Düğün Paketleri Mondi Düğün Paketi

Mondi Home Clary Düğün Paketi

tam size göre! , yatak odası takımı, yemek odası ve koltuk takımı olmak üzere üçlü bir set halinde sunuluyor. Bu sayede evinizin her köşesinde uyumlu ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Clary Düğün Paketi'nin en büyük avantajı ise Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.  Böylece hem konforlu hem de ekonomik bir alışveriş yapmış oluyorsunuz. Hep birlikte Mondi Home Clary Düğün Paketi'ni satıl alalım.

Mondi Home Clary koltuk takımı serisi; Beyaz ve Mavi olmak üzere iki farklı renk  kombinasyon ile karşımıza çıkıyor. Mondi Home düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz.

Mondi Home Koltuk Takımı'nın yüksek ayakları sayesinde, altını kolayca temizliye bilirsiniz. Clary takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü kamaştırıyor. Koltuk takımının bir diğer özelliği de yatak olma fonksiyonudur. Misafirleriniz geldiğinde, koltuğunuzu rahat bir yatağa dönüştürebilirsiniz. 

Koltuk ayaklarında yüksek olması ve koltuğun üzerinde kullanılan mavi ve beyaz detaylar, salonunuzu oldukça şık ve zarif bir görünüm oluşturuyor.

Mondi Home Clary Koltuk Takımı serisi, 2 adet üçlü koltuk + 1 adet berjer koltuk gibi farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 11 Temmuz 2023 fiyatı 30.692,00 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Mondi Home Clary Yemek Odası Takımı, klasik tasarımı ve özelleştirilebilir özellikleriyle evinizin en şık köşesi olmaya aday. Mavi ve Krem tonlarının yer aldığı yumuşak dokulu sandalyeleri ile dikkat çekiyor. İki seçenek mevcuttur.  Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.


Mondi Home Clary Yemek Odası Takımı, ayrıca ekleye bileceğiniz açılabilir masa mevcuttur. Hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek, açılabilir masa olması geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Konsol, dört kapaklı. Kapakların üzerindeki gri detaylar farklı bir hava katmış. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahiptir. Beş ayak mevcuttur.

Mondi Home Clary Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 11 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 23.798,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, masa + dört sandalye + konsol bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home, Clary yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu yatak odası takımı, her detayıyla göz kamaştırır. Ayrıca rahat bir uyku deneyimi sunan büyük bir yatak ve bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar.

Takım içeriğinde  beş kapaklı gardırop bulmaktadır. Takıma ekstra gardırop eklemek isterseniz sürgülü ve altı kapaklı gardırobumuz da  mevcuttur. Mondi Home Clary yatak odası takımında yer alan gardırop, rafları ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile gönülleri fetheden makyaj masası ve aynası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Kapaklı bölmesi ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor. Ayrıca takılarınızın birbirlerine karışmaması için onlara ait bir bölüm mevcuttur.Yatak başuçlarında yer alan komodinler, iki çekmeceye sahip  şık ve zarif  bir görünüm oluşturulmuştur. Bizler geniş saklama alanı sunmaktadır.

Mondi Home Clary Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 11 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 36.555,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde beş kapaklı gardırop + makyaj masası + makyaj aynası + iki adet komodin + yatak başlığı (150 cm) bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home Clary yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir