Doğtaş Düğün Paketi Düğün Paketleri

Doğtaş Costa Düğün Paketi 2023

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Doğtaş Düğün Paketi – Costa sizleri bekliyor. Yaşam alanlarında tercihiniz iddialı ve konforlu tasarımlardan yanaysa Costa serisi ile hayalinizdeki dekorasyona imza atabilirsiniz! Doğtaş Costa düğün paketleri 2023 koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımları fiyatları ve özellikleri…

Modern formları zarif tasarım çizgileriyle buluşturan Costa koltuk takımı, odanızda etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor. Grubun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin. Grubun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

Doğtaş Costa Koltuk Takımı serisi, bir adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk ile farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 21 Temmuz 2023 tarihi 27.625 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Costa yemek odası, hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunmayı başarıyor. Evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre. Doğanın dinginliğini yansıtan Costa yemek odası takımı ile ferah ve konforlu yaşam alanlarına imza atabilirsiniz!

Doğtaş Costa Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 21 Temmuz 2023 tarihi 19.065 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde,  sabit yemek masası + dört sandalye + konsol bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğtaş Düğün Paketi – Costa serisi; yalınlığın zarafetini ve doğallığın sıcaklığını yatak odanıza taşımak için Costa yatak odası takımı sizi bekliyor! Ayrıca rahat bir uyku ve huzur deneyimi sunan bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar.

Doğtaş Costa Yatak Odası Takımı- Beş kapaklı gardırop da raf ve askılık ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Doğtaş Costa Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 21 Temmuz 2023 tarihi 43.975 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde beş kapaklı gardırop + geniş şifonyer + iki adet komodin + karyola başlık (160) + karyola kasa (160) bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir