Doğtaş Düğün Paketi Düğün Paketleri

Doğtaş Solıd Düğün Paketi 2023

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Doğtaş Düğün Paketi – Solıd sizleri bekliyor. Yaşam alanlarında tercihiniz iddialı ve konforlu tasarımlardan yanaysa Solıd serisi ile hayalinizdeki dekorasyona imza atabilirsiniz! Doğtaş Solıd düğün paketleri 2023 koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımları fiyatları ve özellikleri…

Modern formları zarif tasarım çizgileriyle buluşturan Solıd koltuk takımı, odanızda etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor. Grubun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin. Grubun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

Ürün Özellikleri
-Yatak olabilme özelliği
-Temizliği kolaylaştıran yüksek ayak yapısı
-Kolay temizlenebilir kumaş özelliği

Doğtaş Solıd Koltuk Takımı serisi, bir adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk ile farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 21 Temmuz 2023 tarihi 24.625 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Solıd yemek odası, hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunmayı başarıyor. Evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre. Doğanın dinginliğini yansıtan Solıd yemek odası takımı ile ferah ve konforlu yaşam alanlarına imza atabilirsiniz!

Doğtaş Solıd Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 21 Temmuz 2023 tarihi 19.065 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde,  sabit yemek masası(100X190) + iki sandalye + mini konsol + bank bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğtaş Düğün Paketi – Solıd serisi; yalınlığın zarafetini ve doğallığın sıcaklığını yatak odanıza taşımak için Solıd yatak odası takımı sizi bekliyor! Ayrıca rahat bir uyku ve huzur deneyimi sunan bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar.

Doğtaş Solıd Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 21 Temmuz 2023 tarihi 35.080 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde beş kapaklı gardırop + geniş şifonyer +  komodin + iki çekmeceli komodin + karyola başlık (160) bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir