Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Solena Düğün Paketi

, Yemek Odası Takımı, TV Ünitesi, Berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona Yaz İndirimleriyle Buluşun, Evinizde Anı Durdurun!.. ”  “Bellona'dan 15.900 ₺ ve üzeri ürün alan herkese tüm indirimlere ek anında %10 indirim” Kampanya 1 Haziran 2021 tarihinde başlayacak olup 31 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir. Sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte Bellona'nın düğün paketi kampanya detayları…

 

 

BELLONA SOLENA KOLTUK TAKIMI

Solena Koltuk Takımı 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı ile Bellona koleksiyonunda yerini almıştır.

 

 

Solena koltuk takımının üçlü ve ikili koltuk sırt minderlerinde çift dikişli kapitone uygulaması yapılmış ve modern bir hava oluşturulmuştur.

 

 

Kapitone dikiş detayları ile görsel zenginlik sunan sırt minderlerinde ayrıca düğme çektirme uygulaması da yapılmıştır. Solena koltuk takımı ünitelerinin font kısmında 32 DNS soft sünger üzeri 24 DNS Soft sünger kullanılmış ve rahat bir oturum sağlanmıştır.

 

 

Modern tasarımıyla göz dolduran Solena, kullanıcılarının fonksiyonel beklentilerini de en iyi şekilde karşılayacak özellikte dizayn edilmiştir. Solena üçlü koltuk ve ikili koltuk ünitelerinde makaslı mekanizma ile çalışan yatak ve sandık özellikleri yer almaktadır.

 

 

Oldukça rahat bir oturum sunan Solena berjer ünitesi, takımın modern havasını destekler çizgide tasarlanmış olup, ana desen ve kombin kumaş uygulamalı alternatifleri ile farklı  zevklere hitap edecektir.

 

 

Yeni modelde yemek odası ile uyumunu destekleyen ve ürüne modern bir hava katan açılı formda zarif hatlı yüksek ayaklar kullanılmıştır. Solena üçlü koltuk ünitelerinde ana desenli kol kırlentlerine ilave olarak kapitone dikiş esprileri uygulanan ortopedi kırlenti de kullanılmıştır.

 

 

BELLONA SOLENA YEMEK ODASI TAKIMI

Ürünün renk konfigürasyonun da ceviz renk kullanılmıştır. Solena Yemek Odası Takımı, estetik görüntüsünün yanı sıra fonksiyonel birçok uygulaması ile de sizlere rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır. Takımın genelinde yer alan panjur etkili klapa uygulaması ve takımın kimliğine uygun olarak tasarlanan kulp uygulamaları ile görsel zenginlik artırılmıştır.

 

 

Solena Yemek Odası takımında, küçük yaşam alanlarında rahat kullanım imkanı sağlamak amacı ile alternatif olarak açılır mini yemek masası dahil edilerek kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.

 

 

Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır. Yeni üründe temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Ürünün konsol aynası dekoratif mantığında takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmıştır.

 

 

Takımın tasarımsal çizgisine uygun olarak tasarlanan tv ünitesi ve tv ünitesi 140 ekran(55 inch) tv kullanım alanına sahip olup, ünite üzerinde yer alan stoplamalı çekmece ve kapaklı alan sayesinde fonksiyonellik artırılarak geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur. Tv ünite yan modül  tercihi ve kullanım alanına göre sağ ya da sol kurulumda kullanılabilecektir.

 

 

BELLONA SOLENA  YATAK ODASI TAKIMI

Ürünün renk konfigürasyonun da ceviz renk kullanılmıştır. Solena Yatak Odası Takımı estetik görüntüsünün yanı sıra fonksiyonel birçok uygulaması ile de kullanıcılarına rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır.

 

 

Takımın genelinde yer alan panjur etkili klapa uygulaması ve takımın kimliğine uygun olarak tasarlanan kulp uygulamaları ile görsel zenginlik üst seviyelere taşınmıştır.

 

 

Yeni üründe 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü gardırop olmak üzere üç farklı gardırop alternatifi ile koleksiyonumuza dahil edilmiş olup, gardırop iç düzeninde geniş iç hacim, raflı bölmeler ve askılık uygulamaları ile rahat kullanım alanları oluşturulmuştur.

 

 

Ayrıca altı kapılı ve sürgü kapılı gardıroplarda yer alan iç çekmece uygulaması sayesinde fonksiyonellik üst düzeye taşınmıştır. Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır.

 

 

Makyaj ayna ve makyaj masası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, makyaj masasında yer alan kapaklı bölme ve çekmeceli alanlar sayesinde fonksiyonellik artırılmıştır. Ayrıca takımın puf çalışması başlık kumaşından hazırlanarak konsept mantığında sunulmuştur.

 

 

Yeni modelde temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

BELLONA SOLENA DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

BELLONA SOLENA DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bellona resmi sitesi üzerinden  veya Bellona yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 21 Haziran  2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir