Düğün Paketleri Mondi Düğün Paketi

Mondi Home Romano Düğün Paketi

tam size göre! Mondi Home Düğün Paketi yatak odası takımı, yemek odası ve koltuk takımı olmak üzere üçlü bir set halinde sunuluyor. Bu sayede evinizin her köşesinde uyumlu ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Romano Düğün Paketi'nin en büyük avantajı ise Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.  Böylece hem konforlu hem de ekonomik bir alışveriş yapmış oluyorsunuz. Hep birlikte Mondi Home Romano Düğün Paketi'ni satıl alalım.

Mondi Home Romano koltuk takımı serisi; Yeşil ve Gri olmak üzere iki farklı renk  kombinasyon ile karşımıza çıkıyor. Mondi Home düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz.

Mondi Home Koltuk Takımı'nın yüksek ayakları sayesinde, altını kolayca temizliye bilirsiniz. Koltuk takımının bir diğer özelliği de yatak olma fonksiyonudur. Misafirleriniz geldiğinde, koltuğunuzu rahat bir yatağa dönüştürebilirsiniz.

Romano takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü kamaştırıyor. Koltuk ayaklarında yüksek olması ve koltuğun üzerinde kullanılan detaylar, salonunuzu oldukça şık ve zarif bir görünüm oluşturuyor.

Mondi Home Romano Koltuk Takımı serisi, iki adet üçlü koltuk + iki adet berjer koltuk gibi farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 11 Temmuz 2023 fiyatı 37.506,00 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mondi Home Romano Yemek Odası Takımı, klasik tasarımı ve özelleştirilebilir özellikleriyle evinizin en şık köşesi olmaya aday. Gri ve Yeşil tonlarının yer aldığı yumuşak dokulu sandalyeleri ile dikkat çekiyor. İki seçenek mevcuttur. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

Mondi Home Romano Yemek Odası Takımı hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek, açılabilir masa olması geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Konsol, dört kapaklı. Kapakların üzerindeki cam detaylar farklı bir hava katmış. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahiptir. Altı ayak mevcuttur.

Mondi Home Romano Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 11 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 28.126,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, açılır yemek masası + dört sandalye + konsol bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home, Romano yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu yatak odası takımı, her detayıyla göz kamaştırır. Ayrıca rahat bir uyku deneyimi sunan büyük bir yatak ve bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanları sunar.

Takım içeriğinde  beş kapaklı gardırop bulmaktadır. Takıma ekstra gardırop eklemek isterseniz sürgülü ve altı kapaklı gardırobumuz da  mevcuttur. Mondi Home Romano yatak odası takımında yer alan gardırop, rafları ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile gönülleri fetheden makyaj masası ve aynası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Kapaklı bölmesi ve çekmeceleri ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler, çekmeceye sahip  şık ve zarif  bir görünüm oluşturulmuştur. Bizlere geniş saklama alanı sunmaktadır.

Mondi Home Romano Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 11 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 34.482,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde beş kapaklı gardırop + makyaj masası + makyaj masası aynası + iki adet komodin + yatak başlığı (150 cm) bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home Romano yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir