Düğün Paketleri Vivense Düğün Paketi

Vivense Düğün Paketi – Ahşap ve Beyaz Mobilyalar

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Vivense de. Bu paket de  Ahşap ve Beyaz renkleri ile evinizin her köşesini şık ve konforlu bir şekilde döşeyebilir, yeni hayatınıza mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Vivense  Düğün Paketi ile evliliğinize veya yeni evinize güzel bir başlangıç yapın.

Vivense Loca Plus Köşe koltuk takımı serisi; Beyaz renk ile karşımıza çıkıyor. Berjer ve Puf rahat ve minimal alanları kolayca tamamlayan bir parça. Evinizde sadelik ve şıklık istiyorsanız bu düğün paketi tam size göre.

Vivense Loca Plus Köşe  Koltuk Takımı serisi, farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 14 Temmuz 2023 fiyatı 39.999 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Vivense resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sofralarınıza renk katacak bir zarafet… Son zamanların moda olan Ahşap görünüm beğeninize sunulan Zeus yemek odası serisi, modern tasarımıyla göz kamaştırıyor.

 

Konsol, iki kapak ve iki raf mevcuttur. Geniş hacme sahiptir.

Vivense Zeus Ahşap Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 14 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 26.149 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, yemek masası + 2 sandalye + konsol + bench bulunuyor. Bunlara ek olarak Vivense, Zeus Ahşap yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Vivense resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modern tasarımın, trend  Agra yatak odası serisi ile evinizin en özel bölümüne estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Zarif tasarımın beyaz olarak tercih edilmesi bulunduğu ortamda aydınlık ve ferah bir atmosfer yaratır.

 

Agra Yatak Odası Takımı; gardırop ve komodinlerdeki panjur detayları, doğal tarzı vurgulamak için özel olarak tasarlanmıştır. Gardırop 5 kapaklı, raf ve askılıklardan oluşmaktadır.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile hanımefendilerin gönülleri fetheden makyaj masası ve aynası şık bir hava katmış. 1 çekmece ve 1 kapaklı bölüm ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor. Ayrıca takılarınızın birbirine karışmaması için onlara ait bir bölüm mevcuttur.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler 1 çekmeceye sahiptir.

Vivense Agra Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 14 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 45.149 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde 5 kapaklı gardırop + şifonyer + şifonyer aynası + iki adet komodin + bazalı karyola bulunuyor. Bunlara ek olarak Vivense Agra yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Vivense resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz nakliye ve montaj edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir