Bride and Groom at Wedewood Weddings
Düğün Fikirleri

10 Büyüleyici ABD Orman Düğün Mekanı

Evlilik teklifinden sonra dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri de büyük günün ne zaman ve nerede gerçekleşeceğidir. Bir düğün mekanını nasıl seçeceğinize karar verirken, mekanın büyüklüğü, konumu, park yeri uygunluğu, banyo seçenekleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere dikkate alınması gereken birçok faktör var!

Ayrıntılara takılmak yerine kalbinin sesini dinle diyoruz! Doğayı seviyorsanız, bohem bir havaya sahipseniz ve açık hava deneyiminin tadını çıkarmak istiyorsanız, bu seçenekler sizin için olabilir: kumsalda ayak parmakları düğünü, şehrin çatı manzaraları, eşsiz manzaralara ve heykellere sahip avlular, sizi siz yapan üzüm bağları. doğa tutkunu ve masal ormanı düğünü. Hayalinizdeki mekanı bulmak zor olabilir, bu yüzden sizin için ava çıktık ve tarihi bir malikaneden güzel bir bahçeye kadar seçenekler bulduk.

Düğününüz için pitoresk bir ortam bulmak üzere ABD’deki orman düğün mekanları için en iyi 10 tavsiyemizi gözden geçirin. Aşağıda ayrıntıları verilen her orman ve ağaçlık düğün mekanı bir kazanandır ve hepsi aşağıdaki endüstri ödülleri için seçilmiştir:

1. Scenic Springs

Scenic Springs, Helotes, Texas

 

Burası sakin dinginlikle buluşan Eski Dünya havası için düğününüz için istediğiniz yer. Scenic Springs, rahat bir doğal ortama sahip tenha, tarihi bir arazide yer almaktadır. Sadece dekor konseptlerinizi ekleyin ve ekibimiz bir peri masalı harikalar diyarı yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Scenic Springs’te bir düğün kolay ve eğlencelidir – birçok el hazır ve yardım edebilir! Açık havayı sevenler için bu güzel park alanı, çiçeklerle ve gölgeli ağaçlarla süslenmiş cömert bahçelere adım atmanızı sağlar. Büyüleyici çardaktan güzel manzaralar için zemini çerçeveleyen pencerelere sahip büyük salona kadar ideal düğününüzü yaratmak için açık ve kapalı alanlar vardır.

2. Presidio Log Cabin

Log Cabin, San Francisco, CA

Log Cabin, San Francisco, CA

37-LogCabinbyWedgewoodWeddings

Ormandaki düğün mekanları, San Francisco’nun şehir kenarındaki ünlü parkı Presidio gibi geniş açık romantik alanlarla, nadir ve güzel ağaçları sergileyebilir, ancak yine de bakımlı olabilir. En sevdiklerinizden 120 kişiyi ağırlayacak odaya sahip bu tarihi ve büyüleyici ahşap kulübenin özel kullanımının keyfini çıkarın ve bir iç mekan/dış mekan deneyimi yaratın. Presidio parkında, Golden Gate Köprüsü, San Francisco silüeti ve Alcatraz Adası’nın nefes kesen manzarasına sahip 1.491 dönümlük ormanlık park alanının keyfini çıkarın.

Log Cabin’de kutlama yaptığınızı hayal edin, şimdi Inn at the Presidio’da konaklama ve Park’ta bir gecelik konaklama ile deneyiminizi geliştirin. Doğal büyüyle sarılmış özel bir mekan aradığınız şeyse, bu türünün tek örneği tarihi Monterey ladin kulübesini büyük gününüz için bir tane olarak düşünün.

 

3. Fresno Fields

Fresno Fields, Fresno, CA

Fresno Fields, Fresno, CA

 

In Central California, dünyadaki en arkadaş canlısı şehirlerden birinde bir orman düğün mekanıdır ve Sequoia Ulusal Ormanı’na ve General Sherman da dahil olmak üzere ünlü Dev Sequoias’a arabayla kısa bir mesafededir. Düğünlerden yemin yenilemelerine kadar, burası en önemli yaşam kutlamanız için romantik bir yer.

Görkemli yükselen ağaçlar ve bistro ışıklarının altında iyi düzenlenmiş bir bahçe ile bu mekan romantik bir parıltı sunuyor. Tarz, dünyevi unsurlarla buluştuğunda, bir tören için mükemmel bir dış mekan konumuna sahip olursunuz. Burada listelenen tüm mekanlar gibi, Fresno Fields da konuksever bir LGBTQ+ düğün mekanıdır.

Güzel çimleri ve zarif ama dünyevi dokunuşları arasında Fresno Fields ekibi, tüm benzersiz düğün arzularınızı tatmin edecek zengin seçenekler içeriyor. Düğün mekanınız için rahatlığı ve rustik zarafeti birleştirmek istiyorsanız, Fresno Fields ile yer ayırtın.

4. Black Forest

Black Forest, El Paso County, Colorado

Black Forest, El Paso County, Colorado

 

Düğününüzü, Colorado’daki Kara Orman’ın yükselen kızılçam ağaçlarının altında hayal edin. Yeminlerinizi, yaşayacağınız kalıcı bağı yansıtan bir ortamda değiştirin. Kara Orman’ın mirası, doğanın sağlayıcısı ve sığınağı olarak o kadar çok zengin tarihe sahiptir ki, bu sakin ortamı nefes kesen kutlamanız için en iyi ortam haline getirir.

Özel gününüze rustik bir zarafet katan, doğa dokunuşlarının şehirli şıklıkla birleştiği, törenden nikah sonrası kutlamalara kadar büyüleyici orman düğün ortamına bayılacaksınız. Büyülü bir ormanlık vahada aşkınızın hikayesini anlatmak için Kara Orman’ı seçin.

5. Hacienda de las Flores

Hacienda de las Flores - Couple Garden

Hacienda de las Flores, Moraga, CA

Harika manzaralı bir düğün mekanı Moraga’nın kalbindeki ormanda yer alan bu hacienda, bahçeler, parklar, ormanlık alanlar ve güzel doğal açık alanlarla çevrilidir.

Contra Costa County’nin inişli çıkışlı tepeleri arasında yer alan dokuz dönümlük Hacienda de las Flores, erken Kaliforniya’nın güzelliğini yakalar. Muhteşem kerpiç çiftlik evi, taş köşk hilal, muhteşem çimenlik ve gevezelik eden taş çeşme, olgun ağaçlarla ve sizi iki kez bakmanızı sağlamak için tasarlanmış yaratıcı çılgınlıklarla çevrilidir. Civanperçemi, manzanita, huckleberry, jim brush ve yerba buena yaprakları ile çevrili ve çiçekli aster, checkerbloom, mavi mürver, kara adaçayı, çakal nane, acı bakla, iris ve hanımeli ile zenginleştirilmiş – bu bahçe inziva yeri kelebekleri ve ötücü kuşları teşvik eder.

Çim ve veranda, yükselen meşe ve çınar ağaçlarının gölgesindedir ve konuklar, botanik bahçesi kalitesinde bitki örtüsü ile yemyeşil olan arazide büyülü yürüyüşler yapmaya teşvik edilir.

Düğün törenleri, oyma taş sahnesi ve güzel akustiği olan bir açık hava tiyatrosu olan çimlerde veya çardakta yapılır. Hacienda de las Flores’deki her şey, doğal güzelliği kucaklamak ve düğününüz için cennetten bir dilim yaratmak için özenle düşünüldü. Sadece sansasyonel bir ortam arıyorsanız, işte bu.

6. Boulder Ridge

Boulder Ridge, San Jose, CA

Boulder Ridge, San Jose, CA

 

WeddingWire ve The Knot’ta çok sayıda ödül kazanan Boulder Ridge, düğününüze ev sahipliği yapmak istediğiniz yerdir. Pitoresk Almaden Vadisi’nde, San Jose’nin güneybatı ucunda, ormanlık alana, engebeli tepelere ve güzel açık alanlara bayılacaksınız – ideal bir sakin kaçış. En iyi açık hava düğünü için ihtiyacınız olan her şeyi sağlamak için tesis içi bir dizi iyi düşünülmüş olanakla dönümlerce doğanın keyfini çıkarın.

Yerleşik bir bara, salon alanlarına ve ateş çukurlarına sahip geniş açık hava verandası, katılımcılarınızı hayrete düşürecek harika bir ortam yaratmak için bir araya geliyor. Resepsiyonunuzu, çevredeki dağların ve şehir ışıklarının panoramik manzarasına sahip tavandan tabana pencerelere ve şömineye sahip balo salonunda düzenleyin. Boulder Ridge’deki manzara, evliliklerinizi çerçeveleyecek doğal bir güzelliğe sahiptir. “Evet” deyin ve San Jose bölgesinin eşsiz manzarasını sergileyen inanılmaz bir tesiste ormanlık düğün resepsiyonunuzun tadını çıkarın.

 

7. The Orchard

The Orchard, Menifee, CA

The Orchard, Menifee, CA

Muhteşem ve eşsiz doğasıyla bu peri masalı kaçışıyla büyülenmeye hazır olun. Bu etkinlik alanı tamamen açık havada olduğundan, 300 kişiye kadar olan bir düğün, bir araya gelip dans etmek için bolca alanla kutlama yapabilir. Lüksle iç içe gizli bir saklanma yeri gibi rahat bir hisle töreninizi ve resepsiyonunuzu gerçekleştirmek için belirlenmiş alanlar vardır.

Sakin gölün ve rustik cazibenin tadını çıkarırken çevredeki doğa sizi ve misafirlerinizi saracak. Zamansız, çarpıcı nilüfer göleti, lüks köşk ve açık hava tesisleri konuklarınızı memnun edecek ve ılık SoCal havası beklentilerinizi karşılayacaktır. Tören düğününün arka planı, romantizmi artırmak ve inzivaya çekilmek için yansıtma havuzunun üzerindeki klasik bir sahne ile çerçevelendi.

Hayal edebiliyorsan, planlayabilirsin ve The Orchard ekibi bundan zevk aldığından emin olacak!

 

8. Hofmann Ranch

Hofmann Ranch, San Antonio, TX

Hofmann Ranch, San Antonio, TX

 

370 dönümlük çiftlik tarzı bir mülk, ormandaki düğününüzü gerçeğe dönüştürmek için eski ve modern unsurları bir araya getiriyor. Bu sakin, tenha peri masalı benzeri ortam, en tutkulu düğün konseptlerinizi görmenizi sağlar. Uygun bir şekilde Teksas büyüklüğündeki Büyük Salon, resepsiyona girerken sizi ve eşinizi bu gösterinin yıldızları yapan çift meşe merdivenler gibi gösterişli armatürleri sergiliyor.

Seremoniniz için Garden Lookout’tan sakin bir verandada orman düğün resepsiyonunuz için samimi bir perspektife kadar, tam da bu ortamda türünün tek örneği bir düğün yaratabilirsiniz. Sunulan alanlar sadece hayal edebildikleriniz ile sınırlıdır. Hofmann Ranch, düğününüzün ihtiyaç duyduğu dünyevi öze sahiptir.

9. Boulder Creek

Boulder Creek, Boulder, CO

Boulder Creek, Boulder, CO

Tüm bu doğal cazibe, Downtown Boulder’dan sadece 10 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Seçeceğiniz tören alanları ile tamamen benzersiz düğün tarzınızı geliştirebilirsiniz. ‘Creekside’da, uğuldayan dağ deresinin yanında olacaksınız ve doğal bir kemer ve uzun gölgeli ağaçlar gibi zamansız unsurların yanı sıra o anın havasını ayarlamak için rustik vurgulara sahip bistro aydınlatmasının keyfini çıkaracaksınız.

Derenin yukarısında alternatif açık hava tören alanı var. Bu daha resmi konum, yemyeşil bir çim, toprak taş kemer ve yapraklı yeşil bir zemine sahiptir.

Ardından, büyük açık hava köşkü veya muhteşem taş bayrak direği odasındaki resepsiyon alanına gitmeden önce manzarayı seyrederek kokteyl saatine geçin. Her ikisi de zarif dokunuşlar ve doğal unsurlar sunar. Büyük bir orman düğün resepsiyonuna ev sahipliği yapabilir veya daha küçük bir grupla samimi tutabilirsiniz – 250 konuğu kolayca ağırlayabilirler.

Bu doğa severlerin cenneti, yeşillikleri ve doğanın seslerini yükseltmek için dağların ve gevezelik eden bir derenin yakınında yer almaktadır. Boulder Creek, yerel bir favori olmanın yanı sıra eyalet dışı destinasyon düğünleriyle ünlüdür. Ne de olsa, ortak olmak için bu kadar güzel ve kolay bir yer olmasaydı, ödüllü bir mekan veya The Knot’un En İyi Düğünler Onur Listesi’nde olamazlardı. Boulder Creek’i sertifikalı orman düğün yeriniz yapın.

10. Granite Rose

Granite Rose, Hampstead, NH

Granite Rose, Hampstead, NH

 

Bu bahçe sığınağındaki ağaçların ve bitkilerin listesi sonsuz gibi görünüyor. En sevdiğimiz yerlilerden birkaçı akçaağaç, çam, köknar, meşe, ladin, huş ağacı ve kayındır.

Granite Rose, sizi doğal ihtişamıyla ünlü bir bölge olan Kuzey Fransa’daki bir Normandiya bahçesine götüren büyüleyici bir New England kaçamağıdır. Sizi cazibesiyle baştan çıkaran ve romantizmi somutlaştıran iki samimi teras töreni alanı sunar. Çiftler parıldayan sekoya çardağı, gür yeşillikleri ve aslen Paris’teki Ritz Carlton’dan gelen görkemli avizeyi sever. Konuklar, balo salonunu güneş ışığıyla dolduran geniş pencerelerden ve etrafı saran güverteden hemen etkilenirler.

Malikanenin masalsı cephesi, sizi ve konuklarınızı kendi dünyanızdaymış gibi hissettirmek için sizi güzel, bakımlı ancak doğal bahçenin içine sarar.

Choosing the Perfect Forest Wedding Venue

Düğün mekanınız tüm etkinliğin gidişatını belirler ve düğün tarihinizi garantiler, bu nedenle düğün bütçenizdeki diğer düğün ihtiyaçlarınıza geçmeden önce bunu sonlandırmanız çok önemlidir. Mekanları gezmeye ne kadar erken başlarsanız, ihtiyaçlarınızı karşılayan birini o kadar çabuk bulacaksınız.

Kalbinize şarkı söyleten orman düğünü mekanını bulmayı hedeflerken açık hava düğünü rehberimize göz atın. Gösteriyi durduran bir salkım söğüt, titreyen titrek kavak, güneş benekli bir orman açıklığı veya Kaliforniya sekoyalarının görkemli bir korusu olsun, ağaçlar bir düğüne ihtişam ve dinginlik katar. Yukarıda vurguladığımız tüm mekanlar, her zaman hayranlık duyduğunuz açık hava düğün ortamını bulmanızı kolaylaştırmak için Tabiat Ana’nın ağaç işlemelerini sergiliyor.

University Club, Irvine, California

University Club, Irvine, CA

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir