Vivense Düğün Paketi

Vivense Nepal Luxury Düğün Paketi

Bugün sizlere Vivense markasının çok özel bir düğün paketini tanıtacağız. Yıllar ilerledikçe dekorasyon ve tasarımın ne kadar ilerlediğine şahit oluyoruz. ile de buna yeniden şahit olduk. Ev eşyalarından sıkılanlar ya da evlenmeyi düşünenler için kaçırılmayacak bir düğün paketi olduğunu düşünüyoruz. Vivense Nepal Luxury Düğün Paketi içerisinde neler mi var? Hemen kısaca şöyle özetleyelim:

“Arya Yatak Odası Takımı (Çekmeceli 2 Kapılı Dolap, Pantolonluklu 2 Kapılı Dolap, Raflı 2 Kapılı Dolap, Şifonyer, 2 Adet Komodin ve Kapitoneli Bazalı Karyola) / Nepal Yemek Odası Takımı Mat Siyah (1 Adet Masa, 4 Adet Sandalye, 1 Adet Konsol ve Aynası) / Nepal Koltuk Takımı Krom Siyah (1 Adet Üçlü Koltuk ve 1 Adet Berjer)” Hadi şimdi Vivense Nepal Luxury Düğün Paketi içerisinde yer alan ürünleri inceleyelim…

Krom Siyah

İlk ürünümüz Vivense Nepal Koltuk Takımı. Bu takımda krom siyah renkleri kullanılmıştır. Evet, pek alışık olmadık renk ama gayet şık gösteren bir uyumu var.

Vivense Nepal Koltuk Takımı spor takımlar arasında yer verebiliriz. Duruşu ve renkleri ev dekorasyonuna uyum sağlayacaktır. Özellikle sade ev tarzı olanlar için güzel bir tercih olabilir.

Vivense Nepal Koltuk Takımı Chester tarzı olduğu için perde ve Tv ünitesi uyumu kolay yakalanabilir. Bu takımın özelliklerini inceleyelim:

Kumaş Materyali Ketendir. Takım 3+1'den oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği Polyester keten karışımlı ve ithal örme nubuk tarzı kumaşlar kullanılmıştır. Fonksiyon şekli sabit olan koltuk tarzlarındandır.
Oturum yumuşaklığı ise en yumuşak olan modellerdendir.
Oturum minderi malzemesinde 40 dansite hypersoft sünger kullanılmıştır

Ayak malzemesi metal olup,  kumaşı silinebilir kumaştır. Fakat kumaşın değiştirilemediği belirtilmiştir.
Berjer Genişliği 77

Üçlü Koltuk Genişliği 250

Nepal Yemek Odası Takımı Mat Siyah

Vivense Nepal Luxury Düğün Paketi içerisinde yer alan Nepal Yemek Odası takımı oldukça şık ve dekoratif durmaktadır. Ürün rengi mat siyah olarak seçilmiştir. Zaten koltuk takımı da krom siyahı renkteydi.

Nepal Yemek odası takımının sandalyeleri gösterişli durmaktadır. Sandalyelerin arkasındaki halka tasarımı diğer sandalye türlerinden farklı olduğunu göstermektedir.

Ayak malzemesinde metal tercih edilmiştir. Masa fonksiyonu sabittir. Masa Malzemesi 1. sınıf ham MDF üzerine ceviz kaplamadır. Kalınlaştırma işlemi uygulanarak birleştirilmiştir.

Konsol Malzemesi 1. sınıf ham MDF üzerine ceviz kaplamadır. Kalınlaştırma işlemi uygulanarak birleştirilmiştir. Ayaklar metaldir.
Sandalye Malzemesi Kayın ağacından üretilmiştir. Kumaş döşemelidir. Yumuşak dokulu ithal kumaş kullanılmıştır. – %100 polyester malzemeden üretilmiştir.

Sandalye kumaştan yapılmıştır.
Masa Ölçüsü 160 x 90
Malzeme MDF olarak belirtilmiştir.

Çekmece/Kapak mekanizması tam açılır şeklindedir.

Not: Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

 

Arya Yatak Odası Takımı

Arya yatak odası takımı chester koltuk takımı tasarımı ile aynı düşünülmüş. Yatak başlığı ve yatak alt ve yan kısımlar chester tarzı yapılmış. Bu da büyük bir uyum sağlamaktadır.

Burada dikkat çeken bir başka şey ise dolabın da siyah mat renkte olmasıdır. Bu paket alışılmışlığın dışına çıkarak farklı bir konsept sunmuştur.

Malzeme suntalam olarak üretildiğini öğrendik.
Dolabın Kapak Adedi 6+ Kapaklı olarak not düşülmüş. Yatak Ölçüsü ise 160×200'dür.

Gardırop Malzemesi: Suntalam
Komodin Malzemesi: Suntalam
Şifonyer Malzemesi: Suntalam
Çekmece/Kapak Mekanizması Çekmecelerde yavaş kapanma özelliği yoktur.

Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Dolap Fonksiyonu: Menteşeli ve Aynalı
Karyola Fonksiyonu: Bazalı

Ayak malzemesi metal rengi ise siyahtır. Aydınlatma özelliği gardıropta vardır. Baza fonksiyonu vardır.

Dolabın kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle raflı bölümlerin fazla olması ev hanımlarının rahatlıkla yazlık ve kışlık kıyafetleri yerleştirmesine olanak sağlayacaktır.

Gelelim bu düğün paketinin fiyatına. Vivense Nepal Luxury Düğün Paketi fiyatı 1 Mayıs 2022 tarihinden itibaren şu şekildedir:

Arya Yatak Odası 1 x 39.240 TL
Nepal Yemek Odası Takımı Mat Siyah 1 x 38.840 TL
Nepal Koltuk Takımı Krom Siyah 1 x 28.780 TL
Toplam: 106.860 TL

Lütfen güncel fiyatlar için Vivense'nin resmi sitesinden bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir