Düğün Paketleri Modalife Düğün Paketi

Modalife Avrupa Düğün Paketi

Modalife düğün paketleri içerisinde yer alan Avrupa koleksiyonunu bu yazımızda sizler için tanıtacağız. Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı konseptinden oluşmaktadır. Yatak+Baza Hediye, 24 ay garantili şekilde satışa sunulmuştur. Sizler için hemen Avrupa düğün paketi incelememize geçelim…

 

MODALİFE  AVRUPA KOLTUK TAKIMI

Evde daha çok zaman geçirdikçe mobilyaların ve yaşam alanlarının daha fonksiyonel, rahat ve güzel görünümlü olmasını isteriz. Tek hareketle yatağa dönüşebilen modern ve şık görüntüsüyle istediğimiz bütün özellikleri içinde barındıran  Avrupa koltuk takımı , 2 adet 3'lü koltuk, 1 adet berjerden oluşmaktadır. Özel üretilmiş kendine has tuşesi ile çok yumuşak ve ipeksi bir dokuya sahiptir. Üründe yumuşak tuşeli bronzing teknolojisi ile üretilen ithal nubuk efektli kumaşlar kullanılmıştır.
Üçlü koltukların sırt ve kol bölümünde bulunan mekanizmalar sayesinde, her bir modülü bağımsız şekilde hareket ettirerek ister rahat geniş bir oturum, isterseniz de misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz bir yatak modülüne dönüşebilmektedir. Her türlü koşulda mukavemetinin tam ve ömrünün uzun olması için iskeletin tüm destek noktaları kontrplaktan, ağırlık noktaları ise metal kutu profilden imal edilmiştir. Özel tasarım yüksek ayağı sayesinde, ürünü yerinden çekmeden bulunduğu zemini temizleme imkanı sunar. Ayrıca ürünün daha uzun süreli kullanılması için gizli ayaklar ile ağır yüke karşı desteklenmiştir.
MODALİFE  AVRUPA  YEMEK ODASI TAKIMI
Sizi Avrupa Yemek Odası Takımı ile tanıştıralım: Avrupa yemek odası takımı konsol, tv ünitesi masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Ünite kapak ve çekmecelerinde yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup hızlı çarpmalar engellenmiştir. Konsolunda bulunan ayna, modül üzerinde montaj yapılabiir, aynı zamanda duvara asılabilir olarak tasarlanmıştır.
Televizyon ünitesi üst ve alt modül olmak üzere 2 modülden oluşmaktadır.  Alt modülde dvd, uydu alıcısı konulabilmesi için alan bırakılmış olup ürün fonksiyonelliği artırılmıştır.  Temizlik kolaylığı açısından yerden yüksek ayak kullanılması büyük kolaylık sağlamış .Geniş ailelerin rahatlıkla, uzun sohbetler eşliğinde yemek yiyebileceği masa, takımın yapısına uyumlu olarak tasarlanmıştır. Malzemeler kullanım açısından çizilme ve sürtünmeye karşı dayanıklıdır. Her duruma uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış bu yemek odası takımı bizlerden tam puan aldı.
MODALİFE AVRUPA YATAK ODASI TAKIMI
Evlerde dinlenmek için en fazla zaman geçirilen alan yatak odalarıdır. Dinlenmeniz için şık, konforlu ve modern tasarım birleşti işte karşınızda Avrupa yatak odası takımı, Takım gardırop, şifonyer, başlık ve 2 adet komodin'den oluşuyor. Yatak odası takımı ile baza hediye olarak sunulmuş. Üründe kullanılan malzemeler çizilme, sürtünme ve yanmaya karşı dayanıklıdır.

 

Ürünün gardırobu 6 kapaklıdır. İsterseniz sürgü kapaklı alternatifi de bulunmaktadır. – Üründe bulunan siyah mat kulplar ise ürüne estetik bir hava katmıştır. Üründe yerden yüksek ayak kullanılmış bu sayede temizlik kolaylığı sağlanmıştır.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği artırılmıştır. Başlık kenarındaki kalınlaştırmalı taç uygulaması ürünle kombine edilmiş ve estetik görünüm oluşturulmuştur. Yatak Başlığı Travers, 150 lik baza, 160 lık baza ve kendinden baza sistemine uyumlu olarak tasarlanmıştır.

 

MODALİFE  AVRUPA DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

 

MODALİFE  AVRUPA DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Avrupa Düğün Paketi (Yatak+Baza Hediye) promosyonu 24 Mayıs itibariyle fiyatı 22.990,00 TL'den %22 indirimle 17.990,00 TL'ye satışa sunulmuştur. Fiyatta değişiklikler olabilir. Modalife resmi sitesi üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir