Düğün Paketleri Modalife Düğün Paketi

Modalife Alvin Düğün Paketi

Yeni bir koleksiyon olarak karşımıza çıkan, Modalife tarafından özel olarak tasarlanan Alvin düğün paketi olarak bizlere sunulmaktadır. Yatak ve baza hediyeli bu paket tasarımının yanında fiyatı ile de ön plana çıkmaktadır. arasında en uygun paketlerinden biri olan Alvin düğün paketi 24 ay garanti ile satışa sunulan bir üründür. Bu ürünün tercih edilmesi ile birlikte, paket içerisinde yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı bulunmaktadır. Dilerseniz alt başlıklar birlikte ürünleri daha detaylı inceleyelim.

Modalife Alvin Yatak Odası Takımı

Alvin yatak odası takımı, gardırop, şifonyer, başlık ve 2 adet komodinden oluşmaktadır. Renk olarak genellikle sarımeşe kullanılmıştır. Aytaşı renk ile birlikte kombine edilmiştir.

Kullanılan malzemeler çizilme ve sürtünmeye karşı dayanıklıdır. Gardırop içerisinde elbiselerin depolanabilmesi için raflı bölmeler ve elbise askılıkları kullanılarak fonksiyonel işlev arttırılmıştır.

Yatak başlığında kullanılan ürün rengine uyumlu star 01 kumaş konulmuştur.

Alvin yatak odası takımını, alvin yemek odası ve koltuk takımı ile kombine ederek evinizde şıklık ve bütünlük oluşturabilirsiniz.

Modalife Alvin Yemek Odası Takımı

Yemek odası takımı anlayışı birbirine uyumlu, masa ile birlikte 6 adet sandalye dahil edilmiştir. Sarımeşe ana renk tonu olarak tercih edilip, aytaşı renk uygulaması ile birlikte, farklı bir kombin yaratılmıştır.

Alvin yemek odası takımı içerisinde TV ünitesi, konsol, masa, 6 adet sandalye ve üçlü koltuk bulunmaktadır.

TV ünitesinin üst kısmında uydu alıcı konulabilmesi için ya da DVD konulabilmesi için boş alan tasarlanmış ve fonksiyonellik işlevi artırılarak bu ürün ihtiyaç sahiplerinin karşısına çıkarılmıştır.

Tüm malzemeler ve paket halinde bütün ürün garanti kapsamında standartlara uygun malzemeler ile verilmektedir.

Modalife Alvin Star Midi Koltuk Takımı

Alvin star midi koltuk takımı, yalın ve şık tasarımı, kendine özgü kol yapısı ve minimal tarzı ile uzun yıllar modern kalacak şekilde üretilmiştir. Uzun yıllar keyfini sürebileceğiniz bir koltuk takımıdır.

Alvin star midi koltuk takımı 3+3+1 şeklindedir. Koltuk takımı yataklı ve sandıklıdır. Minimal yapısı sayesinde, dar mekanlar da daha kullanışlı alan sağlar.

Rahat ve konforlu bir oturum sağlayan star koltuk takımı tv karşısında daha çok keyif almanızı sağlayacaktır.

Misafirlenizi rahatça ağırlayabileceğiniz yatak olabilme ve fazla eşyalarınızı depolama imkanı sağlayan bazalı olarak tasarlanmıştır.

Fiyatı

Modalife Alvin düğün paketi fiyatı 12.850 Türk lirası olsa da kampanyalı fiyatı 10.970,00 TL olarak belirlenmiştir. Kredi kartlarına ek 12 taksit seçeneği ile kolay ödeme sağlar. Alvin düğün paketini satın aldığınızda istediğiniz adrese Modalife araçları ile ücretsiz teslimat olacaktır. Evinizin istediğiniz yerine ücretsiz bir şekilde montaj işlemenin yapıldığını ve ürünlerinizi hemen kullanıma hazır hale getirildiğini göreceksiniz. 

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir