Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Orlando Düğün Paketi

, yemek odası takımı, TV ünitesi, berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona'dan Anı Durduran Tasarımlar Şimdi Fiyatları da Durduruyor..! Üstelik %40'a varan indirimlere ek tüm ürünlerde % 10 indirim uygulaması yapılmıştır….” sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte Bellona'nın düğün paketi kampanya detayları…

 

BELLONA ORLANDO KOLTUK TAKIMI

Orlando koltuk takımı modeli  3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı ile seriye alınmıştır. Sizlerin odalarının genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk tercih edebileceklerdir.

 

 

Modern hatları ile ön plana çıkan Orlando koltuk takımı modelimizin sırt minderlerinde dikey desenli kapitone uygulaması yapılarak ürünün modern havası desteklenmiştir.

 

 

Üçlü ve ikili koltuk kol yanlarında da yine dikey kapitone deseni uygulanmış olup, ayrıca kol yanında metal lama uygulaması yapılmıştır.

 

 

Yeni modelin şık görselliğinin yanı sıra sunmuş olduğu fonksiyonellik ile de sizlerin beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek nitelikte tasarlanmıştır.  Üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde sırt kısmın döner hareketi ile ürün yatak konumuna getirilebilmektedir.

 

 

Takım kimliğine uygun yapıda tasarlanan ve son derece ergonomik bir oturum sunan Orlando berjer ünitesinin sırt kısmında yarma uygulaması yapılmış ve kapitone dikiş uygulamasına yer verilmiştir.

 

 

Orlando koltuk takımı modelimizde ürünün modern algısını destekleyen ve siyah-krom tonların birlikte uygulandığı ayaklar tercih edilmiş ve trend bir görünüm kazandırılmıştır. Orlando koltuk takımı ünitelerinin font kısmında 32 DNS soft sünger kullanılmış ve rahat bir oturum sağlanmıştır.

BELLONA ORLANDO YEMEK ODASI TAKIMI

Üründe mermer desen uygulaması ile birlikte renk konfigürasyonunda siyah ve bej renkte paneller kullanılmıştır. Orlando Yemek Odası Takımı, BELLONA'nın yenilikçi ve modern algısını tam olarak yansıtacak tasarımsal çizgilere sahiptir.

 

 

Yeni modelde temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Ürünün aydınlatmalı konsol aynası dekoratif mantığında takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmıştır.

 

 

Kaşıklık iç çekmecesinde yer alan teleskopik ray sistemi sayesinde çekmeceye tam açılabilme özelliği kazandırılarak kullanıcılarına rahat bir kullanım imkanı sağlanmıştır.

 

 

Aydınlatmalar açma / kapama sistemine sahip olup, hem kullanım kolaylığı sağlanmış hem de fonksiyonellik artırılmıştır. Yeni ürünün vitrin ve gümüşlük ünitesi içerisinde gün ışığı renginde spot led aydınlatma kullanılmıştır.

 

 

Ayrıca Vitrin ve gümüşlük ünitesinde çekmece uygulaması sayesinde rahat bir kullanım alanı oluşturulmuştur.

 

 

Takımın kimliğine katkı sağlayan radüslü tasarım, ürünün modern algısını üst düzeye taşımıştır. Konsol ünitesinde, görselliğin yanı sıra karolajlı kaşıklık uygulaması kullanılarak fonksiyonellik artırılmıştır.

 

 

Takımın alternatifli iki farklı masası yer almakta olup, standart açılır yemek masasının ayak olarak kullanılan kapalı alan depolama ihtiyaçlarına yönelik tasarlanarak geniş kullanım alanı oluşturulmuştur.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Takımın kimliğine uygun olarak tasarlanan tv ünitesi ve tv ünitesi 140 ekran(55 inch) tv kullanım alanına sahiptir. Ünitede bulunan kapaklı dolap, raf ve çekmece bölmeleri ile fonksiyonellik artırılmıştır. Ayrıca dolap ve raflı ünite tüketici tercihine göre duvar monteli kullanılabilecektir.

 

BELLONA ORLANDO  YATAK ODASI TAKIMI

Üründe mermer desen uygulaması ile birlikte renk konfigürasyonunda, siyah ve bej renkte paneller kullanılmıştır. Orlando Yatak Odası Takımı, Bellona'nın yenilikçi ve modern algısını tam olarak yansıtacak tasarımsal çizgilere sahiptir.

 

 

Yeni ürün beş kapılı, altı kapılı ve sürgülü gardırop olmak üzere üç farklı gardırop alternatifi ile serimize dahil edilmiş olup, gardırop iç düzeninde iç çekmecesi, raflı bölmeler ve sensörlü led aydınlatmalı elbise askılıkları kullanılarak sizlere rahat bir kullanım imkanı sunulmuştur. Ayrıca beş ve sürgülü gardırop içerisinde yer alan pantolonluk uygulaması ile fonksiyonellik üst seviyelere taşınmıştır.

 

 

Takımın kimliğine katkı sağlayan radüslü hatlar, ürünün modern algısını üst düzeye taşımıştır. Bu etki takımın genelinde yer alan dairesel kulp tasarımı ile desteklenmiştir.Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır.

 

 

Takımda temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayaklar kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Led aydınlatmalı makyaj aynası ve makyaj masası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, makyaj masası üst çekmecesi özel bölmeli aksesuar alanı olarak belirlenmiştir.

 

 

Ayrıca makyaj masası çekmecelerinde yer alan stoplama özelliği sayesinde kullanıcılarına rahat bir kullanım imkanı sağlanmıştır.

 

 

Takımın tasarımsal çizgilerine uygun olarak tasarlanan yatak başucunda led aydınlatma kullanılmıştır. Ayrıca takıma özel çalışılan karyola sayesinde takımın görsel bütünlüğü üst düzeye taşınmıştır.

 

BELLONA ORLANDO DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

 

BELLONA ORLANDO DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bellona resmi sitesi üzerinden  veya Bellona yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 18 Haziran  2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir