Düğün Paketleri Vivense Düğün Paketi

Vivense Yeni İndigo Düğün Paketi

Hayalinizdeki evi tasarlamanız için Vivense Düğün Paketi – İndigo sizleri bekliyor. Bu paket ile evinizin her köşesini şık ve konforlu bir şekilde döşeyebilir, yeni hayatınıza mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Vivense  Düğün Paketi ile evliliğinize veya yeni evinize güzel bir başlangıç yapın.

Vivense İndigo Koltuk Takımı

Vivense İndigo koltuk takımı serisi; Gri, Antrasit ve Krem olmak üzere üç farklı renk ile karşımıza çıkıyor. Vivense düğün paketi tam size göre.

Vivense İndigo Koltuk Takımı – Krem

 

Vivense İndigo Koltuk Takımı – Gri

 

Vivense İndigo Koltuk Takımı – Antrasit

 

Vivense Koltuk Takımı siyah ve ahşap ayakları ile yüksek olması sayesinde, altını kolayca temizliye bilirsiniz. İndigo takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü kamaştırıyor.Koltuk takımının bir diğer özelliği de yatak olma fonksiyonudur. Misafirleriniz geldiğinde, koltuğunuzu rahat bir yatağa dönüştürebilirsiniz. .

İndigo koltuk takımının  berjeri rahat ve minimal alanları kolayca tamamlayan bir parça.

Vivense İndigo Koltuk Takımı serisi, bir adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk gibi farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 13 Temmuz 2023 fiyatı 8.319 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Vivense resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vivense İndigo Yemek Odası

Sofralarınıza renk katacak bir zarafet… Son zamanların moda rengi olan Gri ve Antrasit tonlarıyla beğeninize sunulan İndigo yemek odası serisi, modern tasarımıyla göz kamaştırıyor.

Vivense İndigo Yemek Odası – Lacivert

 

Vivense İndigo Yemek Odası – Gri

 

Yemek odanızın vazgeçilmez masa ve sandalyeleri ile zarif bir dizayna imza atan bu seriyi kaçırmak istemezsiniz. Hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek, masanın köşelerinin oval olması çocuklu evler için mükemmel bir tercih olacaktır.

Konsol, dört kapaklı ve bir çekmece mevcuttur. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahiptir.

Vivense İndigo Yemek Odası Takımı’nın fiyatı, 13 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 21.966 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, yemek masası + dört sandalye + konsol bulunuyor. Bunlara ek olarak Vivense, İndigo yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Vivense resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vivense İndigo Yatak Odası Takımı

Modern tasarımın, trend Beyaz, Lacivert ve Gri renkleriyle buluştuğu İndigo yatak odası serisi ile evinizin en özel bölümüne estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Vivense İndigo Yatak Odası Takımı – Gri

 

Vivense İndigo Yatak Odası Takımı – Beyaz

 

Vivense İndigo Yatak Odası Takımı –Lacivert

 

Takım içeriğinde  beş kapaklı gardırop bulmaktadır. Şık gardırop üzerinde yer alan boy aynası odaya ferahlık sağlıyor.

 Zarif ve ihtişamlı görünümü ile hanımefendilerin gönülleri fetheden makyaj masası ve aynası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Üç çekmece ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor. Yatak başuçlarında yer alan komodinler ahşap renk detayları ile  şıklık katmıştır. Komodin bir çekmeceye sahiptir.

 Karyolanın geniş iç hacmiyle, ürünleriniz  için saklama alanları sunuyor.

Vivense İndigo Yatak Odası Takımı’nın fiyatı, 13 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 31.647 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde beş kapaklı gardırop + şifonyer + şifonyer aynası + iki adet komodin +karyola bulunuyor. Bunlara ek olarak Vivense İndigo yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Vivense resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz nakliye ve montaj edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir