Düğün Paketleri

Evlilik Paketi Nedir?

yeni evlenen ya da evlenmeye hazırlık yapan çiftler ve aileleri tarafından en çok tercih edilen paketlere denir. Bu paket içerisinde   Tüm beyaz eşya parçaları, mobilya ve ihtiyaç duyulan eşyalar bulunmaktadır. Evlilik paketinin sık tercih edilmesinin en büyük avantajı ekonomik olmasıdır. Çeşitliliğin bol olması evlilik paketinin daha sık tercih edilmesini sağlıyor. Günümüz modası içerisinde seri üretim olan mobilyalar değil de daha çok el yapımı ürünler daha çok tercih ediliyor. Bu paketler içerisinde farklı tasarımlar olması yeni evlenen veya evlenecek çiftlerin dikkatini daha çok çekiyor. 

seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

  • Fiyat farkı oldukça önemlidir. Çünkü evlenecek veya yeni evlenen çiftler için ekonomi oldukça önemlidir. Pahalı olması o paketin tercih sebebi olmamalı. Paket halinde satın alınacağı için en az %10 çiftler kar etmelidir. 
  • Evlilik paketi içerisinde bulunan eşyaların kalitesi oldukça önemlidir. Çünkü mobilya çok sık değiştirilen bir eşya değildir. Kaliteli ve dayanıklı ürün alınması daha ekonomik olacaktır. 
  • Alınan eşyaların uyumuna önem verilmesi gerekir. Çok firma olduğu için çiftlerin  farklı tasarım bulma imkanı da yüksektir. 
  • Satın alınan paketin içerisindeki eşyaların garantili olması gerekir. Alınan mobilyaların en az 2 yıl garantisi olması gerekir. 
  • Çiftler eşyaların ev içerisine uyumuna özen göstermelidir. Gerekirse iç mimardan destek alınmalıdır. Ücretsiz danışmanlık sunan firmalarda mevcuttur. Çiftler bu konuda destek alabilirler. 
  • Sağlam ve dayanıklı olmasına özen gösterilmelidir. Çünkü mobilya çok nadir değiştirilen bir eşyadır. 
  • Çiftler ekonomisine uygun paketlerin araştırmasını iyi yapmalıdırlar. Birçok firma olduğu için zorluk yaşayabilirler. 
  • Renklerin kombini çok önemlidir. En başta gelen adımlardan masa ve sandalyelerin uyumudur. 

Evlilik Paketi Neden Daha Çok tercih edilir? 

Eşyalar tek tek alındığında ekonomik açıdan çiftleri zorlayabilir. Tamda bu yüzden evlilik paketleri çiftlerin yardımına koşar. Ayrıca çiftlerimize oldukça fazla zaman kazandırır. Firmalar çiftlerimiz için evlilik paketi oluşturur. Firmaya göre paketler içerisinde değiştirme yapma imkanı bulabilir çiftlerimiz. Birçok firma paketleri profesyonellikle hazırlar. Çiftlerimize sadece seçmek kalıyor. Evlilik paketi içerisinde modaya en uygun ürünler bulunduğu için çiftler tarafından oldukça rağbet görebiliyor. Hem de ekonomik olarak daha uygun satıldığı için evlilik paketleri ön plana çıkabiliyor. Her çiftin ekonomisine uygun paketler bulunduğu için çiftler rahat bir şekilde tercih yapabiliyor. 

Evlilik Paketi İçerisinde Neler Bulunur? 

Yatak odası takımının içerisinde 1 adet dolap, 1 adet karyola ve 2 adet komodin bulunur. 

Oturma odası ve salon takımının içerisinde 4 adet sandalye, 1 adet yemek masası, tekli koltuk ve 2 adet 3'lü koltuk bulunmaktadır. Satın alınan bu ürünler dışında ekstra olarak konsol aynası ve konsolu firmalar evlilik paketi içerisine dahil eder. Elektrikli ev eşyaları bu paket içerisinde yer almaz. Elektrikli ev eşyaları için başka mağazaları çiftlerimizin gezmesi gerekir. Fakat bazı elektrikli ev aletleri satan firmaların kendilerine özel evlilik paketi bulunur. Çiftler bu paketlere de göz gezdirebilirler. 

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir