırmaktadır.  Bu arada fiyata göre de sabit masa, sabit mini masa ve kitabeli masa alternatifleri eklenmiştir.

En çok merak edilen masanın özellikleri; kapalı iken 6 kişilik, açıldıktan sonra ise 8 kişilik olabilmektedir.  Vitrin ünitesi takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmış olup, cam raflı ve kapaklı alanlar kullanılarak, hem görsel zenginlik hem de geniş depolama özelliği eklenmiştir.

Venon Yatak Odası Takımı

Ahşap sevenler için güzel bir yatak odası takımı diyebiliriz. İstikbal Venon Yatak Odası Takımı için antrasit renk uyumu yapılmış.

Kulp ve metal ayak tasarımında da antrasit renk ve sıcak meşe tonları düşünülmüş. Ünite kapaklarına yavaşlatıcı sistem kapakları vardır. Bu özellik çocuklar için güvenliği de sağlamaktadır. Yine ünite altlarının temizlenmesi için yüksek yapılmış.

Gardırop üniteleri kullanışlı ve depolama alanlarına sahip olmaları güzel. 6 kapılı ve sürgü kapılı gardırop iç kısımlarında çekmece uygulaması kullanılmış olup, oluşturulan depolama ile fonksiyonellik artırılmıştır.

Renk uyumu, tarzı, ince zevklere hitap eden detayları ve estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır.


6 kapılı ve sürgü kapılı gardırop iç çekmecelerinde teleskobik ray sistemi mevcuttur. Sürgülü ve 6 kapılı dolapta ledli askılık uygulaması mevcuttur.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir