Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Troy Koltuk Takımı, Köşe Takımı, Kanepe Renkleri

Moda dünyasının öncü markalarından olan İstikbal, yepyeni konseptleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bugünkü yazımızda sizlere İstikbal Troy Koltuk Takımı, İstikbal Troy Köşe Takımı ve kanepe renklerinden bahsedeceğiz. Tabii ki en son olarak İstikbal Troy Koltuk Takımı fiyatından bahsedeceğiz. Bu takımı yeni evlenecekler ve evini yeniden dizayn edecekler tercih edebilirler. Sizleri daha fazla bekletmeden İstikbal Troy Koltuk Takımı, Köşe Takımı ile baş başa bırakalım.

İSTİKBAL TROY KOLTUK TAKIMI

İstikbal Troy Koltuk Takımı bordo ve krem rengin uyumu ile bizi karşılıyor.  Bu takımda dikkatleri çeken kanepeler üzerindeki çizgili desenler oluyor. Özellikle çizgi hastası olan dekorasyoncular için güzel bir tercih olabileceğini söyleyebiliriz.

İstikbal Troy Koltuk Takımında doğayla dost sünger kullandığı yazılmış. Ev hanımlar için kolay temizlenebilir kumaş kullanıldığı belirtilmiştir. Yine ev hanımları için rahat temizlik için yüksek ayakların kullanıldığı ve eşya saklamak için sandık fonksiyonunun olduğu söylenmiş.

Bordo, Mavi, Mürdüm, Pudra ve Yeşil renkleriyle bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Ayrıca silinebilir kumaş, yatak olma özelliği Troy koltuk takımında yer almaktadır. Yumuşak kumaş dokusu sayesinde de rahat bir oturma keyfi yaşayabilirsiniz.

Bu ürünün garantisi 2 yıl olarak belirtilmiş olduğunu da söyleyelim.

Kumaş ismi merak edenler için Troy Bordo – Troy Krem – Modern Mercan Turkuaz Ana kumaşları kullanıldığını hatırlatalım.

Tekli ya da ikili berjeri odanızın büyüklüğüne göre tercih edebilirsiniz. Eğer odanızın boyutu küçükse berjer tercih etmenizi tavsiye etmiyoruz.

Bu koltuk takımın fiyatı karşımıza 12.630,00 TL olarak çıkmaktadır. Bu fiyat 21 Mayıs 2022 tarihinden itibaren geçerli olan fiyattır. Güncel fiyatlar için lütfen İstikbal.com.tr’den bilgi alınız.

İSTİKBAL TROY KÖŞE TAKIMI

İstikbal Troy Köşe Takımı olarak yeşil ve bordo renklerinden birini seçebilirsiniz. Yeşil renk su yeşili rengi olarak dizayn edilmiş ve krem rengini uyum sağlamış görünüyor.

İstikbal Troy Köşe Takımı bordo rengi de mürdüm rengi olarak dizayn edilmiş ve yine krem rengi berjere çok yakışmış.

Troy köşe takımları yatak olabilme özelliğine sahip. 1 kişi rahat bir şekilde yatabilir fakat 2. kişinin boyu uzunsa sorun yaşayabilir gözüküyor.

İstikbal Troy Köşe Takımlarının sandık özelliği mevcut. Altlarına eşyalarınızı koyarak ortadan kaldırabilirsiniz.

İstikbal Troy Köşe Takımı yeşil ve bordo fiyatı 12.952,00 TL olarak belirlenmiş. Bu fiyatlar 21 Mayıs 2022 itibariyle geçerlidir. Güncel fiyatlar için İstikbal’den bilgi alabilirsiniz.

Troy Uzanmalı Köşe Takımı Mavi

Troy Uzanmalı Köşe Takımı Mavi ürünü gayet şık ve dekoratif durmaktadır. Odası küçük olanlar için ideal bir köşe takımı olacağını düşünmekteyiz.

Troy Uzanmalı Köşe Takımı Mavi ürünün tekli koltuğu açılır kapanır özelliğe sahiptir. Diğer ikili koltukta bu özellik yoktur.

Troy Uzanmalı Köşe Takımı Mavi ayrıca yatılabilir özelliği ile de misafir ağırlayabilirsiniz. 1 kişi rahatlıkla yatabilir.

Ayrıca bu koltuk takımı ile farklı şekilde dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Troy Uzanmalı Köşe Takımı Mavi ürünün tekli koltuğunu açarak daha dekoratif görüntü verebilirsiniz.

Berjer ürünü krem renkte olup mavi renge uyum sağlamıştır. Tasarım açısından da şık durmaktadır.

Troy Uzanmalı Köşe Takımı Mavi ürününün fiyatı 8.860,00 TL olarak belirlenmiştir. (22 Mayıs 2022) Güncel fiyatlar için lütfen İstikbal’den bilgi alınız.

İstikbal Troy Köşe Takımı Vizon

İstikbal Troy Köşe Takımı Vizon modeli uzun köşe takımı severler için kaçırılmayacak bir ürün. Odası geniş olanlar için doyasıya köşe takımız zevki yaşayabileceğiniz tarzdan bir üründür. 

İstikbal Troy Köşe Takımı Vizon ürününün her koltuğu açılabilir özelliğe sahip olup, altlarına eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

İstikbal Troy Köşe Takımı Vizon ürününün koltukları açılabilir özelliği ile yatak olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz misafirlerinizi buraya yatırabilirsiniz.

Doğayla Dost Sünger, Rahat Temizlik İçin Yüksek Ayak, Sandık Fonksiyonu, Silinebilir Kumaş, Yatak Olma Özelliği, Yumuşak Kumaş Dokusu ile de kolaylık sağlamaktadır.

Troy Köşe Takımı Vizon ürününün 22 Mayıs 2022 tarihiyle fiyatı 12.952,00 TL olarak belirlenmiştir.

İstikbal Troy Köşe Üçlü


Troy Köşe Üçlü fiyatı 3.953,00 TL (22 Mayıs 2022 itibariyle)

Troy Köşe İkili Yeşil

Troy Köşe İkili Yeşil fiyatı 3.367,00 TL (22 Mayıs 2022 itibariyle)

Troy Köşe İki Bordo

Troy Köşe İki Bordo fiyatı 3.367,00 TL (22 Mayıs 2022 itibariyle)

Troy Köşe Parça Yeşil

Troy Köşe Parça Yeşil fiyatı 3.317,00 TL (22 Mayıs 2022 itibariyle)

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir